0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #400 -: Април 03, 2007, 09:36:28 am »
Здравей, boggy  :flower:
Предполагаемата ми овулация (според календара и в зависимост от средната дължина на цикъла) трябва да е била около 22 - 23.03, а според метода на цервикалната слуз си мисля, че беше малко по-късно - 28-29.03. Очакваната (по-скоро НЕочакваната) менструация би трябвало да е около 5-6.04. Все пак опити правим почти всяка вечер... :oops: Досега не сме планирали контакти в определени дни... даже любимия е против  :wink:
Пробваме от скоро и не очаквам чудеса, но симптомите ми не са като при обикновен ПМС... това ме притеснява или по-скоро обнадеждава  :wink:... мерси за инфото за тестовете, поне като си давам парите, да ги давам за нещо по-качествено  :lol:

kalinka7, моите симптоми са същите от овулацията насам...  8O придърпване в корема, долу ниско, неестествено за мен, никога досега не се е случвало... Съвсем неочаквано (извинявам се, но нали трябва да сме откровени  :oops:) от около седмица стомахът ми е много редовен, а имам хроничен запек, но все още незнам на какво се дължи... по принцип не трябва ли да е обратното  :?

Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #401 -: Април 03, 2007, 12:45:39 pm »
Boggy здрасти, и аз си мислех, че е от стомашно неразположение, но никога преди не съм имала такива придръпвания,ей дано се закрепи :wink: муничето.....Дори сега като пиша пак ме подърпва, абе направо имам усештането, че нещо ме дърпа отвътре.....А също така не чакам скоро да ми дойде, така,че не е и от това.Абе мани...........направо е ужасно, но наистина от тиа тестове много се депресираш.Аз само веднъж съм си правила но като видиах :bfn1:много гадно ми стана.Имам още един резерва, но мислиа да си го направиа само ако ми закъснее след тези неразположения.Мерси, целувам ви и  правете секс за удоволствие не само за деца. :D
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #402 -: Април 03, 2007, 14:20:07 pm »
здравейте милички аз чакам с нетърпение да не ме дойде и толкова искам още едно бебче че ще откача правим опити от 1 месец всъшност от 8 ми март много ама много искам да стане
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #403 -: Април 03, 2007, 14:29:03 pm »
Пожелавам ти успех Gendy,дано всички , които искаме бебчета да  станем щастливи в скоро време. :D
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #404 -: Април 03, 2007, 19:07:06 pm »
Абе момичета, като пишете по тези форуми, барем прочетете нещо преди това. Все пак това е форум където пишат предимно хора с проблеми от повече от 2-3 години,а вие пробвали от един месец и вече потръпвате. Извинете ме за резкия тон, но начинът ви на писане подхожда повече на форумът на БГ-мама в подфорум Искам бебе.
Извинявам се още веднъж, не съм искала да обидя някого, ама съобразявайте се мелко.


*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #405 -: Април 03, 2007, 20:46:07 pm »
Абе момичета, като пишете по тези форуми, барем прочетете нещо преди това. Все пак това е форум където пишат предимно хора с проблеми от повече от 2-3 години,а вие пробвали от един месец и вече потръпвате. Извинете ме за резкия тон, но начинът ви на писане подхожда повече на форумът на БГ-мама в подфорум Искам бебе.
Извинявам се още веднъж, не съм искала да обидя някого, ама съобразявайте се мелко.
:lol:zina_z,абе остави ги да се вълнуват!Това са хубави емоции!Нищо лошо няма в това и съм сигурна,че и ти си го мислиш!Нека да има положителни тестове!При някои става веднага,при други по-късно...Това,че някое момиче иска да забременее още от първият месец,а други като мен от мноого години пробват и не става,не значи,че желанието не е еднакво силно.Успех на всички! yahoo_17 :bfp1:
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #406 -: Април 03, 2007, 23:32:15 pm »
Здравейте! Радвам се че има и други като мене,начинаещи в бебеправенето.Мисля, че някои тук са адски озлобели, но не им се сърдя, разбираемо е, и на най-големия си враг не желая това, което много вас тук са преживели и все още преживяват и се борят.Когато за пръв път реших да споделя нещо тук,срещнах ужасна студенина, да - знам че не трябва да се отчайвам, да - знам че 25% е само шанса, но просто ми беше криво...Извинявам се, ако съм досадила на накого.Грешката ми е че изневерих на принципа си да бъда "вечния скептик" , не трябваше така здраво да се хващам за това 7 дневно закъснение на М.Е, вече мисля да я карам по-спокойно.Когато стане,но честно казано не мисля да се осланям само на Бог, двамата със съпруга ми трябва да поработим здраво  :D, а пък после цял живот ще имаме време за удоволствия.Аз пак си имам ПМС, имам си и гадене и много пишкане и болки в корема и в гърдите.Незнам, не мислите ли че всичките тез симптоми са на психическа основа,просто защото много силни ги желаем? Искам и да ви попитам - на кой ден след евентуалното забременяване теста за бременност ще го отчете?Трябва ли да чакам да ми закъснее, щото очаквам М чак на 15.04, а това е адски много.
И дано всички да се радваме в най-скоро време.  :goodluck:
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #407 -: Април 04, 2007, 00:36:08 am »
Аз също нямам намерение да се оправдавам за постингите си Боги! Не съм визирала теб, а 2-3 момичета, които виждам са се регистрирали с 2-5 мнения, звучащи ми малко пресилено-по детски -наивно. Още с първият си пост кзах, че не искам да обидя никой. Наричайте ме злобна и каквато си искате, не ме интересува. Не обичм да отговарям на подобни провокации, но в тонът на твоя постинг  долових каточе ли нотка на нервност. Няма повече да обсъждам  и да сапмя темата. Be Happy!
П.П. Силвичка, много е рано за уринен тест да ти покаже верен резултат. Щом си толкова нетърпелива, можеш да направиш кръвен тест на 10-12 ден след овулацията. Уринният може да покаже едва след закъснение, но и тогава ако е отрицателен не е сигурно, има момичета с доказана бременност им отчита чак на  3 месец. Успех!


Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #408 -: Април 04, 2007, 16:50:34 pm »
Първо, искам да се извиня на модераторите за този постинг, ако преценят да го изтрият, няма проблем  :)

zina_z видях от колко време се опитваш да имаш бебе, съжалявам за проблема ти.
Обаче фактът че имаш 100 мнения не виждам как ти дава право да съдиш новите членове на форума и да ги категоризираш като наивни и да ми казваш с какво и с кого да се съобразявам?!?
Провокацията я създаде ти самата, не очаквам да отговориш.
Това беше единствената тема, която не ми се стори ангажирана с конкретна проблемна тематика, не очаквах такова отношение и тук...
Виждам и други теми, в които прозира злобата и огорчението на членовете на този форум... съжалявам и за това.
Факт е обаче, че гоните хора, които могат да освежат форума, да дадат нови идеи или решения, за които още не знаете...
Дерзайте и си ближете раните, желая ви всичко най-хубаво.

P.S. Дано във форумите на бг-мамма отношението да не е същото  :(

*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #409 -: Април 04, 2007, 18:14:29 pm »

Виждам и други теми, в които прозира злобата и огорчението на членовете на този форум... съжалявам и за това.
Факт е обаче, че гоните хора, които могат да освежат форума, да дадат нови идеи или решения, за които още не знаете...
Дерзайте и си ближете раните, желая ви всичко най-хубаво.

Благодаря ти за съвета и свежата идея, още от днес започвам да си ближа раните. 8O


Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #410 -: Април 05, 2007, 09:18:16 am »
Момичета, Zina_z е права -- има и бгмама, за момичета, които се вълнуват, но нямат определен проблем и не съхраняват надеждите си от години.  Нека младите ентусиасти четат повече (аз чета от почти година, едва сега се престрашавам да пиша), тук има много информация и отговори на почти всички въпроси.  Нека сме прочели, преди да попитаме за нещо, обсъждано преди време.  Нормално е да има изнервени, такова е естеството на тематиката -- изнервящо, но изнервените именно са хората, които дават най-много информация и помагат на много хора.  Нека не бъдат докачливи новите във форума, а аз се надявам да не се задържат дълго тук -- дано бързичко да се присъединят към очакващите бебе в бгмама.  Желая на всички успех, спокойствие и търпение.  И бебета, разбира се  :P

ПС.  За ближенето на раните -- няма нужда от такива думи.  Никой не знае какво му предстои в живота.
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #411 -: Април 05, 2007, 12:50:25 pm »
Ей хора, защо сте такива изнервени.......Малееее направо ме шашнахте.По-спокойно я карайте.Айде сега като някои от нас пробват от 1 -4,5 месеца да вземат да не пишат.Е какво толкова има.Просто и ние искаме да споделим с някого " проблема" си.Все пак това е нещо, което трудно се споделя дори и с майка.Нека да бъдем толерантни едни към други.Зная, че някои от вас пробват от годин и нищо, но мисля, че и те има какво да ни кажат, да споделят с нас, да получат и те съчувствие от нас.Смятам, че това е основната цел на форума, да си споделим проблемите, да обменим мнения, опит и да се посъветваме..... кои с каквото може да помогне на другите.Това е моето мнение.Пжелавам Ви много успех и спокойствие.........за да стане едно бебе е нужно много спокойствие и двамата триабва да сте много спокойни( това беше сериозно, не се шегувам)Знам, че чакането е много изнервящо ама какво да се прави.И аз ще съм нервна до 12.04 когато триабва да ми дойде( дано не дойде)ама ниамаме избор.Успех на всички ви. :D
*

    lawyer

Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #412 -: Април 05, 2007, 16:19:43 pm »
Нали темата е "в очакване на +++ резултат"?!? очакват го и начинаещите. Аз и съпругът ми опитваме от пет месеца, което не е много, но не е и прекалено малко....  Научих доста нови неща и също чакам и се надявам, и също съм плакала при поредното разочарование, макар че нямаме здравословни проблеми, а е въпрос на "уцелване на момента". Пожелавам усмивки и положителни тестове за бременност на всички - най вече на чакащите от дълго време, но и на начинаещите, дано на тях не им се налага да чакат дълго.
Пожелавам "две наситени чертички" и на себе си  :wink: Дано не ми дойде на 14.04.2007г.
« Последна редакция: Април 05, 2007, 16:22:14 pm от lawyer »
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #413 -: Април 06, 2007, 19:42:49 pm »
Снощи си направих тест, който беше отрицателен!
Реших да повторя тази сутрин, защото знам, че сутрин нещата са по-достоверни. В момента, в който реших, че това е поредното неприятно проверяване, видях много бледа втора черта. Закъснява ми от 28 ден с четири дни. Искам да уточня, че съм с нередовен цикъл и съм постоянно на лекарства, за да ми идва - до миналия месец дуфастон, който пиех от 13-14 ден 10 дни 2 пъти на ден, а този месец бях с нещо като "Хлостил бегит"/не претендирам, че точно така му е името, защото съм го пила само един път/, който пих от 5 до 10 ден след цикъла.
Въпросът ми е - може ли бледата черта да е фалшива надежда? Какво да направя - да правя ли други тестове или да изчакам?
Чакам втората черта отдавна, като за отбелязване е, че имам спонтанен аборт в началото на четвъртия месец, в края на 2005 г.
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #414 -: Април 06, 2007, 21:24:16 pm »
Ами направи един кръвен тест, той е най-сигурен. Успех!


*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #415 -: Април 07, 2007, 06:54:39 am »
Цитат
Обаче фактът че имаш 100 мнения не виждам как ти дава право да съдиш новите членове на форума и да ги категоризираш като наивни и да ми казваш с какво и с кого да се съобразявам?!?
Извинявай, но ти за "нов член на форума" ли се мислиш? Малко си сгрешила ...
 

Цитат
Това беше единствената тема, която не ми се стори ангажирана с конкретна проблемна тематика, не очаквах такова отношение и тук...
Виждам и други теми, в които прозира злобата и огорчението на членовете на този форум... съжалявам и за това.

Ако обърнеш внимание, на всяко зареждане на форума в най-горната част на страницата, се изписва:
"Зачатие e българският портал за профилактика и преодоляване на стерилитета, репродуктивно здраве и семейно планиране, който съдържа много полезни материали и съвети, връзки с ресурси, свързани с лечението на безплодието и новите асистирани репродуктивни методи.

Сдружение Зачатие има за цел да обедини, информира и подпомага над 270 000-и български семейства, които не могат да имат свои деца, докато не им бъдат направени необходимите за целта изследвания и лечениe."


Доколкото разбирам ти не попадаш в подобна категория /и дано не ти се налага да попадаш/. Не изпитвам нито злоба, нито огорчение към теб, просто не ми се четат твоите писания, защото не са предназначени към основната цел на този форум.

Цитат
Факт е обаче, че гоните хора, които могат да освежат форума, да дадат нови идеи или решения, за които още не знаете...

Интересно ми е да видя как ще стане.

Цитат
Дерзайте и си ближете раните, желая ви всичко най-хубаво.
Тук вече теб май те избива на злоба.

Цитат
P.S. Дано във форумите на бг-мамма отношението да не е същото 

Бягай да си играеш в бг-мама, уверявам те, там ще те приемат по-радушно.
« Последна редакция: Април 07, 2007, 06:58:17 am от lady_11 »
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #416 -: Април 07, 2007, 12:03:17 pm »
lady_11  е права,замисълът на темата беше позитивизъм,споделяне,подкрепа...нека не я преекспонираме чрез кавги и заядливи подмятания.Смятам,че всяко момиче,чакащо +++ резултат има правото да пише тук,независимо дали има репродуктивни проблеми или не.Всички ще станат майки тук някой ден-убедена съм!!!Защото го заслужават.А и новината за много форумни бебчета се е появила първо тази тема-това е много вълнуващо.И още много ще се появят дай Боже.Затова мисля,че и lawyer е права,нека опазим очарованието на тази тема и не се караме повече.
Ето цветя за всички прекрасни момичета тук с пожелания пролетта да донесе на всяка по бебче :kiss:


*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #417 -: Април 07, 2007, 18:14:51 pm »
Напълно съм съгласна с Бианка.Аз отворих тази тема,за всички които тръпнат всеки месец в очакване на +++ резултата,независмо откога опитват!Моля ви момичета,и без това на всички ни е трудно,в една или друга степен,нека тук просто се подкрепяме,съветваме и споделяме докато на всяка една от нас и дойде +++.
Аз и този месец не видях  :bfp:,но не губя надежда.Пожелавам успех на всички ви!Весели празници! :D
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #418 -: Април 10, 2007, 10:49:51 am »
Hristos Voskrese..........e praznicite naistina biaha veseli,no ve4e ne e veselo............doide mi......... :balk_146:Edano pone niakoi ot nas sa uspeli :balk_103:
*

    Verra

Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #419 -: Април 10, 2007, 16:41:30 pm »
Здравейте момичета, желая успех на всички бебеправещи.
Мисля, че не сте справедливи спрямо Ита. Ако някой пише в този форум, то за самия него има проблем. Все пак всички сме тук за да се подкрепяме и окуражаваме. След един месец чакане също се преживява. Сигурно сте забравили как е било в началото. Аз вече чакам от 8 месеца, знам че ще стане (просто много го искам и затова не става), но първите месеци го преживявах много по-тежко отколкото сега. Така, че подкрепям Ита и й желая да не чака още дълго и да не се притеснява да споделя тревогите си.