0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #380 -: Март 28, 2007, 16:46:36 pm »
А какъв цвят е бледата чертичка-сива или розова?

Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #381 -: Март 28, 2007, 22:43:47 pm »
розова е !
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #382 -: Март 28, 2007, 23:05:03 pm »
До колкото знам изпарителните са сиви :P Щом е розова е много добре :D.

*

    dessinka

Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #383 -: Март 29, 2007, 13:06:39 pm »
Vailet, какъв беше теста? Аз пробвах с Престо и вчера ми се появи една тъничка бледа втора линийка, почти се зарадвах, а днес - напълно отрицателен тест. А ис други момичета мисля са се подвели от тези тестове...
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #384 -: Март 29, 2007, 18:21:54 pm »
Boggy,виждам че с теб сме имали О. горе долу по едно и също време,значи и ще се тестваме заедно,хехех,дано имаме късмет!!!Аз не издържах и вчера си правих тест,макар че е прекалено рано и не очаквах и + резултат,глупаво,но.....Ти имаш ли някакви признаци?ще ми е интересно да си споделяме.Успех на всички :lol:
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #385 -: Март 29, 2007, 19:37:51 pm »
Не беше  ПРЕСТО ами нещо друго беше , хвърлих кутииката , но днес си купих Шуър чек но ще го направя утре сутринта като стана и ще пиша .
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #386 -: Март 30, 2007, 09:05:56 am »
добро утро момичета, направих теста ....ами има втора черта по бледа е от контролната но е ясна като бял ден !!! Ако знаете какъм страх ме обвзе сега  8O
*

    dessinka

Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #387 -: Март 30, 2007, 09:57:15 am »
Vailet, честито!!! Успокой се, обади се на лекаря си и се разберете кога да те види :D Дано повлечеш крак! :wink:
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #388 -: Март 30, 2007, 10:42:43 am »
Честито, Vailet! Желая ти лека и безпроблемна бременност!

*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #389 -: Март 30, 2007, 11:47:38 am »
Честито Vailet!Лека и безпроблемна бременност!! :lol:
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #390 -: Март 30, 2007, 13:25:31 pm »
Честито, Vailet  :D Дано всичко бъде наред :cloud9:
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #391 -: Март 30, 2007, 18:29:07 pm »
Честито!
Успешна и лека бременност.


*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #392 -: Март 31, 2007, 11:58:32 am »
Boggy,ами и аз все ги хабя тези тестове,но вече ще чакам евентуално закъснение.Иначе гърдите са ми надути и болезнени от няколко дена и БТ стигна днес до 37.15,но много не смея да се надявам понеже то това с гърдите е всеки месец,хехехх.Но ще стискам палци да имаме късмет!! :lol: а ти имаш ли някакви признаци?
*

    naha

  • *****
  • 1474
  • За всяко нещо си има Време, Път и Надежда!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #393 -: Март 31, 2007, 13:02:57 pm »
Честито на момичето с положителния тест, успешна бременност от мен :). А инъче според мен направен уринарен тест преди закъсняване на М-то си е чисто губене на време и ненужен стрес. Много е важно също да забелязвате след колко време се появява чертата втората нали. Ако е след обозначеното време не е реална и почти винаги се получава бледа, но видима втора черта. Ако се съмнявате в бременност преди закъснение на М-то направете кръвен тест.
П.С. Не съм чела цялата тема и ако има разминаване с изказването ми се извинявам.
Успех на всички мадами.  :)
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #394 -: Март 31, 2007, 13:53:23 pm »
boggy stelina8 виждам че чакате затова искам да ви кажаче аз правих тест преди закъснението беше отрицателен след това правих друг пет дни след като ми закъсняваше и пак беше отрицателен и вече третия го направих на единадесетия ден и с втора бледа черта . Помислих си стана така защото го правих слетобед бях пила кафета и сокове...изчаках още два дни и направих четвърти тест сутринта който потвърди предишния  :bfp1: та искам да ви кажа че съм си била бременна дори когато тестовете ми са били отрицателни а вижте колко дни след това ми отчете пол резултат , не се отчаивайте ами изчакаите . Благодаря на вас и на всички други момичета от форума за хубавите думи , да ви кажа обвзе ме някаква паника от вчера дори не съм яла незнам какво ми стана толкова исках а сега нещо дърпам назад :(
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #395 -: Март 31, 2007, 14:00:11 pm »
Здравейте, момичета!Приемате ли нов член в отбора? :lol:
Чета личните преживявания на всички и незнам какво да мисля...Някои ми действат успокоително, други стресиращо.Винаги съм си мислила че бебето ще стане бързо, например 10 дни около овуто нон стоп секс и готово.Но не стана от първия път.Много се разочаровах, защото при мен винаги всичко е било планирано, и то трябваше да стане миналия месец,правихме го всеки ден, имах и всякакви симптоми на бременност-страшен апетит,гадене,световъртеж,гърдите ми ще се пръснат и най-важното- закъсня ми 7 дни, просто бях сигурна, с мъжа ми вече и имена започнахме да мислим...Но в един прекрасен ден-16.03.07г. ми дойде :(.Много тежко го понесох,ревях по цял ден, бях избухлива,изкарвах си го на мъжа ми,постоянно се карахме.Трябваше да стане,вече съм на 31г. и адски го искам.Но като чета тук,че някои от вас пробват вече повече от година и ме побиват тръпки.Сега ме е обхванала една апатия,овуто ми беше на 28.03, поне така показа теста,правим бебе всеки ден от 25.03 насам, но чесно казано си мисля че не съм забременяла, отчаяна съм, мисля си че при мен ще стане по трудния начин или изобщо няма да стане, все ей такива черни мисли...
Просто исках да споделя...
Успех на всички и честито на успелите вече!
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #396 -: Март 31, 2007, 14:29:10 pm »
silvi4ka, само недей да се отчайваш, много те моля. Тук има момичета, които и след 10 години не са забременявали никога! И не се отчайват, ами се борят с живота и се подлагат на различни операции, манипулации и  АРТ процедури.

Не се карай на съпруга си, ами се обичайте и правете любов! Чак след 1 година може да се говори за проблем! Преди да продължите с опитите, направи си предконцепционни изследвания.
Успех!
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #397 -: Март 31, 2007, 15:27:54 pm »
silvi4ka, добре дошла и дано много скоро да се похвалиш с добра новина.
Аз само ще вметна, че шанса да се забременее при здрава двойка е 25% всеки месец.
Имай го в предвид и бъди по-търпелива.
Успех! :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #398 -: Април 02, 2007, 15:36:49 pm »
Момичета, здравейте  :D
И аз се включвам в списъка на очакващите :bfp1: Все още "прохождам" в науката за бебеправенето, но през последния месец, двамата с любимия доста поработихме  :love: и дори имам странни симптоми, хем е като ПМС, хем не е  :?  Нямах търпение и вчера избързах с теста, естествено беше отрицателен  :? Направих си Престо, но нещо не ми вдъхват много доверие тези тестове. Нормално МЦ трябва да ми дойде около 5ти, така че има още време и не съм разочарована от резултата  :) Sure Check ли са най-добри в момента, някой има ли по-сериозни наблюдения  :oops:  :flower:

Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #399 -: Април 03, 2007, 09:25:15 am »
Здравейте момичета............Еи Силви4ка не се отчайвай толкова бързо ти си мислиш 1 месец луд секс,планирали сме го и хоп бебето е налице..........недей така това не е план за работа това е Божа работа( това май звучи малко налудничаво ама май си е така)Честито на момичето с 2те чертички дано наистина повлече крак.Ей искам да ви питам имали ли сте болки в корема като симптом след О.Мен от вчера така ме придърпва и боли долу в ляво, че вече взех да се чудя какво ми става.Не съм казала на мъжа ми защото преди месеци имах една такава фалшива тревога.....Трябва да ми дойде към 12 - 13 и май ще се побъркам до тогава.Понякога през деня май и малко ми се гади но не мога да преценя дали не е от глад, защото като хапна малко и ми минава, но странно, че е през деня а не сутрин( някъде кум 11 - 14ч...) Други симптоми нямам май.....като чели вчера прекалих с тоалетната.Извинете за откровенията ама не знам какво да мисля.........Моля споделете за вашите симптоми.Благодаря на всиччки ви че сте тук и може да си поговорим откровенно. :D