0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #360 -: Март 25, 2007, 10:05:08 am »
Изчакай. Ако има проблем - ще разбереш.
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #361 -: Март 25, 2007, 11:39:02 am »
Stelina, и аз имах подобни усещания от 6 до 8-ми ден след О., които бяха слаби и от време на време. Чесно казано преди да започна с тези графики (правя го от скоро)не съм забелязвала подобно нещо. Искрено се надявам да е в резултат на имплантиране, но знае ли човек...Остава ни наистина да изчакаме за да разберем резултата... дано не е нещо по-сериозно.. :goodluck:
*

    janeta

  • ***
  • 272
  • Вече мама на двама сладури-моята сбъдната мечта
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #362 -: Март 25, 2007, 21:19:05 pm »
Аз също имах подобни придърпвания от 6 ден след овулацията. Слаби придърпвания, които се появяват от време на време. През последните месеци се вглеждам в тези усещания,но какво ли точно значат? Миналия месец при бебеправенето пропуснахме овулацията, защото бях болна и това придърпване не се появи. Но когато по време на ову правим активно секс за бебе след около 6 дни се появява това придърпване. Дали може да се дължи на опитите на оплодена яйцеклетка да се имплантира. Ако е така дано вече да успее да се хване. Нека някой който е по-наясно с този въпрос да се включи с коментар. На всички, които чакаме:УСПЕХ :goodluck: :babyflips:
Валентин е на 7г.
Теодор е на 1г. и 2м.
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #363 -: Март 26, 2007, 07:53:57 am »
Благодаря ви момоичета за отговора!! :o Ще се радвам,ако някой е по-наясно да ни обясни на какво може да се дължи.И аз като вас преди не съм обръщала внимание.
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #364 -: Март 26, 2007, 14:09:01 pm »
Момичета, имам  :bfp1: Много се радвам и още толкова се притеснявам. Утре съм на лекар. Стискайте палци
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #365 -: Март 26, 2007, 14:54:15 pm »
Честито!!!! :D Стискам палци :goodluck:
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #366 -: Март 26, 2007, 17:14:21 pm »
Браво,мила,много се радвам за теб и стискам палци всичко да е супер и да се радваш на едно красиво и много здраво бебунче след девет месеца

*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #367 -: Март 26, 2007, 17:18:36 pm »
Още едни стиснати палци и от мен :crossfingers: !
Честити две чертички  :bfp:, Stivarip!
Дано всичко е наред и се радваш на една лека и безпроблемна бременност!

*

    Veri4

  • *
  • 22
  • Слънце мое, злато мое....
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #368 -: Март 26, 2007, 17:37:44 pm »
Stivarip, честито!!! Стискам много силно палци...


*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #369 -: Март 26, 2007, 18:36:22 pm »
Stivi, честито и от мен! Знаех си, че с тази хубава графика това е единствения изход  :D Стискам палци всичко да е наред. За съжаление аз не можах да се присъединя този месец, но да се надяваме след Великден... :sucky:
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #370 -: Март 26, 2007, 20:09:15 pm »
Ами аз да ви кажа единственият път, когато имах таква придърпвания и то още на 2-ри ден след овулацията се оказа, че бременност е имало(с кръвен тест), но не се разви. Така че стиснати палци всичко да е наред.


*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #371 -: Март 27, 2007, 08:40:29 am »
Zina_z,ами то и на мен преди не ми се е случвало да имам такива придърпвания,все още продължават,но вече доста по-нарядко и по-леки,но не знам не смея да се надявам все още има цяла седмица пред мен..... :)
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #372 -: Март 27, 2007, 10:39:53 am »
Благодаря ви за подкрепата, момичета  :grouphug2:
DSD, съжалявам, че не стана този месец, дано се похвалиш след Великден  :balk_35:
stelina8, стискам палци  :crossfingers:
« Последна редакция: Март 27, 2007, 10:42:10 am от Stivarip »
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #373 -: Март 27, 2007, 10:49:42 am »
Stivarip,  :D  Честито! и от мен
Лека и безпроблемна бременност

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #374 -: Март 27, 2007, 10:55:09 am »
Благодаря ти, Denis  :balk_7: Твоята подкрепа ми помогна много  :D
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #375 -: Март 27, 2007, 12:09:38 pm »
Благодаря ти Stivarip!Още веднъж честито и лека бременност!! Денис,благодаря и на теб,винаги ни помагаш много  :lol:
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #376 -: Март 27, 2007, 23:51:48 pm »
Zina_z,ами то и на мен преди не ми се е случвало да имам такива придърпвания,все още продължават,но вече доста по-нарядко и по-леки,но не знам не смея да се надявам все още има цяла седмица пред мен..... :)
Надявай се, а ние ще чакаме резултатите от кръвен тест или преглед.


Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #377 -: Март 28, 2007, 11:51:57 am »
Честито Stivarip, дано всичко мине леко и безпроблеми :balk_46:.А колкото до придръпването и аз съм го получавала ниаколко дни след О, но ниамаше нищто имах почти всички симптоми януари месец и вече бях почти сигурна че съм бременна, когато  в началото на февруари ми доиде и направо биах съкрушена.Сега пробваме пак и вместо като свършим да тичам към банята си се излежавам.......... така прочетох тук , че не е добре веднага да ставаш да се миеш.............ама ще видим и от това каква ще е фаидата :(.Мисля че придръпването се получава при опитите оплодената яйцеклетка да се захване.Отново честито на всички щастливки а на другите стискам силно палци и се молиа с все сърце за всички ни които чакаме 2-те чертички с нетърпение.


*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #378 -: Март 28, 2007, 12:52:51 pm »
Момичета, от моите придърпвания след О. в комбинация с излежаване  :D нищо не излезе ... нито този месец, нито предишния.. :( Явно това не е решаващ признак. Да не губим кураж за следващия тираж! :lol:
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #379 -: Март 28, 2007, 16:20:45 pm »
ехо тук ли сте имам втора чертичка но мноооого бледа  :( , появи се по късно от контролната обаче сигурно е лъжа и измама защото аз гледах теста докато се появи едната и после го оставих , след няколко мин рищшх да го погледна пак и като се загледах видях ,но не помня след колко време стана това а съм чела че ако постои повечко теста и след това се появи втора черта не е валидна .Вие какво мислите ? А има и друго от три дни всеки ден слетобед обаче имам Т 37,3 а нищо ми няма дали има някаква връзка или ще се разболявам  :!: :?: :roll: