0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #320 -: Март 12, 2007, 18:05:09 pm »
честито Радост сега се регистрирах но много се радвам за теб ! аз пък току що си правих тест който излезе отрицателен а от една седмица имам всички симптоми за бременост дори ми се гади ,но :bfn1: :cry:
*

    radostg

  • *
  • 25
  • Надеждата умира последна!!!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #321 -: Март 14, 2007, 08:57:20 am »
Vailet благодаря!!! Ама кога трябвао да ти дойде М? Аз ми се гадеше два дена след ову...Правих три теста първи 7 дни преди М,втори 4 дена преди и трети два дена преди и всички "-"  :DБяха "Престо" и уж отчитали, но нали четеш, че зависи от хормона колко се е увеличил.При всяка жена е различно.И се бях отчаяла, че си самовнушавам за всичко...И последния в деня на М беше вече "+" :)Кажи кога не(чакаш) лелката?
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #322 -: Март 14, 2007, 10:01:26 am »
Mersi DSD, 6te se probvam da nameria.......Chudia se dali pologenieto e tolkova tragi4no za da pribiagvam do takiva merki, vse pak sa minali samo 5 meseca.Moiata kuma mi kaza 4e sa se probvali okolo 6 meseca i hop 1 den predi svatbata im stanalo 4udoto, tia dori ne znaela do 2 mesec za6toto M i e mnogo neredoven.Az sum si napravila ovulacionen kalendar v tozi sait i kogato e ukazano rabotim usileno
( e i prez drugoto vreme su6to :love:) no za sugalenie pri men ima malko neblagopriatni obstoiatelstva za6tot naskoro pregiviah mnogo silen stres i mislia 4e tova e osnovnata pri4ina/pre4ka da ne se polu4ava tolkova vreme.Stiskam silno palci na vsi4ki vi  dano tazi godina ni donese mnogo radost i detski smiah u doma :sucky:
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #323 -: Март 14, 2007, 10:26:52 am »
kalinka7, моят съвет е все пак, ако имаш възможност, да започнеш да мериш базална температура. Тя ще ти покаже кога би трябвало да е твоята овулация (след наколко цикъла, разбира се  :) ). Календарът дава фертилните дни само прогнозно. При много момичета има разминавания. Възможно е, да не улучвате момента.
Каквото и да решиш, стискам палци да стане скоро  :goodluck:
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #324 -: Март 14, 2007, 11:51:00 am »
Калинка, не се притеснявай...тест за О. не е мярка за трагично положение, напротив сама ще разбереш колко ще ти помогне и ще те направи по-спокойна в очакването дали е станало нещо или не. Съчетавай го с БТ, както ти препоръчва Стиви. Дните в календара са само теоритични и служат за ориентация. Както знеш бебето идва бързо и неочаквано най-вече при тези, които не го очакват и не го желаят, но вярвай че слънцето ще изгрее и на нашата улица... и дано да е много скоро..;-)
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #325 -: Март 14, 2007, 13:04:51 pm »
Stivarip, mersi za suvaeta........Mislia 4e ovulacionnia test e po-udobno....tova s mereneto na temperaturata mi e strannno :P predi da stana triabva da ia meria puk da p6a puk da sledia koga e po-visoka po-niska.........ohhh i az ne znam ve4e .Shte probvam s test puk posle 6te vidia.Mersi vse pak za suveta i za podkrepata. :P
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #326 -: Март 14, 2007, 13:48:51 pm »
За нищо, мила  8) Карай нещата постепенно. И аз самата отначало разчитах само на календара. После почнах с БТ. Сега за първи месец правих и тестове за овулация.
« Последна редакция: Март 14, 2007, 13:51:08 pm от Stivarip »
*

    janeta

  • ***
  • 272
  • Вече мама на двама сладури-моята сбъдната мечта
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #327 -: Март 16, 2007, 19:15:13 pm »
Ние също бебеправим от 5 месеца, още на втория месец реших,че е много удачно да си купя тестове за овулация за да знам кога ще е най-подходящия момент. При мен мензиса ми беше редовен, но откакто започнахме да бебеправим нещо се разтрои. И за това реших да купя тестове. Ето този месец например се оказа, че овулацията ми е на 21 ден. от 5 март съм започнала да правя тестове, като очаквах овулацията да е на 9 март, то се оказа, че е чак 1 седмица по-късно т.е.днес...Ами работим усилено по въпроса с бебеправенето. Вече много ми се иска...Край мен всички познати казват, че са бременни, до вчера казваха, че нямат такива намерения. Кажете честно ли е когато толкова силно го искаш да не може да стане и обратното-жени които се кълнат, че вблизките 10 години нямат намерение да се заробват с бебе, да забременяват от раз...Ох, хайде кураж и дано до края на този месец се похвалим с добри новини-за мен от утре започва голямото чакане, дано не ми дойде този месец. Има ли такива чакащи като мен, ще чакаме заедно  :bfp: ylinfant
« Последна редакция: Март 16, 2007, 20:42:15 pm от janeta »
Валентин е на 7г.
Теодор е на 1г. и 2м.
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #328 -: Март 16, 2007, 19:45:19 pm »
Много е рано да ставаш нервна :lol:
Минали са само 5 месеца,а ако минат години, какво ще направиш ??? :lol:

"Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него."
 Буда
*

    janeta

  • ***
  • 272
  • Вече мама на двама сладури-моята сбъдната мечта
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #329 -: Март 16, 2007, 20:39:40 pm »
Израза нервна е само метафора. Аз имам търпението да чакам. Истината е, когато човек е спокоен всичко е по-лесно. В момента правим опити за второ бебе. Знам, че за хубавите неща трябва време. Малко са тези, при които става веднага. Израза нервна е по повод на това, че направих малко неуместен коментар в предната публекация. Не ме нападай, зная че всички тук сте много мили и на всички ви желая скорашно забременяване. Всички тук сме обединени около една идея-да имаме бебе. :bighug:
Валентин е на 7г.
Теодор е на 1г. и 2м.
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #330 -: Март 17, 2007, 15:55:48 pm »
И аз чакам да не ми дойде. От няколко дни чувствам по-голяма отпадналост. От 3 дни ме болят кръста и корема. Болката в корема е сякаш ще ми дойде всеки момент. Гърдите ми от снощи са малко по-чувствителни. Други симптоми нямам  :?
« Последна редакция: Март 17, 2007, 16:04:33 pm от Stivarip »
*

    janeta

  • ***
  • 272
  • Вече мама на двама сладури-моята сбъдната мечта
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #331 -: Март 17, 2007, 17:14:35 pm »
Имаш ли вече закъснение? Стискам ти палци скоро, много скоро да видиш двете черти. На мен овулацията ми беше в петък. И днес имам последна възможност, но от утре ще започне чакането. От тази сутрин пия утрогестан-дано и той да е ключа към успеха този месец. Успех мила! :goodluck:
Валентин е на 7г.
Теодор е на 1г. и 2м.
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #332 -: Март 17, 2007, 18:56:22 pm »
Още нямам закъснение, janeta. Трябва да ми дойде на 24.03.
Дано да имаме късмет този месец  :D
*

    janeta

  • ***
  • 272
  • Вече мама на двама сладури-моята сбъдната мечта
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #333 -: Март 17, 2007, 20:33:07 pm »
Аз чакам да (не) ми дойде на 23 март. Но всъщност като се замисля, че овуто ми закъсня с 7 дни значи моята дата става 30 март. Ами явно ще чакаме заедно с теб. Ще си стискаме взаимно палци. Твоите резултати ще са ясни по-рано. Хайде ще държиш в течение на нещата. :secret:.
Валентин е на 7г.
Теодор е на 1г. и 2м.
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #334 -: Март 18, 2007, 08:34:09 am »
Момичета,закъснява ми с 2 дни и имам два теста с бледи втори чертички,отбелязала съм ги като положителни,но знае ли човек :?Бледата втора чертичка все пак значи,че е станало,нали?Нямам никакви симптоми,с изключение на болките в гърдите и необичайна за мен сънливост и постоянна жажда....
« Последна редакция: Март 18, 2007, 08:35:45 am от Бианка »

*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #335 -: Март 18, 2007, 08:36:39 am »
браво, честито, изчакай няколко дни и върви на лекар!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #336 -: Март 18, 2007, 08:40:39 am »
Благодаря,Мими,още не бързам да се радвам,защото след подобен тест ми е идвал цикъла.Дано да е станало.Ще изчакам и ще видим какво ще каже Док :)

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #337 -: Март 18, 2007, 09:11:34 am »
Благодаря,Мими,още не бързам да се радвам,защото след подобен тест ми е идвал цикъла.Дано да е станало.Ще изчакам и ще видим какво ще каже Док :)
Много тихичко   :D честито

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #338 -: Март 18, 2007, 09:15:15 am »
Тихичко благодаря,мила Денис :P :flower:

Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #339 -: Март 18, 2007, 09:48:53 am »
Браво, Бианка  :secret: Пожелавам ти  :cloud9:
п.п. И да повлечеш краче  :D