0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #300 -: Февруари 28, 2007, 09:22:10 am »
Днес на 42-ри ден от цикъла рано сутринта ми дойде. Следващите опити ще мога да подновя чак след 6 месеца,поради отсъствие на мъжът ми. Не ми се коментира как се чуствам :(
*

    dushka

Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #301 -: Февруари 28, 2007, 09:48:00 am »
Съчувствам ти от цялото си сърце! Много са тежки тези дни за нас чакащите бебе. Не искам да ти кажа, че всичко ще бъда наред, защото знам, че няма да ми повярваш точно сега, но ще те помоля да се сетиш за най-любимото нещо което обичаш да правиш и да го направиш точно днес. Най-трудна е мисълта, че трябва да спреш с опитите за известно време, но погледни от гледна точка на времето, какво са шест месеца на фона на цялия живот, който ни е дадено. Хайде съвземай се по-бързо! :)
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #302 -: Февруари 28, 2007, 10:15:41 am »
Е ще се съвзема, къде ще ида. Лошото е,че след 6 месеца пак няма да имаме много време за опити, пак само няколко месеца. Този път имахме 5 месеца, но пробвахме само 2 месеца, поради ред пречки, само толкова пъти успяхме. Но сега и да се тюхкам и да се тръшкам и да плача няма да променя нещата.
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #303 -: Февруари 28, 2007, 11:31:10 am »
Стели, не унивай. Всичко ще се подреди, само гледай положително на нещата и бъди силна.  :)
никога не отстъпвай на принципите си!
*

    radostg

  • *
  • 25
  • Надеждата умира последна!!!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #304 -: Март 07, 2007, 13:33:43 pm »
Здравейте момичета  и аз на 12.03 не(чакам) лошата Лелка!!! Ако има някоя сродна душа да се обади да се подкрепяме в тежките дни на чакане :grouphug2:Имам симптоми от една седмица и половина-болки в гърдите, кръста и ниско долу в корема(матката)...БТ  4 дена е 37.3-37.4и така...Аз се боря за второ ангелче...
Стели недей унива, че много се разстроих за теб, но недей се предава, ако имаш нужда от рамо и топли думи се обади...Всичко е съдба, така е било писано и е за добро! :D
*

    radostg

  • *
  • 25
  • Надеждата умира последна!!!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #305 -: Март 12, 2007, 09:30:10 am »
МОМИЧЕТА  stork-boy ДОЙДЕ ПРИ МЕН!!! ВЧЕРА СИ ПРАВИХ ТЕСТ, ЗАЩОТО ИМАХ СИЛНОТО ЧУСТВО, ЧЕ НЕ СЪМ САМА И ЕТО ЧУДОТО Е СТАНАЛО!!! ИЗПРАЩАМ ЦЯЛАТА СИ ПОЛОЖИТЕЛНА ЕНЕРГИЯ КЪМ ВСИЧКИ ОЧАКВАЩИ  :bfp1: :blowingdust:ДОКОСВАМ КОРЕМЧЕТАТА НА ВСИЧКИ ВИ И СЕ МОЛЯ А ВАС :balk_81: :bighug:СИЛНО ВСИЧКИ!!!
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #306 -: Март 12, 2007, 09:37:09 am »
Radostg, честито, мила!!!
Лека и безпроблемна бременност ти желая и накрая едно сладко и здраво бебче!

Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #307 -: Март 12, 2007, 10:13:25 am »
МОМИЧЕТА  stork-boy ДОЙДЕ ПРИ МЕН!!! ВЧЕРА СИ ПРАВИХ ТЕСТ, ЗАЩОТО ИМАХ СИЛНОТО ЧУСТВО, ЧЕ НЕ СЪМ САМА И ЕТО ЧУДОТО Е СТАНАЛО!!! ИЗПРАЩАМ ЦЯЛАТА СИ ПОЛОЖИТЕЛНА ЕНЕРГИЯ КЪМ ВСИЧКИ ОЧАКВАЩИ  :bfp1: :blowingdust:ДОКОСВАМ КОРЕМЧЕТАТА НА ВСИЧКИ ВИ И СЕ МОЛЯ А ВАС :balk_81: :bighug:СИЛНО ВСИЧКИ!!!
Честита добра новина! :D




*

    Жужка

  • ****
  • 564
  • Фен на Пегъзи Музовски
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #308 -: Март 12, 2007, 10:47:11 am »
Браво, Радост! Честито!  :D
Мога, стига да искам.
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #309 -: Март 12, 2007, 11:36:05 am »
Честито Радост , лека и безпроблемна бременност и от мен!!!!!
*

    Kalinka7

Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #310 -: Март 12, 2007, 11:50:16 am »
Zdraveite momi4eta nia s muga mi pravim opiti ot niakolko (5) meseca i ni6to ne stava .Ve4e sum malko ot4aiana.............Kakvo da pravia?Dali e vreme da si vzema test za ovulacia ot aptekata ili da karame taka.......Molia daite mi suvet :secret:
*

    nidiq

  • *
  • 32
  • Надявам се
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #311 -: Март 12, 2007, 12:00:32 pm »
Честито Радост, живо и здраво бебенце ти пожелавам и лека бременност.
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #312 -: Март 12, 2007, 12:18:31 pm »
E sega se registirah...4estito na vsi4ki vas  koito ste uspeli........radvam vi se ot vse surce.A nie produlgavame opitite :00001754:
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #313 -: Март 12, 2007, 12:56:19 pm »
Това е чудесна новина radostg  :ballons: Желая ти леко и успешно бременеене  :cloud9:
Хайде съвсем скоро и другите мимичета да те последваме  preggo
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #314 -: Март 12, 2007, 13:27:19 pm »
Radostg ЧЕСТИТО С ДВЕ РЪЦЕ И ЦЯЛОТО СЪРЦЕ!Пожелавам ти всичко най-хубаво и лека браменност. Дано положителната ти енергия донесе късмет и на всички нас.
Още веднъж честито!
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #315 -: Март 12, 2007, 13:34:58 pm »
Честито радост! Дано повлечеш крак... :)
Калинка, по-добре си вземи тест отколкото да се опитвате да налучквате момента и да губите време. Определено ще ти помогне да опознаеш тялото си и ще те ориентира кога да действате с пълна сила. И аз така правя, но за съжаление тези тестове са много трудно откриваеми по аптеките...поне около района в който се движа.
*

    radostg

  • *
  • 25
  • Надеждата умира последна!!!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #316 -: Март 12, 2007, 13:36:39 pm »
Благодаря ви мили момичета!!! Трогвате ме до сълзи с вниманието и топлината, която чуствам от сърцата ви!!!Пожелавам ви  yahoo_17 и моето preggo състояние в най-скоро време!!!Моля се всичко да е наред с мен и вас!!! :goodluck:
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #317 -: Март 12, 2007, 14:08:39 pm »
Честито Радост :D
Лека и безпроблемна бременност
 :wave:
 :wave:
 :wave:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #318 -: Март 12, 2007, 16:09:02 pm »
Честито  :D

lb2f
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #319 -: Март 12, 2007, 18:03:18 pm »
Честито