0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #260 -: Февруари 04, 2007, 11:17:50 am »
Честито и леко бременеене  :D
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #261 -: Февруари 04, 2007, 11:55:49 am »
И от мен Мiraii- Ч Е С Т И Т О!
Лека и безпроблемна бременност!
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #262 -: Февруари 04, 2007, 12:45:04 pm »
Момичета, само да ви кажа, че Мiraii си пусна отделна темичка, в която описва своето чудо и в която можем да и честитим официално!
И да ви питам нещо???
Случвало ли ви се е да забравите да си изпиете лекарствата, било то за стимулация или за поддържане на ЛФ(както в момента е в моя случай)? Снощи бяхме на гости до късно и като се прибрахме, направо легнах. Какво правите в такъв случай - пропускате и продължавате или... Предварително благодаря!

Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #263 -: Февруари 04, 2007, 13:01:27 pm »
И от мен честитка и на двете дами,видяли мечтаните чертички.
Желая им успешна и лека бременност и много щастие :flower: :butterfly: yahoo_17 с прекрасните бебчета stork-boy stork-girl

*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #264 -: Февруари 04, 2007, 13:03:18 pm »
Случвало ли ви се е да забравите да си изпиете лекарствата, било то за стимулация или за поддържане на ЛФ(както в момента е в моя случай)? Снощи бяхме на гости до късно и като се прибрахме, направо легнах. Какво правите в такъв случай - пропускате и продължавате или... Предварително благодаря!


Случвало ми се да забравя да си ги изпия вечерта, и на сутринта си ги пия. Мисля, че не е чак такъв проблем.  :D
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #265 -: Февруари 04, 2007, 13:06:00 pm »
Дано да не е!
Nadyn ,  :thankyousign:

*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #266 -: Февруари 04, 2007, 16:17:27 pm »
Miraii, честито. :D :D :D
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #267 -: Февруари 05, 2007, 00:24:13 am »
Miraii, честито! Очакваме продължение!  :D


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #268 -: Февруари 05, 2007, 09:09:31 am »
Честито на щастливките! Леко бременеене и след 9 месеца да ги нацелувате много сладките мъничета   :babyflips:
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #269 -: Февруари 06, 2007, 11:47:32 am »
 :balk_16: :balk_46: Честито на Miraii и Sia, лека бременост и дано добрите новини се множат.  :balk_16:

Момичета имам един въпрос, днес бях на преглед и се видя един фоликул готов да се пукне (днес ми е 14 ден от цикъла). Док ми каза да действаме днес утре почивка и другиден пак. Притеснявам се да не изпуснем момента, за какво е тази почивка не е ли по добре да си действаме всеки ден :?
*

    dsd

Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #270 -: Февруари 06, 2007, 15:08:14 pm »
Здравейте, от няколко дни чета този форум тъй като съм в подобно очакване...реших да се вкюча за съвет от някой по-опитен ...започнах да си меря БТ от 01.02 която за изминалите 5 дни се движеше между 37 и 37.2 а по принцип М би трябвало да ми дойде днес. До вчера имах почти повечето признаци на бременност като дисконфорт, болки в корема, напрегнати и болезнени гьрди...почти бях сигурна че е станало поради странните усещания и вътрешно предчуствие което имах..дори изпаднах в някаква странна паника въпреки че евентуалната бременност е желана. Днес обаче като начало БТ ми беше паднала на 36.8 и признаците някакси изчезнаха изведнъж...до момента М още го няма...смятам утре да си направя тест ако пак го няма, но нали знаете човек колко е нетърпелив в такава ситуация и затова реших да се допитам до вас...Ще се радвам ако някой сподели подобен опит..дали ще е + или -...?
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #271 -: Февруари 06, 2007, 16:20:38 pm »
dsd, добре дошла :D
за съжаление, така както описваш нещата май ще ти идва. Особено след като ти е паднала температурата шансовете за бременност са изключително малки. Имай предвид, че първите признаци на бременност са същите като на ПМС.

Въпреки всичко докато няма М. има надежда, дано ни зарадваш с добра новина ако не този месец то съвсем скоро :)
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #272 -: Февруари 06, 2007, 21:16:48 pm »
Здравей dsd, за съжаление миналия месец и при мен се получи същото нещо - един куп сиптоми, които обаче изведнъж изчезнаха един ден преди М. Дано при тебе да е по-различно и скоро да и се похвалиш с :bfp:
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #273 -: Февруари 07, 2007, 13:34:17 pm »
момичета, пожавам ви на всички да видите двете чертички в най-скоро време. :D
никога не отстъпвай на принципите си!
Re: в очакване на +++ резулта
« Отговор #274 -: Февруари 17, 2007, 13:38:41 pm »
Здравейте момичета, аз съм нова тук и аз съм от искащите да видят 2 черти, няма да спра да се надявам на чудото да ме споходи и мен. И от нетърпение вчера си направих кръвен и е отрицателен на 25 ден от цикъла, но надявам се някой ден да я победя тази лелка
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #275 -: Февруари 18, 2007, 19:34:14 pm »
Здравейtsveteli и добре дошла в клуба при чакащите двете чертички. Желая ти много успех и скоро да ни се похвалиш с най-хубавата новина!!! :D
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #276 -: Февруари 18, 2007, 23:10:04 pm »
Здравейте момичета!Аз също съм новичка.Опитвам се да забременея с второ дете ,вече 2 г.Този месец нищо не стана. Вчера ми дойде.Искам да започна да меря базална температура, но не знам от кой ден да започна?Може ли някой да ми каже? :roll:
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #277 -: Февруари 18, 2007, 23:58:30 pm »

*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #278 -: Февруари 19, 2007, 00:06:47 am »


*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #279 -: Февруари 19, 2007, 12:25:14 pm »
Здравейте и от мен мили момичета. Аз очаквам или по-скоро не очаквам М да дойде на 23ти февруари. Имам ПМС, но БТ не е висока, т.е 36,8 е.
Вече не смея да се надявам, а и нямам това особено чувство че съм бременна.
Въпреки всичко желая на всички момичета тук да видят мечтаните две чертички възможно най-скоро.
УСПЕХ! :)