0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #200 -: Януари 29, 2007, 09:50:54 am »
Аз излизам с предложение и на двете да не ви идва,а следващия месец и на мен :flower:
« Последна редакция: Януари 29, 2007, 18:15:28 pm от Бианка »

Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #201 -: Януари 29, 2007, 11:34:57 am »
Bianka, дано!  :crossfingers:
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #202 -: Януари 29, 2007, 16:43:54 pm »
Бианка идеята наистина е страхотна  :D :lol:
Дано при seasmilebg   да стане този месец, а при теб другия  :babyflips: :babyflips: :babyflips: :goodluck:
Мен ме отпишете М вече е факт :balk_144:
Подготвям се за следващия рунд :balk_193:  :balk_185: :balk_198:
                                :wave:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #203 -: Януари 29, 2007, 17:05:12 pm »
Ох,Радостинка,ужасно съжалявам, :(
До последно таях надежда,че ще се похвалиш,толкова ти се радвах на графиката и всичко останало....сигурно ти е мъчно :cry:
И при мен стана така,но повтаряй си,че обезкуражаването и разочарованието са последните неща,които ще са ти от полза.
Хайде,още един месец ще се радваш на любимия,и нова надежда yahoo_17,която дори да се забави месец,два или три,ще се увенчае с успех stork-boy
Няма да се предаваме,тепърва ни предстои да се учим да сме силни жени :grouphug:
Ще се поддържаме взаимно и после по мейлите ще си пращаме снимки на бебчетата :bighug:
Усмихни се и всичко ще е наред,че видиш! :flower:

*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #204 -: Януари 29, 2007, 17:16:57 pm »
Ех, момичета, редовно следя форумите и от скоро се реших да пиша, много научих от опита на всички и все тайно се надявам да се похвали някоя от Вас. Е, Радостинка много съжалявам, че не се е получило. Добре поне, че не губиш надежда като мен. :(
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #205 -: Януари 29, 2007, 18:28:54 pm »
Здравейте момичета, пак съм на линия :)
Да ви кажа на втория ден от М. все пак отидох да ми направят кръвен тест, да не ви казвам колко струваше :(, - отрицателен. Сега с нетърпение чакам да започнем с опитите отново.

Силно стискам палци на seasmilebg, дано чудото стане!

Радостинка, Gogi
не губете надежда, дори да не е този месец или следващия, щом се борим със сигурност скоро ще гушнем нашите така желани бебета.
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #206 -: Януари 30, 2007, 09:52:45 am »
Бианка, Радостинка, прегръщам ви силно и се присъединявам към идеята и при трите ни да стане наведнъж чудото и да бременеем по едно и също време! Ще е супер, още повече ако стане новия месец! (И на мен ми дойде вчера, така че и аз се подготвям за борба  :lol:). Чини, и на теб стискам палци, миличка! Хайде и ти в отбора ни! :)
« Последна редакция: Януари 30, 2007, 09:58:11 am от seasmilebg »
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #207 -: Януари 30, 2007, 10:39:16 am »
На мен пък още не ми е дошло, ама пък имам два - теста. Така че ще изчакам 1 седмица и ако не ми дойде отивам на лекар, за да видя какво е.
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #208 -: Януари 30, 2007, 11:07:30 am »
Сиа, БТ мериш ли, как ти е?
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #209 -: Януари 30, 2007, 11:09:45 am »
Не, не меря БТ. Нямам никакви признаци. Като правих тестовете преди седмица имах всякакви симптоми, ама с 2та отрицателни теста отлетяха и те. За всеки случай ще си направя и утре сутринта тест.
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #210 -: Януари 30, 2007, 11:14:02 am »
Да, направи тест, но може и БТ да измериш - така ще имаш повече информация. На лекар ходила ли си?
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #211 -: Януари 30, 2007, 11:20:48 am »
Мила, аз принципно не меря БТ, защото моят поблем не е със забременяването. Последно бях на лекар преди месец и половина - контролен преглед след хистерорезекция за отстраняване на слепване на матката (синехия).  Каза да изчакам до следващия цикъл и да действам. Изчаках. и Действах активно  :lol: При мен по-трудното е да задържа плода - досега не ми се е получавало. Вече, според док, няма причина да не стане, така че ми е по-спокойно.
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #212 -: Януари 30, 2007, 11:34:53 am »
seasmilebg виждам че ти е дошло мила...не се отчайвай и давай напред всичко ще е наред:) А аз този месец не се надявам на положителен тест защото по всичко изглежда че О. досега няма... въпреки че имах положителн тест за О. но то май това не е гаранция...:) Успех на всички  от мен!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #213 -: Януари 30, 2007, 12:14:50 pm »
Сиа, май доста гпупаво е прозвучало да те питам мериш ли БТ. Сори, не знаех, че проблемът е другаде. Много силно ти стискам палци активните ти действия да са дали резултат  :lol:

Лоренчето, погледнах ти графиката, но не виждам двуфазност, за да кажем със сигурност, че е имало Ову. Може просто цикълът да е такъв, и следващия чудото да стане!
« Последна редакция: Януари 30, 2007, 12:16:33 pm от seasmilebg »
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #214 -: Януари 30, 2007, 12:17:38 pm »
Дано мила! Стискам силно палци и на теб!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #215 -: Януари 30, 2007, 12:34:35 pm »
Съжалявам,seasmilebg :balk_144:
Нищо,не се разочаровай,ще стане yahoo_17
Почини си,отърси се :bubblebath:
И новия месец дано донесе желания успех :crossfingers:

Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #216 -: Януари 30, 2007, 15:08:31 pm »
seasmilebg съжалявам миличка :(, другия месец :D
Много късмет през новия месец yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 и накрая на Февруари :babyflips: :babyflips: :babyflips:
Заредете се с многоооо любов :balk_22: :balk_24: :balk_21:, че докато се усетим пак почваме работа :bed: за :bfp1: preggo stork-boy ylinfant
Прогнозата за Февруари:
Първите дни на месеца ще бъдат малко дискомфотни, поради фихруващия тези дни "Менструален синдром" :lol: :lol: :lol:
След това времето постепенно ще се поуспокои :balk_138: и базалните температури ще се задържат около 36.5

Около 15 Февруари очакваме рязко покачане на БТ до около37.00.Това затопляне ще доведе до поредица от романтични нощи :balk_7: :balk_69: :balk_21:

Според нашите бебепредвестници времето ще се задържи топло и през следващите девет месеца, а БТ ще е в границите на 37.00-37.2 :lol: :lol: :lol:
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :lol: :lol: :lol:
Уважаеми бебеправещи, :D
прогнозата е подходяща за осъществяване на вашите мечти :D :D :D
моля ви не губете време! :lol: :lol: :lol:
               :wave: :wave:

Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #217 -: Януари 30, 2007, 15:16:21 pm »
Прогнозата е повече от прекрасна. Пожелавам я на всички ви от сърце!
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #218 -: Януари 30, 2007, 16:15:28 pm »
великолепна прогноза . Радостинка поздравявам те за това чудо, коета следва да ни сполети всичките. късмет и успех на всички. до скоро :D
никога не отстъпвай на принципите си!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #219 -: Януари 30, 2007, 18:34:10 pm »
И моята М се появи днес :balk_136: :balk_145:, не стига това, ами сутринта видях, че някой ми е нарязал двете задни гуми на колата :balk_153: Е как да не се разреве човек!
Но като гледам прогнозата, февруари се очертава много добър :P