0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1960 -: Октомври 29, 2007, 11:56:50 am »
Мерси, роузи.
Исках първо да видя сакчето при док и тогава. Кога трябва да се види със сигурност?
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1961 -: Октомври 29, 2007, 12:22:58 pm »
Честито и от мен!
*

    brumbarche

  • *
  • 333
  • по пътя към нашето Чудо!!!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1962 -: Октомври 29, 2007, 13:57:10 pm »
Честито Aelia!!!   :balk_602:
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1963 -: Октомври 29, 2007, 13:59:46 pm »
Браво Браво, започва седмичката с радостни новини, Честито Аелия много много щатливи 9м! :cloud9:
*

    brumbarche

  • *
  • 333
  • по пътя към нашето Чудо!!!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1964 -: Октомври 29, 2007, 14:18:52 pm »
Момичета, да ви питам нещо. Преди време, около 1 седмица, направих тестче, резултатът бе -.....

но го направих 2 дни след последният опит.

Още не съм правила нов. Ще изчакам да ми закъснее.

Само че, малко след това започнах да усещам болки в корема. По едно време бяха същите, като тези преди да ми дойде. Все още имам болки в коремчето. Гърдите са ми подути, но не ме болят. Даже приятелят ми се шегува, че от толкова много ядене са ми порастнали гърдите :lol:

Една вечер се хванах, че без да се усетя, изядох цял буркан кисели краставички.

Вчера вечерта се отдадох на любов ..... и при възбуждането усетих болка, а след това  при проникването усетих друг вид болка, все едно съм се стеснила. Ппопитах го и той също каза, че ме усеща леко подута.

Хапвам стабилно, имам апетит за 5-ма  :lol:

Започнах и да пълнея, а не мога да се спра да ям.

Даже по-често хапвам шоколад  :(

Знам, че това с яденето и по-големият апетит не става на първат седмица.

Но не смея и да намаля хаването, поне докато не ми дойде и тестът не отчете отново -

Ако направя 2-ри тест дали ще покаже нещо вече, все пак минаха само 9-10 дни.

Не искам само да  припишквам и да чакам.

Поне да мирясам, че не съм бременна и да не се тъпча.

И на фитнес не смея да ходя ..... да не стане някоя беля

Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1965 -: Октомври 29, 2007, 14:54:05 pm »
Направи си тест чак СЛЕД закъснението.
Всички тези признаци,които си описала са както признаци за бременност, така и предменструални признаци!

Ако има наличие на закъснение, тогава действай с тестовете. Два дена след последния опт да правиш тест, много ясно, че ще е отрицателен.
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1966 -: Октомври 29, 2007, 15:54:16 pm »
Честито Aelia,пожелавам ти най леките  :cloud9: preggo

за основаване на фонд за ин-витро - подпиши се и ти  http://www.bgpetition.com/asistirana-reproduktsia/index.html
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1967 -: Октомври 29, 2007, 16:10:22 pm »
Здравейте момичета да ви се оплача
след като ми се гадеше от почти всички миризми,имах болки ниско долу и ядях копърка със шоколад, и закъснението на цикъла ми днес бях на доктор и тя не видя бременност :balk_145: :balk_144: :balk_145:много ми е криво,защото сега трябва да чакам до юни да си дойде мъжа ми и да пробваме пак :balk_144:
Прати ме за по сигурно на изследване за бруцелоза листериоза и кръв за антитела.  Моля ви ,ако някой знае нещо за тези изследвания да ми пише.
Благодаря ви предварително :P
Успех на всички с +++ резултати
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1968 -: Октомври 29, 2007, 16:38:06 pm »
Честито и от мен Aelia,
Според мен изчакай още малко преди да отидеш на лекар. Аз днес ходих и не се видя нищо. Лекарката каза, че с голямо въображение се вижда нещо, но не може да е сигурно още. Каза ми да отида другата седмица. А теста ми дава мнооого бледа втора черта и на това не може да се разчита. А не знам как ще издържа до следващата седмица.
Sasuna, колко е твоето закъснение? Ако е малко може заради това да не се вижда.
Успех на всички не чакащи.
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1969 -: Октомври 29, 2007, 17:12:50 pm »
brumbarche, бременноста не е болест! Можеш да живееш нормално - да ходиш на фитнес, да ограничиш яденето и всичко което си правила преди да забременееш! Още е рано да се психясваш така!Stelliana ти е казала да изчакаш да ти закъснее!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1970 -: Октомври 29, 2007, 17:58:56 pm »
Честито, Аелиа! :ballons: Много се вълнувам когато чуя добри новини!Желая ти безпроблемна бременност! :bighug: :bighug:
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1971 -: Октомври 29, 2007, 18:50:14 pm »
Сасуна,направи кръвен тест утре и след 2 дни още един.Възможно  е да не се вижда още .Milishka,всичко ще е наред ,важното е че имаш втора чертичка та била и тя бледа.Стискам палци.
Бръмбарче,изчакай датата на м,и ако закъснее тогава прави тест.
Успех на всички
*

    norma

  • **
  • 88
  • обичайте се
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1972 -: Октомври 29, 2007, 21:07:09 pm »
ЗДр момичета...много усмихнати 9 месеца на вси4ки с 2 чертички:)))а на останалите късмет..аз имам някакви признаци за бременност но не искам да се надявам зашото и предния месец ги имах но....сега очаквам към края на месеца да ми доиде цикъла...дано да не доиде....
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1973 -: Октомври 29, 2007, 21:16:35 pm »
Исках първо да видя сакчето при док и тогава. Кога трябва да се види със сигурност?
Ще видиш сакче, разбира се. И тогава ще се похвалиш много шумно. И дано да повлечеш крак, както е понеделник така да върви цялата седмица, минимум по един положителен тест на ден :wink: Късмет!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1974 -: Октомври 29, 2007, 22:00:19 pm »
Норма ,силно стиснати палци от мен :crossfingers:
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1975 -: Октомври 30, 2007, 00:15:48 am »
ами той цикъла ми дойде след 3 дена закъснение ,но слабо с алена кръв,и аз тайничко се надявах,но уви.Докторката ми каза да отида след 2 седмици пак,а според изчисленията ми в най-лошия случай трябваше да съм в пета седмица(моя преди толкова замина).
Живот и здраве догодина ще пробваме пак и дано този път успеем да си имаме едно живо и здраво  :bori_016: :bori_015:
Успех на всички с бебеправенето и тази седмица всички да имате само  :bfp:
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1976 -: Октомври 30, 2007, 08:50:35 am »
Благодаря ви, момичета за пожеланията! :bighug: Да ви се връща на всичките. Още не мога да повярвам и не го осъзнавам все още. Но държа да ви кажа, че Тинкито ме включи в литургията и както се вижда, резултат има. Вярвайте, със сигурност ще се случи и на вас  :bfp1: preggo :cloud9: Тинки, мила, благодаря ти отново! Ти как се чувстваш?
Миличка, пробвай с теста след няколко дни пак. Сигурно е още много рано. Стискам палци на всички чакащи  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1977 -: Октомври 30, 2007, 11:49:38 am »
Brumbarche, не се притеснявай да ходиш на фитнес и да контролираш начина си на хранене. Зная, че чакаме М по едно и също време. Аз не съм спряла фитнеса, а и прочетох доста на тази тема. Щом си спортувала преди бременноста, хубаво е да продължиш и когато забременееш (естествено ако всичко е ОК). Така, че не се оставяй параноята да те води... Успех момичта. Ох кога ще дойде 05.11???
А до тогава :balk_186: :balk_185:
]
*

    brumbarche

  • *
  • 333
  • по пътя към нашето Чудо!!!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1978 -: Октомври 30, 2007, 11:57:31 am »
Andraivano, мерси за успокоението.  :D

Аз се страхувах да не си докарам някоя беля.

05 е след 04 ..... само след около хм... 6 дни

стискам ти палци  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

ще се разбере дали тези 2 датички ще ни донесат мноого  :D

и  preggo а след това и  :crib:
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1979 -: Октомври 30, 2007, 13:02:53 pm »
Aelia честито и от мен! Много лека бременност и прекрасно бебе ти желая!

Вики ти къде се губиш хайде много силно  :crossfingers:  и с най - ясния :bfp: да ни зарадваш!
Късмет и много положителни емоции и на всички други нечакащи момичета!