0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1940 -: Октомври 27, 2007, 15:46:28 pm »
Никога не ми е закъснявало до сега.Идвало ми е винаги на 26,27 дни.Ще изчакам и утре и в понеделник съм на кръвен.
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1941 -: Октомври 27, 2007, 17:04:47 pm »
Поли, няма да се отчайваме. И аз направих два теста и двата отрицателни, но ще почакам още малко. Пък може утре да направя още един. Стискам ти палци  :bighug:
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1942 -: Октомври 27, 2007, 18:04:17 pm »
Поли74,и аз пиех Дуфастон  ,от 16-25 ден и като го спрях след 5 дни ми дойде.Незнам доки не ти ли каза докога да ги пиеш?
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1943 -: Октомври 27, 2007, 19:03:46 pm »
На мене ми каза като ми дойде тогава да спра дуфастона.
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1944 -: Октомври 27, 2007, 20:07:47 pm »
Поли 74,незнам мила,щом доки е казал,сигурно е така,стискам палци :crossfingers:
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1945 -: Октомври 27, 2007, 20:15:04 pm »
Като пиеш Дуфастон не знам дали ще ти дойде.
Обади се на лекаря си и го попитай!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1946 -: Октомври 27, 2007, 20:21:04 pm »
Да и на мен ми се струва че след като спреш дуфастона тогава трябва да ти дойде М ,но дано се вклучат момичета които са наясно.
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1947 -: Октомври 27, 2007, 20:32:44 pm »
Аз пих дуфастон по 22 дни в месеца и като го спрях след около 4 дена ми идваше...ама никога няма да ти дойде мила по време на приемането на дуфастон...винаги 3 дена или 4 след като си спряла....поне мои познати които са пили и аз включително сме на това мнение...не знам защо твоя доки е казал да ги пиеш докато ти дойде...то просто няма да дойде... :)
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1948 -: Октомври 27, 2007, 21:40:50 pm »
Аз приемах дуфастон след трансвера, док. каза да го пия да теста за бременност. Когато си напавих тес, за съжаление -, но още нямах МЦ док. каза да продължа да го пия. Същият месец ми закъсня 4 дни, като от начало започна с леко зацапване и след това нормален МЦ, но аз до последно съм приемала дуфастон. Малко объркано стана.
Исках да кажа, че при мен дуфастона не е повлиял на МЦ, освен това закъснение.

Успех Поли и дано да не е от дуфастона. Успех и на всички, които чакат +++ резултат
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1949 -: Октомври 28, 2007, 01:30:29 am »
На рецептата ми пише да пия дуфастона 15 дни,но няма кой да чете :BangHead:Званях и на доки,каза че не е проблем,че днес съм изпила още едно хапче.Но щом теста е :bfn:ще си чакам МЦ до 2 дена.Благодаря ви за съветите момичета.
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1950 -: Октомври 28, 2007, 06:57:35 am »
Честито и от мен, Танита! Желая ти лека бременност.
Останалите момичета, които сте с отрицателни тестове - прегръщам ви и продължавам с вас напред.
 Поли, може да ти закъснее и повече от два дни - аз имам изключително редовен цикъл, но при приема на Дуфастон ми закъсня 7 дни - напразно се надявах. А ако няма бременност - и с Дуфастон ще ти дойде М. Той няма да я спре.
*

    Assi

  • **
  • 119
  • Вярвам, че ще ни се случи най-хубавото
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1951 -: Октомври 28, 2007, 21:10:23 pm »
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ БРЕМЕЛКИ!

Аз да ви кажа вече не знам какво да мисля, направо се разкъсвам.
Доста от приятелките ми скоро родиха. Споделиха ми, че са забременели без да следят с познатите ни методи кога им е овулацията. Отнело им е от 2 до 4-5 цикъла. А при нас не се получи за 7 цикъла, този ми е осми.
Ходих на гинеколог и той установи, че овулирам между 25-29 ден още преди 3 цикъла. И ние разбира се гледахме да се стараем най-много в тези дни, не че другите дни сме пропускали  :D
Но пак не се получава. Знам, че не е минала 1 година и няма защо да се  притеснявам. Но просто се разкъсвам между това да не правя нищо повече и да се отддам на удоволствието, пък когато се получи или пък да започна пак с меренето на температура и тестовете за ову, ходенето по лекари. Незнам вече. Дайте ми съвет.
« Последна редакция: Октомври 28, 2007, 21:13:22 pm от aksinia »

*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1952 -: Октомври 28, 2007, 21:31:52 pm »
мила аksinia аз също съм като теб мила.Постоянно си мисля вече спирам с Т и с тестовете за ову...(макар че аз пробвам едва от 1 месец де). Но съм на мнение че също трябва малко да си починем.много нерви вкарваме а не трябва.И аз като всички чакам и други мнения...Моля помагайте :):):) Какво да правим :D
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1953 -: Октомври 28, 2007, 21:51:23 pm »
Ами аз ще ви посъветвам да не се вглеждате много ,много че и психиката на човек си казва думата понякога.Правете любов ,имате време,наслаждавайте се на кекса ,а като не стане след време ще му мислите.Не си хабете нервите още от сега с тестове ,термометри,и други подобни.
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1954 -: Октомври 28, 2007, 23:07:11 pm »
Така е, момичета, Роузи ви е казала. Не разваляйте секса с такива мисли, правете любов, а не секс по график. Имате достатъчно време, наслаждавайте се един на друг и се обичайте. Ако недай си Боже мине една година и няма резултат тогава се обърнете към специалист, а не просто към генеколог. Аз вярвам, че няма да мине много време и вие ще се похвалите с положителни тестове.
Поздрави.
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1955 -: Октомври 29, 2007, 10:04:52 am »
Ние в момента правим любов,а не секс...и силно се надявам следващият месец да се похваля.
Късмет на всички :D
Роби-10.07.1994г.
Александър-30.07.2008г.
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1956 -: Октомври 29, 2007, 10:56:14 am »
Моми4ета и аз да се вклю4а:в4ера трябваше да ми дойде оба4е все още не е не съм обнадеждена защото миналия месец ми дойде с 6 дни закъснение а и сега съм с настинка може и от това да ми закъснява но пък тайни4ко се надявам да не идва!!!
Стискам палци на вси4ки и горе главите моми4ета няма да се предаваме!!!Успешна седмица на вси4ки!!!
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1957 -: Октомври 29, 2007, 11:14:13 am »
Вики, мислех си за теб, защото горе долу по едно време бебеправехме. Стискам палци много силно  :crossfingers: :crossfingers: Дано, дано! Виж моята графика  :oops:
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1958 -: Октомври 29, 2007, 11:20:02 am »
Виктория  :crossfingers:за  :bfp:
И аз бян с настинка но ми дойде на време :) значи при теб може да излезе  :bfp:
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1959 -: Октомври 29, 2007, 11:53:22 am »
Aelia,честито мила,ах колко си скромна,и да не ни кажеш досега.
Вики,стискам палци миличка,дно този месец е твоят :crossfingers: