0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1820 -: Октомври 19, 2007, 11:00:41 am »
Здравейте, мацки! Стискам палци на всички, които нечакат МЦ този месец. Аз нечакам моя на 03.11, има още доста време.
Да Ви питам едно сигурно малко глупавичко въпросче, но ме мъчи от известно време и ще питам - ведна щом мъжът свърши трябва да излиза възможно най-бързо или по-добре е да остане колкото се може повече в жената.
Благодаря  :D
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1821 -: Октомври 19, 2007, 12:04:14 pm »
Milichka.Awre,стискам палци ,да няма лелка.И аз съм за 26 ама имам чувството че ще подрани този месец.аВРВ ,Мисля че е достатъчно да свърши мъжа :lol:,не съм чувала че трябва да стои мъжа ,а за жената е хубаво да лежи около половин час.Успех на всички момичета. :crossfingers:
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1822 -: Октомври 20, 2007, 13:05:47 pm »
Здравейте, момичета! Днес ходих да си правя втори кръвен тест на ЧХГ и резултатите са 167.91 U/L (предишните бяха 49.2 mlU/ml). В първия момент много се зарадвах като видях по-високи стойности, обаче после видях, че има разлика в мерните единици  8O Тази в лабораторията не можа да ми каже нищо  :x Някоя от вас знае ли дали мерните единици съвпадат и дали наистина имам повишение на ЧХГ?

*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1823 -: Октомври 20, 2007, 15:05:33 pm »
Здравейте, момичета! Днес ходих да си правя втори кръвен тест на ЧХГ и резултатите са 167.91 U/L (предишните бяха 49.2 mlU/ml). В първия момент много се зарадвах като видях по-високи стойности, обаче после видях, че има разлика в мерните единици  8O Тази в лабораторията не можа да ми каже нищо  :x Някоя от вас знае ли дали мерните единици съвпадат и дали наистина имам повишение на ЧХГ?



Да, има повишение!
Кога ти беше предния тест?

Във всички лаборатории резултат над 3 се счита за положителен.
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1824 -: Октомври 20, 2007, 16:43:53 pm »
Да има повишение ,дано всичко е наред. :crossfingers:
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1825 -: Октомври 20, 2007, 21:50:35 pm »
Имаш повишение! Браво стискам палци всичко да е О.К.
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1826 -: Октомври 21, 2007, 15:31:38 pm »
Танита_83, честито! Лека и безпроблемна бременност!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1827 -: Октомври 21, 2007, 18:29:08 pm »
Здравейте мили дами, честито на всички видели резултата +++ :) и аз няма да чакам на 26.10 , но мисля че ги имам ПМС :( НО НАДЕЖДАТА ПОСЛЕДНА УМИРА И ЩЕ СЕ ЧАКА ДО ПОСЛЕДНО ЗА УСПЕХА


Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1828 -: Октомври 21, 2007, 18:57:00 pm »
Meli_81 :crossfingers:
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1829 -: Октомври 21, 2007, 19:43:22 pm »
Моми4ета стискам палци на вси4ки,дано през идващата седмица има мнооого приятни изненади- :bfp: :bfp: :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:!!!!!!!
Нека новата седмица да зарадва вси4ки нас с добри новини,успех на вси4ки!!!!

*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1830 -: Октомври 21, 2007, 20:29:44 pm »
На бременните ЧЕСТИТО! И да не забравите да провлачите крачета.  :lol:
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1831 -: Октомври 23, 2007, 08:53:15 am »
Здравейте, момичета. Хайде няма ли някоя от Вас да ни зарадва с добра новина. Много ми е приятно да чета форума и да зная, че и други жени се чувстват по същия начин. И да ги разбирам напълно. Но най-приятно е да прочета, че някоя от Вас е видяла  :bfp:
Аз не чакам да ми дойде на 05.11. Подходящите дни бяха събота, неделя и понеделник и се постарахме добре... :oops: Сега остава да чакаме и междувременно да продължаваме... :bed: Лек ден на всички.
]
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1832 -: Октомври 23, 2007, 09:04:31 am »
Аз да се похваля, че вчера ми дойде :( и другата седмица ще правя цветна снимка.
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1833 -: Октомври 23, 2007, 09:31:02 am »
mpia,  :bighug: :hug2:
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1834 -: Октомври 23, 2007, 09:46:16 am »
Здравейте и от мен, мили дами!
Тanita_83, желая ти лека и безпроблемнна бременност. Браво!
Всички останали - да я последвате в положителния резултат.
Стискам ви палци!
Mpia, успех и на теб на снимката.
Аз тази седмица ще разбера кога ще ми е лапароскопията, така че няма да НЕчакам /и без това вече не знам кога/
*

    brumbarche

  • *
  • 333
  • по пътя към нашето Чудо!!!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1835 -: Октомври 23, 2007, 10:29:22 am »
Здравейте, за първи път пиша по някоя тема, особено за очакване на резултат. Досега не бях правила опити и не очаквах резултати. Но през последният месец всеки път се превръщаше в опит.  :D По графиката ми най-фертилните дни са именно тези 4 дни, през които така да се каже имаше опити. Говоря главно за периода 18-23 октомври. Последният път бе тази събота, 20.10  :) Вчера си направих тест, от аптеката, sure check. Само веднъж до сега съм си правила тест, тъй като не съм имала поводи. Резултатът бе :bfn: Знам, че това, че в най-фертилните според овулационният календар дни съм правила опити, не означава, че съм се увенчала с успех. Притеснявам се по-скоро, че този резултат може и да е отрицателен поради фактът, че е твърде скоро - 2 дни след последният път. Знам като цяло, че първите 3 месеца са най-рискови, а аз се занимавам с обзавеждане, често вдигам тежки предмети, рядко си почивам и т.н. Въпросът ми е дали да разчитам на този резултат, тук виждам, че повечето участници са добре запознати и се чудех кога какъв тест се прави. Едва ли ще имам време за тест при лекар, но поне такъв от аптеката направих. Благодаря ви предварително, стискам палци на всички за  :bfp: и .... искам да се извиня, малко ми е притеснно, както вече споменах, за 1 път пиша и съм .... ами нали знаете, неловко ми е. Благодаря ви.  :)
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1836 -: Октомври 23, 2007, 10:41:13 am »
 Brumbar4e, :balk_64: :welcome_1:
За съжаление трябва да ти кажа че само си си дала парите напразно. Твърде рано е да се  появи положителен резултат 2-3 дни след евентуално оплождане. Пък и фертилните дни, които ти е определил календара са само ориентировъчни. Никога не можеш да си сигурна дали тогава е била овулацията. Ако мериш базална температура и правиш тестове за овулация може да се прогнозира с по-голяма сигурност, но пак не е 100% сигурно.
Тестът за бременност може да отчете положителен резултат най-рано на 9ти ден след оплождането, а най-сигурно е след повече от 16 дни. Изводът е че засега нищо не се знае и ти все пак внимавай. Когато правим опити за бебе трябва да се държим все едно сме бременни, докато не разберем със сигурност че не сме.

Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1837 -: Октомври 23, 2007, 10:42:01 am »
 :welcome_1: мое мнение е че трябва да изчакаш поне 1-2 закъснение от МЦ за да си сигурна в резултата или поне да е надежден де... Желая ти успех и дано скоро видиш +++резултат.

*

    brumbarche

  • *
  • 333
  • по пътя към нашето Чудо!!!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1838 -: Октомври 23, 2007, 10:59:31 am »
ООО, много благодаря за бързите отговори и топлите приветствия. И моят приятел каза, че е рано. Уж аз съм тази дето повечко я е страх и все казва, че е рано, ама аз бях по-разочарована от резултата. Приех, че е  :bfn: и си казах, така било писано и без това с всичките ни други грижи на главите ..... пък и ме е страх от тежка бременност, какавато съм кекава ... знам ли... започнах да се самоуспокоявам. Интересното е, че той по-твърдо отстояваше желанието за бебче, а аз все уклончива - иска ми се, ама не ми стиска. Но се разочаровах като видях само 1 чертичка. По принцип аз при овулация кървя, понякога силно, като по-слаб ден на менструацията, а понякога едно миниатюрно парченце кръв, като топче на карфица, в червен цвят. Освен това и силно ме боли корем в тези дни. Само болките в корема ги имаше този месец. Никога не съм мерила темп., не знам, понякога си мисля, че от толкова много мисли, които ми се въртят в главата може само да си преча сама. За теста - 1 приятелка ми каза, че точно тези показват 24 часа след евентулното оплождане .... но явно и тя не е савсем запозната. Много сте мили, благодаря ви  :thankyousign:
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1839 -: Октомври 23, 2007, 11:12:48 am »
Brumbarche, :welcome_1:  Желая ти успех! Нека изхода от ситуацията е тази, която и двамата искате!