0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1800 -: Октомври 17, 2007, 15:04:21 pm »
Здравейте момичета. Успех желая на всички чакащи и дано вместо гадната лелко да видим всички така желаните две чертички.
Аз всеки месец си чакам положителния резултат, но него все още го няма.
Имам един въпрос. За първи път ми се случва. Днес ми е 15-ти ден от цикъла, от около три дни чувствам леко неразположение в областта на корема и кръста, нещо като леки ПМС. Имам чувството, че всеки момент ще ми дойде. Много е странно. Моля ви ако знаете нещо пишете. Ще чакам с нетърпение.
Предварително благодаря
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1801 -: Октомври 17, 2007, 15:47:20 pm »
Рали ,и аз имам Пмс ,придърпване в кръста и аз като теб се чудя какво става.Дано този месец сме успели ,божа работа.
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1802 -: Октомври 17, 2007, 16:02:12 pm »
Здравейте момичета. Успех желая на всички чакащи и дано вместо гадната лелко да видим всички така желаните две чертички.
Аз всеки месец си чакам положителния резултат, но него все още го няма.
Имам един въпрос. За първи път ми се случва. Днес ми е 15-ти ден от цикъла, от около три дни чувствам леко неразположение в областта на корема и кръста, нещо като леки ПМС. Имам чувството, че всеки момент ще ми дойде. Много е странно. Моля ви ако знаете нещо пишете. Ще чакам с нетърпение.
Предварително благодаря
Може овулацията да е пречина за това!
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1803 -: Октомври 17, 2007, 22:23:44 pm »


Рали ,и аз имам Пмс ,придърпване в кръста и аз като теб се чудя какво става.Дано този месец сме успели ,божа работа.
Дано това да са ви първите симптоми момичета! Стискам палци!
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1804 -: Октомври 17, 2007, 23:03:58 pm »
Благодаря ви, момичета. Нека хубавите емоции този месец да не липсват при никоя от нас.
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1805 -: Октомври 18, 2007, 00:13:55 am »
Дано са повече момичетата които ще се похвалят този месец :) успех и от мен на всички...лека вечер на всички....:) и правете любов :00001754:
*

    ellysot

  • ***
  • 202
  • Животът не е навредил никому,но и почивката също!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1806 -: Октомври 18, 2007, 12:59:42 pm »
Здрасти на всички девойки!
Аз също се присъединявам към чакащите и пожеланията за happy end preggo!!!
Вече втора година търсим двете чертички,но този месец е много по-специален,боцнаха ме с прегнил и не си дигаме гащите :oops: :oops:!!!!
Малко се притесних,че графиката ми изведнъж скочи,но сигурно си има причина!!
Ще смачкам песимизма!!!! :bonk:И стискам палци за всички нас!!!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1807 -: Октомври 18, 2007, 13:49:16 pm »
Успех Елисот!Дано бебчо стане и скоро да се похвалиш :crossfingers:
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1808 -: Октомври 18, 2007, 14:02:51 pm »
Здравейте, настоящи и бъдещи мамчета! От доста време чета по форумите, но днес за първи път се престрашавам да пиша. Надявам се някоя от вас да може да ми помогне. Вече няколко месеца правим опити за бебе и този месец, когато в понеделник (на датата) започна някакво течение (кафеникаво), си помислих, че ми идва. Обаче това беше за кратко и вечерта спря съвсем. Във вторник нямах нищо и вчера си правих тестове за бременност. И трите бяха положителни, като втората линийка беше доста по-бледа. Температурата ми също е малко над 37 градуса. Днес веднага отидох на гинеколог, но на ехографа той не можа да види сакчето. Първо ми каза, че сигурно е така, защото закъснението ми е само 3 дни, трябвало да мине повече време. Направих си кръвен тест и излезе с резултат на HCG хормона 49.2, което значи, че е положителен. Докторът обаче ми каза, че вече съм направила аборт и за това не вижда нищо, а хормонът ми намалява след аборта. Все пак ми каза след две седмици да отида пак да си направя кръвен тест.
Може ли да съм бременна и просто хормонът още да не се е покачил достатъчно? Дано Чичо Доктор греши
Моля ви, момичета, кажете ми какво мислите по въпроса и ми помогнете, защото ще се побъркам до 30 октомври
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1809 -: Октомври 18, 2007, 14:11:03 pm »
Танита, пусни си кръвен тест през 48 часа, за да видиш как и дали нараства хормона. Ако нараства двойно значи всичко е наред и просто е още рано доки да го види.
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1810 -: Октомври 18, 2007, 14:13:28 pm »
Не мисля че си направила спонтанен аборт, ако кървенето е било слабо само за един ден.
Направи си пак тест.
Според мен бременност си има ,само е рано да се хване на ехограф.
Успех.
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1811 -: Октомври 18, 2007, 15:35:24 pm »
Танита мила  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Моите втори чертички бяха много бледи на всички тестове... какво от това...
Дано да е било много рано за да се види, изчакай и си направи нов кръвен тест...
Надявам се след няколко дни да се(и много,много щастлива...

 :bighug:

А за доктора, просто ме очудваш, но тъй като не съм никак компетентна ще си замълча... Тук има момичета които са много наясно с нормите на хормоните и с тези ситуации, дано някоя от тях ти отговори!

Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1812 -: Октомври 18, 2007, 17:44:12 pm »
Да бе къде го намери този доки.Повтори кръвния тест и дано нараства ЧХГ-значи че всичко е ок.Успех ти желая .Чакаме добри новини. :bighug:
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1813 -: Октомври 18, 2007, 18:14:44 pm »
 :welcome: на вси4ки нови4ки и  :goodluck:
 
Здравейте, момичета. И аз се включвам в списъка на правещите :bed: Сега е момента на ову, дано този месец да стане и да съм в един друг списък после на НЕ чакащите. Късмет и успех на всички. И не забравяйте, че за да се сбъднат мечтите ни, понякога е нужна малко повече ОБИЧ.
Мили4ка стискам палци силно!!! :crossfingers: :bfp:
 Разбирасе и на вси4ки които са в о4акване дано вси4ки се зарадваме с  :bfp: Успех на вси4ки!!! yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1814 -: Октомври 18, 2007, 18:17:42 pm »
Танита, не приемай това мнение на доки като 100% диагноза, направи си 48 часа след първия, втори кръвен тест и тогава ще разбереш дали всичко е О.К.! Силно стиснати палци от мен и Късмет!
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1815 -: Октомври 18, 2007, 19:09:15 pm »
Здравейте, мацки! Без видима причина днес цял ден съм в страхотно настроение! Може да   е, за щото за първи път не ми пука, че ще ми дойде цикъла! Имам още цели два дни до заветната дата, но ПМС ощи никакви нямам! Ама на вас дне ви е много сбал активитета!!!!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1816 -: Октомври 18, 2007, 19:18:49 pm »
tanita_83 мила успех и дано се похвалиш с положителен резултат :)
baby_s аз също съм в супер настроение днес :) не знам дали ще дойде лелката-все още се иска време :) Ама като цяло съм супер-вече превъзмогнах мненията на различни доктори... и както се казва : животът е красив защото вярваш в това...:) повярвайте всички  :D никой не знае кога ще дойде НЕГОВИЯТ момент :)(спирам че много взех да се усмихвам вече) целувки от мен

ПП:Само да добавя че трябва да дойде на 22,ама ако не дойде ...:):)
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1817 -: Октомври 18, 2007, 20:25:38 pm »
saraapl, много се радвам, когато и другите около мен са в добро настроение! Ама мисля, че колкото по-малко си го слагаме, толкова по-добре... и мноооооого по-вероятно някой ден да дойде щастливия момент като гръм от ясно небе! Да не би едно време да са имали лекари, поставящи тежки диагнози?!!! И въпреки всичко, бабите ни и прабабите ни са раждали по 3,4 и 5 деца! Хайде, повече усмивки и добро настроение! Лека вечер на всички! Аз отивам да нахраня мъжлето, че заслабнал ми се вижда  :lol: :lol: :lol:

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1818 -: Октомври 18, 2007, 21:51:57 pm »
:):):) Мила baby_s моето мъжле още не се е прибрал ама вече съм приготвила за  хапване :) и аз да ти кажа честно си мисля че колкото по-малко си го слагаме на душата толкова по-скоро ще стане :) И на теб мила и на всички желая всичко най най тази и други вечери :D
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1819 -: Октомври 19, 2007, 10:43:55 am »
Здравейте и от мен!
До сега не смеех да напиша, че се присъединявам към нечакащите, но след коментара на Денис по графиката ми се поуспокоих и мисля да се включа.
Аз няма да чакам на 26.10.
Лошото е, че снощи нещо съм настинала, а първото по което го усещам са яйчниците. Сега като ходя по малка нужда имам болки. Ама то с моя цистит.. Надявам се това да не попречи ако нещо е станало. И се надявам да ми мине, че не смея да взимам лекарства.
Пожелавам на всички нечакащи +++ резултат този месец.
 :bighug: