0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #180 -: Януари 25, 2007, 09:33:04 am »
Съжалявам, момичета!
Chinni, Radosttinka -  :bighug:
Успех в борбата за  :bfp: и ylinfant!
 :goodluck:

*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #181 -: Януари 25, 2007, 09:53:09 am »
Radosttinka
........Теста е отрицателен  и този месец висенето в кабинета на док и шепата хапчета, която пия не доведоха до резултат.
Ще видим другия месец какво ще стане?!
Рано е още да се отчайваш.Теста може да е отрицателен ,но БТ е висока така че още има надежда.Докато БТ непадне или не ти дойде надежда има.Освен това много зависи теста с каква чуствителност е бил.Може да си бременна ,но нивото на хормона все още да е ниско и затова да е отчел :bfn1:Направи друг тест след 2дни.Ето виж тук: http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=8381.msg152948#msg152948
Мarie е публикувала доста подробно обяснение за  :bfn: :bfp: така че още е рано да отписваш този МЦ.Желая ти успех :goodluck:
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #182 -: Януари 25, 2007, 11:43:39 am »
Благодаря за окуражаващите думи Опти!
Постинга на Мари съм го чела :), теста който направих беше Престо а той е с висока чувствителност, знам, че и БТ е висока, но просто вече не ми се вярва :(.Предполагам сега като спра Дуфастона до 4-5 дни ще ми дойде, но ако БТ продължава да е висока ще направя втори тест за по-сигурно.
Нищо, другия месец :)
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #183 -: Януари 25, 2007, 14:26:46 pm »
пожелавам на всички следващия месец  :bfp:, след това preggo ylinfant :babbycarrage: и успех.  :grouphug2:
никога не отстъпвай на принципите си!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #184 -: Януари 25, 2007, 17:22:01 pm »
Съжалявам, момичата! Бъдете силни и с високо вдигнато чело към следващия път!
Препятствията са онези страховити неща, които виждаш, щом отклониш поглед от целта си.

Хенри Форд
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #185 -: Януари 25, 2007, 19:06:15 pm »
Не се отчайвайте момичета, няма начин да не стане! Как беше  - НОВ ЦИКЪЛ - НОВ КЪСМЕТ!!!
Аз продължавам чакането до 30.01. 
*

    Marry

Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #186 -: Януари 25, 2007, 19:52:21 pm »
Какъв може да е проблемът?Закъснява ми вече 14 дни,направих си три теста-различни,резултатът е отрицателен....
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #187 -: Януари 26, 2007, 09:12:54 am »
момичета и аз като вас чаках и накрая си направих два теста в различни дни които се оказаха положителни,но се чудя има ли вероятност да има грешка 8O
*

    peti_pati

  • ****
  • 746
  • Обещах на Марианче-догодина на днешния празник
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #188 -: Януари 26, 2007, 09:58:18 am »
Какъв може да е проблемът?Закъснява ми вече 14 дни,направих си три теста-различни,резултатът е отрицателен....

Посети лекар - закъснението ти е достатъчно голямо, за да може да се види.
Тестовете може да са отрицателни и пак да има бременност  :D :crossfingers:.

Franкe, ти също тичай на лекар :D.

Хайде, чакаме да се похвалите 8).
Намерихме нашето синче.
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #189 -: Януари 26, 2007, 10:00:15 am »
Здравей Франке!
Защо не попиташ Денис в дайте да ви видя графиката за нейното мнение. Аз не съм толкова добра в разчитането на графики, но ми се струва, че нещо не си определяш правилно деня на овулация. Тя е в деня на най-ниска температура преди рязко покачване или някъде по средата на покачването при стъпаловидно такова. Ти си определяш твоята О на 24 ден от този цикъл, който е деня с най-висока температура от целия ти цикъл (няма как да е тогава). Според мен О ти е била на 16, 17 или 18 ден (един от дните, в който не си мерила Т).
Предишния ти цикъл си отбелязала два дни като овулация и то 4-5 дни преди М, което пак не е както трябва.
Ако искаш попитай Денис направо на лични как ще ти разтълкува графиките, за да ти бъде по-ясно занапред.
И най-важното - освен двата положителни теста и графиката ти изглежда много обнадеждаващо! Дай боже да е станало и ти желая лека бременност и прекрасно бебче!!!
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #190 -: Януари 26, 2007, 12:03:28 pm »
Франке, честито мила!  :D
И от мен да знеш: "Ако теста е отрицателен - 50% е сигурно, че не си бременна; ако теста е положителен - 100% е сигурно, че си бременна!"

Естествено става въпрос за тестване след закъснение, защото според мен, преди това и Господ не знае, дали си бременна  :ballons:
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #191 -: Януари 26, 2007, 12:09:22 pm »
Franke честито мила! :D
Не се тормози с такива въпроси- два положителни теста няма как да е грешка :D
Лека и безпроблемна бременност!
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #192 -: Януари 26, 2007, 13:06:00 pm »
Здравей, Франки! Аз малко не разбрах дали закъснението е след АРТ процедура. Това е важно, тъй като някои от лекарствата, които се приемат след ембриотранфера понякога влияят на уринарните тестове за бременност, като показват положителен резултат. Въпреки това за мен те са сериозен показател за наличие на бременност, така че вярвам, че си имаш бебче вече! Сега се пази много! Лека и прекрасна бременност!
Препятствията са онези страховити неща, които виждаш, щом отклониш поглед от целта си.

Хенри Форд
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #193 -: Януари 26, 2007, 13:21:35 pm »
ами аз не съм взимала никакви лекарства
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #194 -: Януари 26, 2007, 13:51:32 pm »
Ами честито тогава!

*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #195 -: Януари 26, 2007, 18:19:41 pm »
radosttinka
 теста който направих беше Престо а той е с висока чувствителност, знам, че и БТ е висока, но просто вече не ми се вярва
какво значи висока чествителност?Никога не съм ползвала Престо ,но доколкото знам от коментарите на другите момичета тук е възможно и той да даде грешен резултат.Ако теста е с чуствителност 25mIU/ml , а твоят хормон на бремеността е едва 5 единици ,например , то съвсем нормално е теста да отчете  :bfn:.
Освен това БТ днес се е покачила до 37.20С.Затова мила имай вяра.
Неискам да ти давам напразни надежди,но графиката ти показва че имаш всички шансове да сте успяли този месец.
Хайде успокой се и пиши как се развиват нещата при теб
« Последна редакция: Януари 26, 2007, 18:25:07 pm от опти »
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #196 -: Януари 26, 2007, 18:46:53 pm »
Благодаря за подкрепата Опти!
Ще пиша как са се развили нещата.
Успех и на теб!
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #197 -: Януари 28, 2007, 08:35:03 am »
Чини, съжалявам, миличка, че ти е дошло, и стискам силно палци този месец да е последният  :lol:
Радостинка, и аз като теб чакам М (днес трябва да ми дойде), БТ ми е 37, а тестът отпреди 2 дни - :(. Хайде, дано някоя от нас двете се похвали скоро, а защо не и двете :)
« Последна редакция: Януари 28, 2007, 08:36:42 am от seasmilebg »
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #198 -: Януари 28, 2007, 13:25:00 pm »
seasmilebg миличка за теб има надежда  :Pоще за + резултат, БТ е висока и дано да се задържи така още дълго :D
 
Но при мен шанс никакъв :( БТ вече втори ден е 36,7, Но не мога да разбера защо не ми идва още 8O. А и ПМС-то изчезна напълно, незнам защо така се получи :?
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #199 -: Януари 29, 2007, 08:25:44 am »
Радостинка, виждам, че още не ти е дошло. И при мен е така, БТ падна днес, но пък ПМС още има. Явно няма бебе при мен, но хайде да ми идва по-скоро, че с това "Ще ми дойде ли, няма ли" е доста изнервящо. Успех и на теб!