0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1780 -: Октомври 16, 2007, 09:58:38 am »
Точно така мила те искаме!
Няма да се предаваш и за миг :bighug:

Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1781 -: Октомври 16, 2007, 10:36:44 am »
Desiree :bighug:
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1782 -: Октомври 16, 2007, 14:38:45 pm »
Desiree, браво, така те искаме - никакво отчайване! Разбира се, че се случват чудеса! Колкото повече вярваш в тях, толкова по-достойна си да ти се случи!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1783 -: Октомври 16, 2007, 15:27:22 pm »
Desiree,  :bighug:
Stivarip,  :crossfingers: :goodluck: :babyflips:
На всички останали пожелавам скоро да завалят положителни тестове тук yahoo_17 stork-boy preggo :bori_007: :bori_004: :bori_005:
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1784 -: Октомври 16, 2007, 16:07:42 pm »
Хайде момичета няма ли очакващи тези дни да ги подмине лелката.
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1785 -: Октомври 16, 2007, 16:31:35 pm »
Никакво от4айване и отказване моми4ета хубавите неща стават бавно!!!Стискам палци на вси4ки и горе главите!!! :bighug:
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1786 -: Октомври 16, 2007, 23:04:13 pm »
ами аз се надявам да ме подмине лелката на 22.ама едвали  :( за сега нямам никакви симптоми.надявам се този месец многоооооооооооооооооо :bfp: :bighug:

за основаване на фонд за ин-витро - подпиши се и ти  http://www.bgpetition.com/asistirana-reproduktsia/index.html
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1787 -: Октомври 17, 2007, 07:47:06 am »
Добро утро, момичета!
Стиварип, стискам палци - слушай док!
Desiree, прегръщам те, мила и кураж!
 Ами аз какво да ви кажа - няма да чакам чак след лапарото, ама пък не знам още то кога ще бъде. Уж си имах една тръба, но се оказа, че може и да я нямам. Така че - май ще си чакам чинно лелката до присъдата след лапарото. Това е от мен.
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1788 -: Октомври 17, 2007, 08:55:45 am »
Добро утро! Аз ще чакам тези дни... Някъде около 19-20 съм... За сега все още нямам симптоми, че ще ми идва, но с този месец с липсата на мъж и голямото безсексие, което ме споходи, нямам абсолютно никакви надежди, че ще ме подмине! Дет` се казва, чакам за сефте от много време да ми дойде и то с нетърпение :lol:
За другия месец навивам ръкавите и ако трябва ще вържа половинката за леглото по овулационно време!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1789 -: Октомври 17, 2007, 09:22:14 am »
baby s, дано е станало чудото при теб, стискам палци да те подмине гадната лелка още този месец!
*

    hameleon

  • *
  • 27
  • Имам страхотен съпруг и едно прекрасно момченце.
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1790 -: Октомври 17, 2007, 09:53:25 am »
Desiree съжалявам много.Дано следващия път чудото да стане.Всички сме с теб ,стискаме ти палци :crossfingers:Не се отчайвай,продължааваййте да вярвате.Горе главата
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1791 -: Октомври 17, 2007, 10:10:09 am »
 :hello2: Може ли и аз да се присъединя към чакащите. Ние от скоро правим опити - 2 месеца. Обаче само за това си мисля, много трудно става бе. Аз си мислех от първия път и готово, а  то какво излезе... Ще се потрудим дано скоро стане...
Успех на всички...
]
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1792 -: Октомври 17, 2007, 10:24:18 am »
 :welcome3: yahoo_17 :crossfingers:
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1793 -: Октомври 17, 2007, 10:59:04 am »
Зравейте
Аз съм от чакащите също.

Този месец засичахме овулацията, правихме активно опити в предполагаемите фертилни дни.Цикълът ми е малко нередовен в последната година - варира от 22 до 29 дни, а днес ми е 24 ден...ще видим. Засега единственото, което усещам доста убедително е болезненост в гърдите, но разбира се това може да е ПМС.
Правим опити от няколко години, имах и 2 неуспешни бременности, тъй че можете да си представите колко силно го искаме. Едната ми тръба е отстранена а другата проходима (не много убедително, но все пак пропусна контрастното вещество по време на цветната снимка. Докторите ни казаха да опитваме няколко месеца и ако не се получи ще пробваме инвитро.

Желая късмет на всички чакащи :)
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1794 -: Октомври 17, 2007, 11:08:33 am »
Късмет и на теб!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1795 -: Октомври 17, 2007, 11:15:26 am »
Здравейте моми4ета!записвам се и аз от 4акащите и през седмицата която идва ще ловувам сериозно.в момента правя ле4ение на 1-ва група габи4ки (за една седмица е )и като сварша ле4ението запо4вам ... :bed:..та да видим другия месец.ние опитваме от 3 месеца и все пропускахме ову-то.
желая успех на вси4ки
много :bfp:
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1796 -: Октомври 17, 2007, 12:28:39 pm »
Здравейте, момичета. И аз се включвам в списъка на правещите :bed: Сега е момента на ову, дано този месец да стане и да съм в един друг списък после на НЕ чакащите. Късмет и успех на всички. И не забравяйте, че за да се сбъднат мечтите ни, понякога е нужна малко повече ОБИЧ.
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1797 -: Октомври 17, 2007, 12:53:20 pm »
Натали, действайте мила .
Деспина ,успешно лечение и после да се похвалиш.
nia_nik,добре дошла .Стискаме палци чудото да ти се случи този месец!
Андрея, :crossfingers:
Стиварип ,има надежда ,така като не очакваш и хоп то пък вземе че стане .
Бейби ,той бебчо може да стане и от един път правене на секс,така че ... yahoo_17
Полибо ,стиснала съм здраво палци,показалци и всичко де що има за стискане :crossfingers:
Аз чакам за 26 ,а от една седмица имам ПМС,болят ме гърдите  :ask:,защо така ,от времето сигурно,дано ме подмине...
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1798 -: Октомври 17, 2007, 13:51:51 pm »
Здравейте момичета, стискам палци на всички ви :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
На новичките  :welcome_1: и  :goodluck:
Натали успех миличка и най-скоро да се похвалиш с радостна новина.
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1799 -: Октомври 17, 2007, 14:42:55 pm »
Бейби ,той бебчо може да стане и от един път правене на секс,така че ... yahoo_17
Розичка, благодаря ти за надеждата, ама аз не съм този месец такъв оптимист! Този месец удоволствието беше около 2 сутрини преди овулацията, така че едва ли! Ама съм оптимист от гледна точка на факта, че ще ми дойде! Настроила съм се следващия месец да е като по учебник!
Аз чакам за 26 ,а от една седмица имам ПМС,болят ме гърдите  :ask:,защо така ,от времето сигурно,дано ме подмине...

 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: Дано да е твоят месец!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!