0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1620 -: Октомври 08, 2007, 12:22:45 pm »
...Даже да си кажа днес съм малко отчаяна защото вчера теста ми за ову беше + а днес е -..:(
saraapl, какво не си харесваш на теста за О.  8O Че то е напълно нормално да покаже един до три дни +. Не виждам, защо се отчайваш  :wink:
mu6oron, не се притеснявай. Не е задължително да се вижда още. Важно е за тръбите да е сигурен доктора. Бременна си. Ще се види (ако не днес - скоро)  :D
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1621 -: Октомври 08, 2007, 12:45:54 pm »
Мушорон  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1622 -: Октомври 08, 2007, 18:47:14 pm »
Успех на всички!И аз се включвам към списъка на НЕчакащите! :goodluck: :balk_103:
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1623 -: Октомври 08, 2007, 18:56:26 pm »
Za sujalenie radosta mi be6e kratka!Doktora ni6to ne vidia.Spored nego e izvunmato4na utre puskam beta CHG i v 4etvurtak nai-veroiatno 6te me operirat.

Mersi za podkrepata momi4eta iavno ne mi e [isano za 1 godina i mised i izvunmato4na...njamam dumi.
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1624 -: Октомври 08, 2007, 19:08:09 pm »
мушоронче можеби още е рано да се види,дай да мислиме така,и след два дена всичко ще е ок :crossfingers: :bighug:
<a
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1625 -: Октомври 08, 2007, 19:17:25 pm »
С тези болки в дясно няма как да мисля позитивно просто.А и доки съвсем ясно ми го каза ако оплождането е станало на 24 вече трябва да се види...А узито му е много хубаво може би на триизмерен щеше да се види и извънматочната, но такъв няма.Утре ще пусна кръвен,но едва ли има смисъл..резултата е повече от яснен щом няма нищо в матката....
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1626 -: Октомври 08, 2007, 19:36:27 pm »
В Медикус алфа имат четериизмерен ехограф
Не се притеснявай.
МОЖЕ да е рано да се види бременноста.
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1627 -: Октомври 08, 2007, 19:54:30 pm »
В Медикус алфа имат четериизмерен ехограф
Не се притеснявай.
МОЖЕ да е рано да се види бременноста.

Мушоронче, аз също мисля, че е възможно да е още рано да се види бременността. Според мен потърси и второ мнение!  :goodluck:
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1628 -: Октомври 08, 2007, 20:08:54 pm »
Мушоронче, може оплождането да е станало по-късно. Има месеци с доста по-късна овулация. Ако правилно съм разбрала - 24-и септ. ти е била овулацията, то утре ще е първия ден от закъснението. Как ги сметна 7?
Моята О. е много точна, но за 1.5 г. два пъти закъсня с по 10 дена.
Задължително се консултирай с друг доктор. Ще дам 2 примера.
На една моя приятелка и закъснява и като отива на док. й казва, че категорично е извънматочна и трябва веднага да я оперират. Казали й, че утре вече ще е твърде късно. Обаче тя се заинатила и си тръгнала. Мъжа й я увещавал, че тя е по-важната и че ще имат и други деца...Сега си имат прекрасно момиченце. А онези да ги осъдиш направо.
На друга приятелка й закъснява 10 дни и док й казва, че е кухо яйце. И тя сега си има бебенце.  :)
Успех и силно стиснати палци.
« Последна редакция: Октомври 08, 2007, 20:13:11 pm от Verra »
/>
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1629 -: Октомври 08, 2007, 20:12:04 pm »
мушорон4е, отивай утре на друг лекар, и горе главата, цунки и гушки
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1630 -: Октомври 08, 2007, 21:14:11 pm »
Мушорон, извинявай ако някъде си писала и аз съм пропуснала да прочета, но някакво зацапване имаш ли?
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1631 -: Октомври 09, 2007, 00:35:50 am »
имаше зацапване, това не е ли признак на имплантазия в матката, а не в тръбата??
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1632 -: Октомври 09, 2007, 01:41:11 am »
имаше зацапване, това не е ли признак на имплантазия в матката, а не в тръбата??
При положителен тест имплантирането вече е станало, така че зацапването не е от това. При моята извънматочна това беше първият и единствен знак, че нещо не е наред и след това док каза-извънматочна.
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1633 -: Октомври 09, 2007, 06:19:56 am »
Добро утро, момичета!
Мушорон, тичай веднага при друг лекар. И пусни ЧХГ. И според мен е рано да се види, поне доколкото съм чела. Също така от толкова четене разбрах, че да имаш болки - не силни, разбира се, е нормално. Не се отказвай току-така. Стискам палци!
 Деската, стиснати палци и на теб и на всички НЕчакащи!
 РР - Снощи си свалих "Тайната", но довечера ще го гледам.
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1634 -: Октомври 09, 2007, 08:29:08 am »
Добро утро и от мен! Мушоронче, не се отчайвай, а се вземи в ръце и наистин апотърси второ мнение! Нека още един лекар ти потвърди или отхвърли съмненията на първия! Не лягай под ножа без да си чула още едно мнение, иначе ще има да си задаваш въпроси още мнооого дълго време! 
:crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1635 -: Октомври 09, 2007, 09:19:01 am »
Момичета днес пуснах бета чхг ,но резултата ще ми е готов чак следобед.Болката в дясно не е силна ,но я имам.Зацапването ми беше само 3-4 капки. Док каза че трябвало да се види 10 след О. И мен ме учуди,но все пак е доктор.Оплождането има голяма вероятност да е станало между 20-24 все пак си водя календар и знам кога сме бебеправили въпреки това той смята ,че вече трябва поне плоден сак да се вижда.На чен ЛФ ми е между 14-16 дни и му го казах,но той твърди,че се вижда сянка в дясната тръба не е 100% сигурен от какво защото след първото раждане имам операция от апендисит но е почти убеден.Ще чакам кръвния дано той дада някаква насока.Вчера така ме натиска в дясно да провери дали имам болка че цяла нощ после не мигнах...

Успех на всички ЧАКАЩИ дано имате повече късмет от мен!!!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1636 -: Октомври 09, 2007, 09:21:44 am »
Натали когато получих зацапването положитална чертичка на теста едва се забелязваше! После направих още 2 теста през два дни и там вече чертичките последователно стават по-наситени. Не вярвам в чудеса ,а съм реалистка просто искам да се разбере какво е все пак.
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1637 -: Октомври 09, 2007, 09:25:25 am »
Мушоронче  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

И мен много ме боли, но в ляво, имам операция от херния... Така ме прерязва от време на време предимно след хранене, че ми се насълзяват очите и не мога да се сдържа да не изохкам... Много се притесних да не е извънматочна и за това да ме боли, но...всичко се оказа наред

Момичета, вчера ходих на док и си видях петънцето :D Шеста седмица Ще откача  :P

*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1638 -: Октомври 09, 2007, 09:34:24 am »
Аз така и не разбрах как преброи закъснение от 7 дни? Ако О. е била на 24. днес е първия ден на закъснението, следователно едва след 7 дни ще се види плоден сак, а не 10 дни от оплождането. Ако греша, поправете ме.
/>
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1639 -: Октомври 09, 2007, 10:05:14 am »
 Добро утро на вси4ки .mu6oron4e отиди за всеки случей и при друг лекар и тои да ти каже.не се хварляй под ножа,както аз направих преди 2 год.казаха  ми кухо яйце  и заблудена и упла6ена не потарсих 2-ро мнение за което сега съжалявам и 6те ми е обица на ухото за напред, но дано не ми се налага.Има доста момичета на които са им откривали  такава диагноза ,но си раждат живи и здрави деца.'Всяко зло за добро'казвам аз.Дано всичко при теб е нормално .

Margaret да си отворя о4ите тази сутрин и да про4ета добра новина, много ме развалнува,много се радвам за теб миличка .Пожелавам ти от  :heartbeat: живо и здраво бебенце. :bighug: :bighug:

за основаване на фонд за ин-витро - подпиши се и ти  http://www.bgpetition.com/asistirana-reproduktsia/index.html