0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1600 -: Октомври 07, 2007, 21:47:37 pm »
IRIS да не си си и помислила да се отказваш! Няма място за отчаяние-трябва да сме силни и борбени, и сигурна съм всяка от нас ще изживее звездния си миг,мигът в който ще гушнем своите рожбички и всички трудности и препятствия ще ни се сторят като миг. Горе главата и късмет!
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1601 -: Октомври 07, 2007, 21:52:57 pm »
IRIS,мила не се отчайвай моля те.Аз какво да кажа не знам за себе си...Не че имам проблем ама толкова лекари ми казваха какви ли не неща че направо..отщя ми се от всичко :( Даже да си кажа днес съм малко отчаяна защото вчера теста ми за ову беше + а днес е -..:( Ама какво да се прави-такъв е живота мила.Както не веднъж казах в предишни публикации-Да си майка може би е най-трудното нещо на света..
И затова ти казвам успех мила и сме с теб каквото и да става..:):):) :blowingdust2:
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1602 -: Октомври 07, 2007, 21:55:45 pm »
Мили моми4ета пожелавам на всяка от вас успешна седмица и на о4акващите  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: и много :bfp: :bighug: :goodluck: на вси4ки бебеправещи!!!!!!!!!!
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1603 -: Октомври 07, 2007, 21:56:12 pm »
Айде дано дано дано дано.....:):):) дано е станало и всичко е наред
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1604 -: Октомври 07, 2007, 22:14:16 pm »
Чул те Господ Вики - Късмет на всички през следващата седмица и дано да завалят   :bfp: .
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1605 -: Октомври 07, 2007, 22:14:39 pm »
Няма да се отчайваме момичета.Много късмет през новата седмица на всички :bighug: :bighug:

за основаване на фонд за ин-витро - подпиши се и ти  http://www.bgpetition.com/asistirana-reproduktsia/index.html
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1606 -: Октомври 07, 2007, 22:19:09 pm »
IRIS няма да се отказваме,силна и смела си,ще стане всичко най неочаквано за теб ще стане.И моето зацапване прерасна в болки в кръста и на мен ми е ясно утре в какво ще прерасне, като часовник съм :(,но най упорито продолжавам да се надявам :?.Така че горе главата и без такиви лоши мисли нали знаеш-колкото и облаци да има слънцето пак пробива и грейва,така и нас ще ни огрее най вече когато не очакваме.Самоче в нашето положение не знам кога ние не очакваме!Ето какви неща понаписах преобъркани,другия месец ще е наш!
<a
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1607 -: Октомври 07, 2007, 22:20:05 pm »
IRIS няма да се отказваме,силна и смела си,ще стане всичко най неочаквано за теб ще стане.И моето зацапване прерасна в болки в кръста и на мен ми е ясно утре в какво ще прерасне, като часовник съм :(,но най упорито продолжавам да се надявам :?.Така че горе главата и без такиви лоши мисли нали знаеш-колкото и облаци да има слънцето пак пробива и грейва,така и нас ще ни огрее най вече когато не очакваме.Самоче в нашето положение не знам кога ние не очакваме!Ето какви неща понаписах преобъркани,другия месец ще е наш!
<a
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1608 -: Октомври 08, 2007, 08:42:32 am »
Момичета ето и новата седмичка дойде ,не се отчайвайте,пожелавам на всички ++++++++тестове.Много късмет. :crossfingers: :bighug:
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1609 -: Октомври 08, 2007, 09:55:51 am »
Хайде и аз да се присъединя към положителните пожелания :crossfingers: :crossfingers:
Роби-10.07.1994г.
Александър-30.07.2008г.
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1610 -: Октомври 08, 2007, 10:01:39 am »
е момичета аз отпадам от нечакане :(,утре на лекар,хормони...стимулация...инвитро...и пак чакане 8O Някой да се похвали с нещо хубово,нека моята новина да е последна и неповторима.От сърце пожелавам на всички чакащите да НЕдочакат.
<a
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1611 -: Октомври 08, 2007, 10:11:50 am »
Цитат
Така че горе главата и без такиви лоши мисли нали знаеш-колкото и облаци да има слънцето пак пробива и грейва,така и нас ще ни огрее най вече когато не очакваме.    другия месец ще е наш!
Вярвай в собствените си думи.И аз съм тъжна когато нежеланата гостенка ме посети..но после чувствам ,че желанието ми да постигна мечтата си е още по-голямо :bighug:
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1612 -: Октомври 08, 2007, 10:13:18 am »
Здравейте! Аз отдаааааааавна не съм писала...ама така ми го наложиха обстоятелствата...Ами и аз се разписвам към чакащите за положителен резултат:) Стискам палци на всички!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1613 -: Октомври 08, 2007, 10:13:53 am »
Момичета, знам,че съм малко встрани от темата, но да питам все пак,че не ми се отваря нова тема.

Пия Ципрофлоксацин за лечение на ентерококи. Ще го свърша на 11 си ден от цикъла. Мога ли този месец да се пробвам за бебе.

Само да спомена,че няма да имам много време за опити, мъжът ми заминава след Нова година пак.
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1614 -: Октомври 08, 2007, 10:54:45 am »
аз бих пробвала за бебе на твое място,
моми4ета и аз упорито продължавам да се надявам след отрицателен тест, аа само да кажа 4е и аз гледах "Тайната" преди да си направя теста, моми4ета успех...
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1615 -: Октомври 08, 2007, 11:08:23 am »
vladyhka, IRIS, горе главата, момичета! И на мен ми идва да крещя и да захвърля всимки, когато ми дойде гадната лелка, но това не означава, че трябва да губим вяра! Това, което не ни убива, ни прави по-силни! Аз искам да имам бебе! Повтарям си го всеки ден!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1616 -: Октомври 08, 2007, 11:11:56 am »
Ирис съжелявам мила, знаеш ,че и аз съм отчаяна дори и в момента при 4 положителни резултата,но не е ясно има ли имплантация и къде е!!!!
Успех на всички от мен!!! Стискам ви палци от сърце всяка една от нас знае много добре какво изпитва другата при вида на отрицателен тест.
Лично аз за себе си поне разбрах,че 8 месеца съм вярвала на резултатите от теста за О , а те не са били верни и са ми отчитали О на 14-15 ден , а на мен ми е чак на 19-21!

УСПЕХИИИИ!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1617 -: Октомври 08, 2007, 11:16:45 am »
мушоронче ходи ли на лекар,ще видиш че всичко ще е наред :crossfingers:
<a
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1618 -: Октомври 08, 2007, 11:22:31 am »
Днес в 16,30 съм на лекар ,дано нещо се види въпреки ,че в най-добрия случай съм 7 ден закъснение ,а някъде четох ,че чак на 10 се виждало.Знам,че сте с мен и се опитвам да се успокоя и да не се вманиачавам ама болката в дясно си стои...ако нищо не се види днес ще пусна и кръвни.Ще пиша непременно
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1619 -: Октомври 08, 2007, 11:25:17 am »
Днес в 16,30 съм на лекар ,дано нещо се види въпреки ,че в най-добрия случай съм 7 ден закъснение ,а някъде четох ,че чак на 10 се виждало.Знам,че сте с мен и се опитвам да се успокоя и да не се вманиачавам ама болката в дясно си стои...ако нищо не се види днес ще пусна и кръвни.Ще пиша непременно
:crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
<a