0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1580 -: Октомври 05, 2007, 22:09:49 pm »
мушоронче,днес е рано да се види в понеделник ще го видите :bighug:можеби на твоя доктор му трябват очила,а той не иска да ги слага,всичко ще е наред,с теб сме
<a
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1581 -: Октомври 05, 2007, 22:18:22 pm »
Мушоронче  :goodluck:  :crossfingers: за понеделник. Всички сме с теб!
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1582 -: Октомври 06, 2007, 09:36:46 am »
Добро утро, момичета! Още ли не сте се събудили!? Аз съм вече с кафето пред РС! Спорен ден и приятна почивка на всички!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1583 -: Октомври 06, 2007, 10:22:59 am »
здравейте момичета,сутрин се събудих и видях леко кафеникаво зацапване :(,а исках утре да правя тест...май от понеделник започвам поредно инвитро т.е.подготовката.Съжелявам че утрото започна с тази тъжна за мен новина.много се надявам някой да се похвали с нещо хубово.
<a
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1584 -: Октомври 06, 2007, 10:30:30 am »
Хм, миличка, докато не шурне хубава червена кръв, кафеникавото зацапване може да се смята и за нещо по-обнадеждаващо

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1585 -: Октомври 06, 2007, 18:41:13 pm »
vladyhka,има надежда още ,като ти дойде наистина м ,тогава няма шанс,дано този месец е твоят. :crossfingers:
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1586 -: Октомври 06, 2007, 21:08:46 pm »
Kak сте момичета:)Днес съм много щастлива защото теста ми за овулация е положителен...Значи вече започват опитите.Ясно ми е че от първият месец няма да стане и все пак.. :)имам огромно желание.Пожелавам на всички момичета които искат бебета да имат :bfp: Целувам ви и искам да ви кажа да не се отчайваме...колкото и трудно да е всичко.майчинството не е лесна задача  :wink:Приятна вечер... :blowingdust2:
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1587 -: Октомври 06, 2007, 21:12:42 pm »
А пък аз съм тъжна защото в момента съм в овулация, но съм с гнойна ангина , на антибиотици и трябва да пропуснем този месец.
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1588 -: Октомври 06, 2007, 21:21:58 pm »
Mиме :bighug: :hug2:
saraapl,ами действайте тогава :bed:,и дано после се похвалиш :bfp:
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1589 -: Октомври 06, 2007, 21:39:37 pm »
mpia мила не се налага мн да се трудиш.:)остави това на мъжа...:)Извинявай знам че не ти е много добре.исках малко да се усмихнеш..свурши ли работа? :? до скоро момичета.отивам да се "трудя"...:)цункиииииии :balk_104:
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1590 -: Октомври 06, 2007, 21:42:14 pm »
Мен това не ме притеснява :)
Страх ме е защото съм на антибиотици :(
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1591 -: Октомври 07, 2007, 11:06:10 am »
Споко, миличка! Аз като видях двете черти на овулационния, нямах мъж! Върна ми се в петък вечер, но тогава вече беше късно за бебеправене, та само за удоволствие, но и това стигаше  :oops:! Дано следващия месец да нацеля и мъж и овулация заедно - дет` се вика - две в едно  :lol:

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1592 -: Октомври 07, 2007, 19:29:04 pm »
Дано следващия месец да нацеля и мъж и овулация заедно - дет` се вика - две в едно  :lol:
3 в 1 миличка, не забравяй-удоволствието :wink:
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1593 -: Октомври 07, 2007, 19:47:28 pm »
Хайде да завърша "смотано" седмичката - аз бях дотук с борбата - идва ми.
 Мушоронче, стискам ти палци за утре
 Владинка, и на теб. И моето е зацапване, но аз си се познавам - нямам шанс. Спирам с опитите. Край. Нямам сили повече. Явно не ми е писано да стана мама!
 Успех на всички! Вярвайте, че ще успеете!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1594 -: Октомври 07, 2007, 19:53:30 pm »
Хайде да завърша "смотано" седмичката - аз бях дотук с борбата - идва ми.
 Мушоронче, стискам ти палци за утре
 Владинка, и на теб. И моето е зацапване, но аз си се познавам - нямам шанс. Спирам с опитите. Край. Нямам сили повече. Явно не ми е писано да стана мама!
 Успех на всички! Вярвайте, че ще успеете!
:bighug:Не се от4айвай мила надей така вси4ки ще станем мами но просто когато му дойде времето-хубавите неща стават бавно мили4ка,кой сега,кой след месец нищо не се знае не унивай!Вси4ки тук имаме една ме4та и ще си помагаме една на друга!!!И аз бях разбита като ми дойде с 6 дена закъснение но какво да се прави когато е писано!!!Прегръщам те и горе главата!!! :bighug:
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1595 -: Октомври 07, 2007, 19:55:01 pm »
IRIS, никога не се отказвай от борбата. Писано ти е да станеш майка. И то ще се случи. Мисли позитивно и никога не допускай мисълта, че това няма да ти се случи.
Преди време имаше една тема за филма The secret - страхотен филм. Свалих го преди много време, но едва вчера успях да го гледам /качен е в data.bg/. Гледайте го. Въздейства много силно на психиката - как на правим невъзможните неща реалност. Ще ви зареди с много положитена енергия.
/>
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1596 -: Октомври 07, 2007, 19:57:46 pm »
Спирам с опитите. Край. Нямам сили повече. Явно не ми е писано да стана мама!
 Успех на всички! Вярвайте, че ще успеете!
Ааа...без такива! Не сме се разбирали така! Никакво спиране и никакво предаване не може да има тук! Ирис, всяка от нас много пъти си е казвала тези думи, но истината е една:Няма спиране докато едно сладко бебче не проплаче в ръцете ни. Така че мила, дори и да не е този месец,продължаваме. Това е само поредната изгубена битка, а ние гоним крайният резултат, който е да спечелим войната. Така че само-НАПРЕД!
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1597 -: Октомври 07, 2007, 20:10:18 pm »
Благодаря ви много за подкрепата, момичета, но аз наистина се уморих. Не виждам смисъл повече - ако е писано да става - да става. Направих всичко, което беше по силите ми - нe стана. Не мога повече. Никога не съм се предавала за нищо в този живот, винаги съм се борила, докато успея, но сега наистина не мога да стана.
« Последна редакция: Октомври 07, 2007, 20:18:10 pm от IRIS »
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1598 -: Октомври 07, 2007, 20:17:25 pm »
Благодаря ви много за подкрепата, момичета, но аз наистина се уморих. Не виждам смисъл повече - ако е писано да става - да става. Направих всичко, което беше по силите ми - на стана. Не мога повече. Никога не съм се предавал за нищо в този живот, винаги съм се борила, докато успея, но сега наистина не мога да стана.
О, ще станеш, ще станеш и още как. И аз така съм си мислила, но желанието да имаме дете е по-силно от нас, от умората ни, от болката, от всичко. Просто трябва време. Преживяла съм една извънматочна и два спонтанни аборта за 6 години борба и все си казвах-нямам повече сили. Но след като цикъла свършеше се нахъсвах още повече. Следващият месец отново ще пишем в тази тема и дано вече да е за последно.
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1599 -: Октомври 07, 2007, 21:22:01 pm »
Ирис,недей така мила ,как така ще се отказваш,не може ,не бива.Сега си ядосана ,слаба ,но след няколко дни отново в теб ще проговори онова чуство и желание за борба .Не мисли само за това ,помисли за малките неща в живота ,които обикновенно подминаваме ,а те биха ни донесли много радост. :bighug: