0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1540 -: Октомври 04, 2007, 08:50:54 am »
Горе главата хамелеонче и дано следващият месец е твоят месец!  :bighug:
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1541 -: Октомври 04, 2007, 08:53:50 am »
Момичета след втори тест днес и 2 чертички ми дойде. Незнам как да си го обясня, отчаяна съм и вече се уморих ....отказвам се, нямам сили да се боря повече психиката ми е тотално срината.След миседа миналата година не се получава, незнам как тогава всичко ни е наред...и вече не искам и да знам.Просто се отказвам ...и поне сега в момента се чувствам някак облекчена.

Късмет на всички!!!!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1542 -: Октомври 04, 2007, 09:07:14 am »
Мушорон :(
както сега ни е криво наравно с теб, един ден ще се радваме с теб, дано това да е много по-скоро отколкото очакваш, прегръщам те!

*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1543 -: Октомври 04, 2007, 09:21:05 am »
Мушорон  :bighug: :bighug: :bighug:
Роби-10.07.1994г.
Александър-30.07.2008г.
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1544 -: Октомври 04, 2007, 09:40:10 am »
Не се предавай Муши,
всички ние сме с теб и те подкрепяме, незабравяй идва нов месец и нови шансове за едно щестливо бебче!

 :bighug: :goodluck:
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1545 -: Октомври 04, 2007, 09:45:03 am »
Мушорон, Хамелеон,  :bighug: :bighug:, скоро всички ще се надпреварваме кой да показва :bfp:
 Денис, мила, както винаги си на точното място в точното време, за да дадеш надежда....... Благодаря ти, мила!
 Ей, тази жена е неуморима и както винаги - права - днес БТ се покачи малко! Какво да ви кажа,то отговорите й говорят по-добре за нея. :balk_16:
 
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1546 -: Октомври 04, 2007, 10:09:14 am »
И на мен ми се е случало така :bighug:
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1547 -: Октомври 04, 2007, 12:40:46 pm »
Моми4ета не се от4айвайте вси4ко ще се нареди винаги има надежда ще успеем та нали сме силни този месец току виж ни е излязъл късмета да видим  :bfp: !Пожелавам на вси4ки ме4таните 2 4ерти4ки от сърце!!!И горе главите!!! :bighug: :bighug: :bighug:
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1548 -: Октомври 04, 2007, 12:48:34 pm »
Момичета след втори тест днес и 2 чертички ми дойде. Незнам как да си го обясня, отчаяна съм и вече се уморих ....отказвам се, нямам сили да се боря повече психиката ми е тотално срината.След миседа миналата година не се получава, незнам как тогава всичко ни е наред...и вече не искам и да знам.Просто се отказвам ...и поне сега в момента се чувствам някак облекчена.

Късмет на всички!!!!
Сигурна ли се, че е М? Много ли тече? Какъв цвят?
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1549 -: Октомври 04, 2007, 13:27:23 pm »
искам да ви  попитам според след кой месец трябва да се потърси мед помощ ако няма :bori_015:  защото ние ве4е два месеца нямаме успех и започвам да се претиснявам   :grouphug2:
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1550 -: Октомври 04, 2007, 13:30:42 pm »
Два месеца са доста кратко време за притеснение. Ако не стане до година трябва да започнете да търсите причината. Но за твое лично успокоение можеш да си направиш някои рутинни изследвания.
/>
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1551 -: Октомври 04, 2007, 13:31:51 pm »
Ако си под 35 / или беше 30 / след 1 година, ако си над тази възраст след 6 месеца. При теб има още доста време така, че спокойно.
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1552 -: Октомври 04, 2007, 13:37:19 pm »
и аз така си мислех но просто да попитам защото имам приятелки които успяват от 1 път и ми е чудно... :sleepingbabyboy:
за Мушорон-след като си имала 2 последователни положителни теста и сега ти идва ,не е ли по добре да идесх на док,защото може да си бременна наистина но да има някакъв проблем и за теб ще е по добре за да няма други усложнения!! успех !!!!! :goodluck:
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1553 -: Октомври 04, 2007, 14:25:53 pm »
Ле-ле, колко много сте изписали за два дни! Здравейте на всички нови, не че аз съм от по-старите, ама до сега не съм го казвала и ми е кеф!
Мушоронче, и аз си мисля, че по-добре да идеш на доки... два положителни теста.. и двата ли да не са били наред... хм! Я, ако намериш време иди се прегледай! А сигурна ли си, че е М, да не е от онова хубавото зацапване!?  :crossfingers:

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1554 -: Октомври 04, 2007, 15:44:00 pm »
Ами вчера ми прокапа...ярко червена..сутринта имах малко почти кафява...цял ден нищо само слуз.Док ми каза да изчакам явно не можело да ми пробие и ако все пак не ми дойдело можело да отида в понеделник 8O. Аз през 2 мин съм в тоалетната а най-странното е че корема спяр да ме боли като с магическа пръчка.
Така ,че оставам с чакане...да МИ дойде
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1555 -: Октомври 04, 2007, 15:55:34 pm »
А гърдите как ги усещаш? Мериш ли базална температура?
Тези неща могат да ти дадат някакъв отговор какво можеш да очакваш...
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1556 -: Октомври 04, 2007, 16:10:34 pm »
В гърдите постоянно имам някакви боцкания , а БТ е 37,00..утре имам час при док в 18:30. ще пиша след това.

Късмет на всички лично аз незнам къде се намирам в момента
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1557 -: Октомври 04, 2007, 16:37:56 pm »
В гърдите постоянно имам някакви боцкания , а БТ е 37,00..утре имам час при док в 18:30. ще пиша след това.

Късмет на всички лично аз незнам къде се намирам в момента
Аз също имах малко зацапване в началото, но се оказа, че е нормално. Нямах болки като при мензис, само гърдите ме боляха, всъщност ги чувствах напрегнати, а зърната не можех да ги пипна.
Желая ти наистина да си бременна. От все сърце! Един съвет - опитай се да се успокоиш. И на мен ми беше много трудно докато докторът не видя плодният сак и не ме успокои, че всичко е наред, но е много важно да си спокойна, повярвай ми!
Желая ти много късмет. Стискам палци всичко да е ок!!!  :wink:
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1558 -: Октомври 04, 2007, 17:22:30 pm »
В гърдите постоянно имам някакви боцкания , а БТ е 37,00..утре имам час при док в 18:30. ще пиша след това.

Късмет на всички лично аз незнам къде се намирам в момента
Успех утре и пиши!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1559 -: Октомври 04, 2007, 19:29:03 pm »
Мушорон ,мила дано зацапването е хубав знак.Стиснати палци от мен .
Хамелеон ,горе главата ,другия месец може да е твоят . :crossfingers: