0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1520 -: Октомври 03, 2007, 19:53:03 pm »
ralies  :bighug:
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1521 -: Октомври 03, 2007, 20:13:36 pm »
здравейте момичета,
аз съм нова тук и се надявам да не ви прозвучи смешно,но имам някои съмнения.
Повече от седмица вече ми е лошо,завива ми се свят за момент,усещам си подут корема,бия по обоняние дори кучето ми,страдам от безъние,отпаднала и подпухнала съм,но не ме болят гърдите.Температурата ми е между 36,5 и 37,2.До тук симптоми за бременност,ама проблема е в това,че загубихме бебе на 17.08.в 13-та седмица,след това не сме се пазили чак толкова много.От 12.09. не сме имали сексуални контакти,на 18.09.вечерта ми дойде като леко зацапване,през следващите 3 дни съвсем леко кървене,дори ежедневна превръзка не напълвам,а е само зацапана.
С топ се вдигам от леглото и ми е замаяно,лошо ми става от пастата за зъби и от цигарен дим.Много съм раздразнителна и разсеяна.Според Вас възможно ли е да е цветна бременост?Моля ви кажете си мнението,защото вече се побърквам ,а ме е страх да си направя тест или да отида на лекар.
Приятелски поздрав на всички и много много бебчета.
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1522 -: Октомври 03, 2007, 20:40:00 pm »
здравейте момичета,
аз съм нова тук и се надявам да не ви прозвучи смешно,но имам някои съмнения.
Повече от седмица вече ми е лошо,завива ми се свят за момент,усещам си подут корема,бия по обоняние дори кучето ми,страдам от безъние,отпаднала и подпухнала съм,но не ме болят гърдите.Температурата ми е между 36,5 и 37,2.До тук симптоми за бременност,ама проблема е в това,че загубихме бебе на 17.08.в 13-та седмица,след това не сме се пазили чак толкова много.От 12.09. не сме имали сексуални контакти,на 18.09.вечерта ми дойде като леко зацапване,през следващите 3 дни съвсем леко кървене,дори ежедневна превръзка не напълвам,а е само зацапана.
С топ се вдигам от леглото и ми е замаяно,лошо ми става от пастата за зъби и от цигарен дим.Много съм раздразнителна и разсеяна.Според Вас възможно ли е да е цветна бременост?Моля ви кажете си мнението,защото вече се побърквам ,а ме е страх да си направя тест или да отида на лекар.
Приятелски поздрав на всички и много много бебчета.
Добре дошла sasuna  :welcome_1: :bighug: :goodluck:
 За зацапването може и да има нещо  :bfp: защо не направиш тест :ask: дано се вклю4и някой по компетентен и да ти каже!!!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1523 -: Октомври 03, 2007, 20:53:19 pm »
здравей susana :welcome:,самнявам се 4е твоето зацапване ще излезе :bfp:.една моя позната имаше по4ти същите симптоми,и сега е бременна в 5 месец.я вземи си направи един тест наи добре :goodluck:

за основаване на фонд за ин-витро - подпиши се и ти  http://www.bgpetition.com/asistirana-reproduktsia/index.html
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1524 -: Октомври 03, 2007, 21:13:39 pm »
мушорон 4естито, втора 4ерта бледа, зна4и + ако те боли не 4акай, а ти4ай при доки, ако е извънмат. брем. колкото по-скоро се разбере, толкоз по-голям шанс да се спаси тръбата, но съм сигурна 4е при теб проблем подобен няма, бременността се проявява с редица симптоми, един от тях е остри болки долу
сусана ти4ай при доки и успех
моми4ета на вси4ки други стискам палци
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1525 -: Октомври 03, 2007, 21:49:37 pm »
Благодаря ви за бързия отговор момичета.Много сте мили :)

Незнам защо не смея да си направя теста-малко ме е страх,малко съм депресирана,а и възможно ли е да съм забременяла около месец след загубата на бебо?
Докторите казаха да пробваме края на ноември,но той твърдеше ,че можело и другия месец още.Незнам чесно да ви кажа първият път стана веднага,но тои не вярваше,каза че лекарката ми нещо се е объркала-повярва чак след като минаха 2 месеца и се престраши да доиде с мен и 5-10 мин.досаждаше на гинеколожката със всевъзможни въпроси,и после когато отидох заради кървенето и ми казаха че е мисед,той не повярва,пратиха ме на второ мнение и там казаха че е живо ,но вероятноста е 50 на 50 и ме приеха за задържане и после кошмара,и обвиненията му,че не съм се пазила достатъчно,и сега незнам-ужасно ме е страх,няма да преживея ако нещо пак се случи.
Надявам се още от вас да изразят мнението си.
Лека вечер на всички
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1526 -: Октомври 03, 2007, 22:13:52 pm »
Не разбрах точно кой е този "той" - ама  предполагам, че това е мъж ти или приятелят ти. Не чакай - направо отивай на докито още утре. Това не е шега работа, като знаеш какво е станало предния път. И как така теб обвинява... 8O 8O 8O
Съжалявам много, че така се е получило.......И не си мисли за най-лошото, как така няма да оцелееш, хубава работа! Ние просто сме обречени да бъдем силни.....
« Последна редакция: Октомври 03, 2007, 22:15:49 pm от megiaries »
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1527 -: Октомври 03, 2007, 22:21:49 pm »
Благодаря ви за бързия отговор момичета.Много сте мили :)

Незнам защо не смея да си направя теста-малко ме е страх,малко съм депресирана,а и възможно ли е да съм забременяла около месец след загубата на бебо?
Докторите казаха да пробваме края на ноември,но той твърдеше ,че можело и другия месец още.Незнам чесно да ви кажа първият път стана веднага,но тои не вярваше,каза че лекарката ми нещо се е объркала-повярва чак след като минаха 2 месеца и се престраши да доиде с мен и 5-10 мин.досаждаше на гинеколожката със всевъзможни въпроси,и после когато отидох заради кървенето и ми казаха че е мисед,той не повярва,пратиха ме на второ мнение и там казаха че е живо ,но вероятноста е 50 на 50 и ме приеха за задържане и после кошмара,и обвиненията му,че не съм се пазила достатъчно,и сега незнам-ужасно ме е страх,няма да преживея ако нещо пак се случи.
Надявам се още от вас да изразят мнението си.
Лека вечер на всички
Мили4ка стискам ти палци да си  preggo отиди на лекар и да ни пишеш какво е станало! :crossfingers: Успех! yahoo_17
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1528 -: Октомври 03, 2007, 22:47:42 pm »
 :)Susana nai dobre otivai na dok ,zastoto ako moje da se napravi nesto pone da e po na vreme ne 4akai pove4e  :balk_83:uspeh
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1529 -: Октомври 03, 2007, 22:53:33 pm »
:)Susana nai dobre otivai na dok ,zastoto ako moje da se napravi nesto pone da e po na vreme ne 4akai pove4e  :balk_83:uspeh
eklektika :welcome_1: :goodluck: виждам 4е си нова и сигурно не знаеш все още и аз така бях-пиши на кирилица като отговаряш има едно до KREDOR-EN можеш от там да избираш кирилица!Успех за напред! :bighug:
« Последна редакция: Октомври 03, 2007, 22:55:48 pm от Виктория »
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1530 -: Октомври 03, 2007, 22:58:57 pm »
Susana и  аз съм на мнението на другите да отидеш на лекар .:crossfingers:Всичко да е нормално и да няма място за претеснения.Не си мисли лоши неща,мисли само хубави  и всичко ще се нареди :balk_103: :goodluck: :goodluck:

за основаване на фонд за ин-витро - подпиши се и ти  http://www.bgpetition.com/asistirana-reproduktsia/index.html
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1531 -: Октомври 03, 2007, 23:01:28 pm »
мерси много дано е по добре сега
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1532 -: Октомври 03, 2007, 23:02:33 pm »
мерси много! :D
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1533 -: Октомври 03, 2007, 23:04:45 pm »
 :welcome: вече е добре.не се притесняваи всички сме така от начало :balk_602:

за основаване на фонд за ин-витро - подпиши се и ти  http://www.bgpetition.com/asistirana-reproduktsia/index.html
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1534 -: Октомври 03, 2007, 23:13:13 pm »
мерси много дано е по добре сега
Вси4ко е ОК дано не се сърдиш 4е ти направих забележка!!! :bighug: :goodluck:
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1535 -: Октомври 04, 2007, 07:33:18 am »
Хайде, кой овулационен, кой бременен - всички да видим две чертички!
 Р.Р. Мен вече започват да ме присърбяват ръчичките за едно тестче, ама няма... :jump12:
Този спад нищо не означава, не се притеснявай.
По това време на МЦ 7-8 ден след О е вторият пик на естрогените и това малко понижава БТ.
Пак ще се повиши- не се измъчвай  :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1536 -: Октомври 04, 2007, 07:53:21 am »
mushoron, моляте сподели какво стана ,потвърди ли се бременността ? Миналия месец направих тест и ми се появи втора бледа 4ерта както при теб .Естествено зарадвах се много .Оба4е на другия ден теста се оказа отрицателен. И досега не знам какво то4но се слу4и  8O.Но сам сигурна 4е 4ертата я има6е .
Ина4е аз 4акам(не4акам) да ми дойде на 6.10.Ах, дано , дано тоя месец да е станало малкото 4удо.
 
*

    hameleon

  • *
  • 27
  • Имам страхотен съпруг и едно прекрасно момченце.
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1537 -: Октомври 04, 2007, 08:29:54 am »
Здравейте момичета и добре дошли на новите.Пожелавам ви да не се задържате много тук,имам предвид в тая тема.
На SASUNA искам да кажа:Не се притеснятай излишно просто пробвай с един тест и иди по-скоро на лекар.Много е лошо това което си преживяла и съжалявам много ,но подобни неща се случват почти на всяка жена.Ние имаме едно дете на 5 годинки ,когато бях бременна със него нямах изобщо никакви проблеми през цялата бременост.Преди една година забременях и не отидох веднага на лекар,защото се чувствах добре и си мислех че всичко е наред.Но в 10-та седмица получих вътрешен кръвоизлив от спукване на едната ми маточна тръба,понеже съм била забременяла извънматочно.И така от 4 месеца опитваме отново но не се получава този път.Така че желая ти успех втория път,но иди на лекар по скоро :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*

    hameleon

  • *
  • 27
  • Имам страхотен съпруг и едно прекрасно момченце.
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1538 -: Октомври 04, 2007, 08:43:55 am »
 :balk_146:и този месец нямахме късмет.Тъку що ми дойде.Направо ми идва да се разрева от яд.Бях толкова сигурна ,че този месец няма да ми дойде, но уви отпадам от класацията :lol:и след няколко дни започваме отново с опитите.

Успех на останалите чакащи.Дано някой ни зарадва този месец
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #1539 -: Октомври 04, 2007, 08:46:56 am »
Съжалявам Хамелеонче,
следващият път... Не се натъжавай! :bighug: