0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #140 -: Януари 20, 2007, 11:46:14 am »
Момичета,
днес ми е 4ти ден след овулацията, а имам нещо като ПМС - болят ме гърдите, чувствам тежест, а и ръцете ми се подуват. Дали може да е от прегнила? Обаче предишните пъти нямаше такива симптоми.
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #141 -: Януари 20, 2007, 13:44:28 pm »
Патриция съжалявам, мила :(, дано другия път да стане :)

Игликапан според мен е възможно да е от Прегнила, въпреки че и при мен нямаше никакви симптоми (освен повишената ТТ, ако можем да я броим за симптом), дано всичко при теб завърши успешно preggo :D

Мен ме гони страшно ПМС (болки в корема, подуване, киселини, раздразнителност), абе ужас направо. Последните два МЦ бяха приказка направо (не помня от кога не съм се чувствала така добре преди М), но този месец е много зле...Направо не мога да се понасям :BangHead:. Май и аз ще пропусна да се похваля :(
Целувки :balk_21:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #142 -: Януари 20, 2007, 13:57:58 pm »
Момичета, :grouphug:не се разочаровайте предварително.
При мен имаше нещо като пмс,но по-слабо изразен около датата на очакваната менструация.Понеже цикъла ми малко се беше пообъркал от "Логест"-а,вече го чакам на около 26 дни,а миналия месец ми дойде на 24-ия ден 8O.Днес ми е 30-тия ден.
БТ ми е висока,но се старая да не си давам много надежди.И за тест още не искам да бързам,за да не видя омразната :bfn:
И още веднъж-успех на всички,стискам силно палци за вас :crossfingers:

Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #143 -: Януари 20, 2007, 14:37:00 pm »
Патриция съжалявам, мила :(, дано другия път да стане :) ...
И аз така се надявам.  :( Успех и на теб. Виждам, че има шанс да ни се похвалиш с   :bfp: :balk_600:

Балеринке, стискам палци и на теб!  :D
« Последна редакция: Януари 20, 2007, 14:39:02 pm от Patricia »




Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #144 -: Януари 20, 2007, 15:05:43 pm »
И аз така се надявам.  :( Успех и на теб. Виждам, че има шанс да ни се похвалиш с   :bfp: :balk_600:

Благодаря за подкрепата :), но голямо съмнение ме е обхванало  :(. Даже тия дни си мисля дали избощо се е спукал фоликула, понеже не отидох на УЗ след Прегнила  :?.Така и не знам какво е станало 8O, а има една тема във форума където момичетата говорят точно за това и съвсем се ошашавих.
Ще се потормозя още няколко дни, няма как  :D,
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #145 -: Януари 20, 2007, 15:50:50 pm »
Е,момичета и аз мога да се запиша в тази тема.Макар днес да ми е едва 14ден, но БТ се качи на 37,1ОС.Този месец доста се постарахме,правих и тестове за О,така че ДАНО!!!!
Е времето ще покаже каква сме я свършили.От днес започва дългото чакане.Желая успех на всички и нека в края на чакането да видим  :bfp:, за да започне другото голямо чакане -9м и накрая  :babyflips:
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #146 -: Януари 20, 2007, 16:00:47 pm »
Патриция,благодаря,и аз на теб :balk_103:
Както и на всички момичета :crossfingers:

*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #147 -: Януари 20, 2007, 19:59:47 pm »
Аз се разписах в темата на чакащите преди 1-2 дни, но няма да е този месец :( Днес пак почнаха да ме болят гърдите, както винаги досега, преди да ми дойде. ПМС-то е същото, така че чакам М на 28.01 и оставям бебето за следващия месец.


Миличка, симптомите при бременност са подобни като при ПМС, така че не се отписвай толкова бързо. Виж тук http://www.zachatie.org/modules.php?name=Sections&op=viewarticle&artid=168
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #148 -: Януари 21, 2007, 09:58:00 am »
Няма да имам с какво да се похваля този месец :balk_145:
5 дни закъснение,а по принцип не ми закъснява и тази сутрин имам леко кървене,явно ще ми дойде :?Много съм нещастна.Дано останалите момичета,очакващи  :bfp: не ги слети същата участ и всички видят двете чертички :flower:

Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #149 -: Януари 21, 2007, 10:40:17 am »
[quote author=sia link=Миличка, симптомите при бременност са подобни като при ПМС, така че не се отписвай толкова бързо. Виж тук http://www.zachatie.org/modules.php?name=Sections&op=viewarticle&artid=168
Цитат

Sia, да ти кажа всеки месец, като чакам да ми дойде, си имам почти всички симтоми от статията :), а ми идва. И сега не е по-различно, даже точно "по график" си почна ПМС-то. Обещала съм си, че един ден, като забременея, подробно ще изследвам всеки симтом в тялото си през тези толкова дълги 2 седмици до датата на предполагаемата М и ще го напиша във форума ден по ден, да е полезно за всички момичета, които като мен се надяват "този месец да не е ПМС". Благодаря ти за подкрепата, миличка! :) Още 5-6 дни имам и ще докладвам какъв е резултатът.
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #150 -: Януари 21, 2007, 10:42:49 am »
Няма да имам с какво да се похваля този месец :balk_145:
5 дни закъснение,а по принцип не ми закъснява и тази сутрин имам леко кървене,явно ще ми дойде :?Много съм нещастна.Дано останалите момичета,очакващи  :bfp: не ги слети същата участ и всички видят двете чертички :flower:

Балеринке, а БТ как е тази сутрин, ниска/ висока? Нали казват, че в някои случаи може да ти прицапа, а въпреки това да си бременна. Т.е. искам да кажа, че все пак може тестът и да не е отчел правилно.
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #151 -: Януари 21, 2007, 11:26:42 am »
Seasmilebg,дори не я измерих,вече си тръгна като нормален цикъл :?
Мъчно ми е,но няма как,трябва да се гледа напред :?

Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #152 -: Януари 21, 2007, 13:25:38 pm »
Балеринка, горе главата, не се ядосвай! Мисли в посока, че с новия моесец има нов шанс за бебе :) Успех!
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #153 -: Януари 21, 2007, 13:39:38 pm »
Благодаря,мила,успех и на теб :balk_103:

Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #154 -: Януари 21, 2007, 15:19:34 pm »
Благодаря! Ще видим какво е положението след още 7-8 дни.  :lol:
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #155 -: Януари 22, 2007, 10:12:08 am »
Момичета имам съвсем бледа втора черта, не смея да се зарадвам още. По принцип днес трябва да ми дойде, преди малко видях  течение с леко кафеникъв оттенък и се притесних. :(
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #156 -: Януари 22, 2007, 11:15:11 am »
Chinni, ами май и бледата чертичка значи положителен тест :D, а зацапването може да е от нисък прогестерон, не съм много сигурна.Дано да се включи някой с повече опит.Дано всичко е ОК и имаш една прекрасна бременност :D

Момичета аз все още чакам, дано да е станало :D А и  БТ се повиши още(беше малко нисичка и се притеснявах да падне съвсем- което не е добре :balk_138:) на 25.01-теста и дано да ги видя  тия :bfp:
На всички чакащи момичета успех, стискам палци :balk_103: и пишете какво става с вас :balk_173:
Целувки!
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #157 -: Януари 22, 2007, 13:24:53 pm »
Снимах си теста - тази толкова бледа втора черта може ли да мине за положителен тест? Аз си отбелязах в графиката, но все още имам колебания. За първи път в живота си виждам каквато и да е втора чертичка. :). Дано не ми дойде, че и на мъжа си казах.

Radosttinka, благодаря за отговора, стискам ти палци, както и на всички чакащи момичета.
*
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #158 -: Януари 22, 2007, 13:38:45 pm »
Когато има втора черта, макар и бледа, винаги е бременност. Не си спомням в коя тема, но Мари беше писала доста изчерпателно за тестовете за бременост  - свързано е със стойностите на ЧХГ, които се увеличават ежедневно. Ако си бременна, след седмица - чертата ще е ярка., но дали ти се чака дотогава. За да си по-спокойна и да имаш яснота, не чакай, ами отиди в някоя лаборатория и си направи кръвен тест - не повече от 20 лв. е и става за максимум 2 часа. Успех!

п.п. До сега имам три бременности (макар и кратки  :( ), и всички тестове бяха с бледа втора черта.
Re: в очакване на +++ резултат
« Отговор #159 -: Януари 22, 2007, 14:02:58 pm »
Ей, Chinni радвам се за теб, нова съм и току що влезнах в този форум. Аз също съм в такова положение, днес - утре трябва по принцип да ми дойде, но се надявам да ме пропусне. Обаче си направих тест тази сутрин и беше отрицателен - много се надявам да е показал грешно (има ли такава вероятност?), защото от преди една седмица гърдите ме болят страшно много и са много наедрели. До сега не са ми били така преди М. И още- не мога да понасям сутиен на себе си, корема ме боли като ПМС от известно време и имам запек.
Ох незнам, много бях разочарована сутринта, но докато не ми дойде мъничко се надявам.  :)