0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Инсеминации по Коледа
« Отговор #80 -: Декември 18, 2006, 11:06:35 am »
 :lol:,май само от форума ще напълним залата.
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Re: Инсеминации по Коледа
« Отговор #81 -: Декември 18, 2006, 11:57:12 am »
Габи подкрепям те!  :D  Целия театър е за нас...
*

    naha

  • *****
  • 1474
  • За всяко нещо си има Време, Път и Надежда!
Re: Инсеминации по Коледа
« Отговор #82 -: Декември 18, 2006, 13:29:07 pm »
Абе тъпа работа-заспали щъркели.......мързели дядо Коледовци..... може и да не сме били достатачно добрички през годината  8) 8). Пожелавам на всички, които правят сега арт много успех, и за нас следновогодишните белким някоя шмуглава яйцеклетка и позаспал сперматозоид 8) :lol: се посъбудят по време на празничните купони и да има повечеко приятни изненадки. Успех момичета. Прегръщам ви!
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Инсеминации по Коледа
« Отговор #83 -: Декември 18, 2006, 14:40:41 pm »
:babydust:Нахита,Нахита :balk_21:
Лудетино :smiley_abxb:,ти си-нали си знаеш? :sunshine:
             :grouphug2:
« Последна редакция: Декември 18, 2006, 17:18:56 pm от mishanta »
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Re: Инсеминации по Коледа
« Отговор #84 -: Декември 18, 2006, 14:56:08 pm »
Момичета, успяхте да ме развеселите.  :lol:
Naha  :beerdr:  :jump12:
На всички ви желая весели празници, а на неуспелите момичета желая в допълнение повече късмет и усмивки през следващата 2007 !
 :blowingdust:
*
Re: Инсеминации по Коледа
« Отговор #85 -: Декември 18, 2006, 18:28:34 pm »
Цитат
Съжалявам,Гал!...ама много ги мразя тия тестове! BangHead!!!И все пак още не ти е дошло,значи има някакъв шанс!Ако не-шанса за нова година! santa2
Цитат
Гали до де не видиш доказателството както аз се шегувам "бяло на червено", не се отказвай мила. Пък ние ще стискаме палци

Ох, чак сега се добрах до комп...

Благодаря за хубавите думи, момичета, много сте мили.  :) :balk_104:

От 2 два дни вече съм спряла Утрогестана, но все още нямам цикъл, нормално ли е? Искам да ми идва, за да мога да си правя плановете за следващата инсеминация.

Идеята за театъра е прекрасна, ако не бях толкова далече щях да съм с вас  :mrgreen:
Да се надяваме, че следващия Дядо Коледа ще е по- щедър и ще донесе на всички ни така желаните подаръци.  :babyflips:
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Инсеминации по Коледа
« Отговор #86 -: Декември 18, 2006, 20:45:59 pm »
galli съжелявам мила! :(
Мили момичета ,като ви чета тази тема ,направо ме хваща яд!Неразбирам как може така,та нито едно момиче да неуспее!!!!???
След нова година и аз ще продължавам с инсета .....но направо се обезкуражих! :( 8O
Много се се надявах поне една да стигне до финала. :(
*

    naha

  • *****
  • 1474
  • За всяко нещо си има Време, Път и Надежда!
Re: Инсеминации по Коледа
« Отговор #87 -: Декември 19, 2006, 10:22:44 am »
Ади миличка  :bighug: Всички ще успеем един ден. Живо доказателство е този форум и многото успехи записани в него. Последното място трябва да е за отчаянието. За да стигнем до него (вярвам, че няма да се наложи) има още много вода да изтече и много битки да се водят. Ще бъдеш прекрасна майка един ден не се съмнявам в това чу ли. :blowingdust: :balk_21: Опитай се да се насладиш на празниците до колкото можеш. Нека оставим и малко работа за дядо Боже, тои си разбира от нея най-добре. Много весели празници пожелавам на всички момичета и казват, че по Коледа се случват чудеса, вярвам че всяка от нас заслужава поне едно.  :comm:
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Инсеминации по Коледа
« Отговор #88 -: Декември 19, 2006, 21:23:20 pm »
Наха миличка  :bighug: :bighug: :bighug: :balk_21:
*
Re: Инсеминации по Коледа
« Отговор #89 -: Декември 19, 2006, 21:43:59 pm »
Момичета, и аз много съжалявам за неуспелите опити. Ох, моята първа инсе е утре, а като гледам нямам никаква надежда, поне една да се беше похвалила с успех. Стискайте ми палци и когато мога ще ви пиша.
Весели празници на всички и новата година да е с повече успехи и късмет.
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Инсеминации по Коледа
« Отговор #90 -: Декември 20, 2006, 07:19:25 am »
По принцип при инсе вероятноста за уцпех е по-малка от колкото при ин-витро,икси.Това е истина.Но първо трябва да се пробва по лесен начин. :D
marylooайде мила,може пак ти да имаш късмет на начинаеща!
Успех и дано скоро да се похвалиш с положителен резултат! :D
« Последна редакция: Декември 20, 2006, 07:21:03 am от adi »
*
Re: Инсеминации по Коледа
« Отговор #91 -: Декември 20, 2006, 10:25:19 am »
Uspeh,maryloo!!!!! :crossfingers: :crossfingers:
*

    naha

  • *****
  • 1474
  • За всяко нещо си има Време, Път и Надежда!
Re: Инсеминации по Коледа
« Отговор #92 -: Декември 20, 2006, 11:20:48 am »
Успех и от мен, късмета на начинаещия да бъде с тебе наистина. :D
*
Re: Инсеминации по Коледа
« Отговор #93 -: Декември 21, 2006, 15:53:02 pm »
Привет, мили момичета. Благодаря ви за виртуалната подкрепа.
Вчера всичко мина (според лекаря) наред. Цялата работа беше за 2 минути и след това лежах само 5 мин. Имах много яйцеклетки, но не ми казаха точно колко, даже докито се пошегува и каза, че можем да направим и супа от тях. Сега 2 седмици почивка, до 3 януари, тогава ще правя тест. Продължавам всяка сутрин с инжекцията Арвекап половина, Утрогестан по 3 пъти на ден по 2 във влагалището, 2 пъти на ден Cyclacur и всеки ден трябва да ям белтъка на 1 яйце. Това пък защо, така и не разбрах. А при вас как беше. Какво правехте и какво не през тези 2 седмици. Майка ми не ме оставя даже и седнала да седя, само да лежа. А лекарят каза само за вчера да лежа през целия ден.
Вчера било Игнажден, младите булки не трябвало да вършат никаква работа, за да могат да забременеят по-лесно, не че съм в първа младост, но така ми оттърва на мен да го приема.  :lol:Дано това съвпадение изиграе някаква роля. Аз ще си почивам 2 седмици плътно, нищо че ще ни идват гости от БГ за празниците, те да шетат и да готвят.
И така, успех и на останалите от мен и крайно време е да започнем една по една с хубавите новини.
*
Re: Инсеминации по Коледа
« Отговор #94 -: Декември 21, 2006, 19:42:07 pm »
Хайде,мила,дано тръгне от теб - ти си ни със свежи надежди,и да повлечеш крак! :wave: stork-boy stork-boy stork-boy stork-boy stork-boy stork-boy stork-boy stork-boy stork-boy stork-boy
*
Re: Инсеминации по Коледа
« Отговор #95 -: Декември 21, 2006, 20:07:11 pm »
Здравей, maryloo!
Какви са тези сложни схеми  след инсето?(хапчета и пр.) След моите 3 инсеминации си пътувах веднага до в къщи(400 км), а на другия ден си бях на работа. Особено след последната, при която и забременях, то не бяха болести, пътувания, дори и смърт.(на баба ми) Мисля, че ако е писано ще стане и без много пазене, по-важното е обаче много-много да не мислиш за това. От многото проблеми аз дори бях забравила кога трябва да ми дойде или не. Независимо от всичко, ти желая вяра, оптимизъм, спокойствие и положителен тест на 3 януари! Весели празници!

*
Re: Инсеминации по Коледа
« Отговор #96 -: Декември 21, 2006, 20:25:47 pm »
Знам ли, Душке, какви са тези схеми, така каза човекът и аз го слушам. Това може да са гръцки номера... Е, с лежането майка ми се престарава, голям мерак и е да стане най-после баба. Пък и сега ми се е паднало да ме гледат и мен малко.
*
Re: Инсеминации по Коледа
« Отговор #97 -: Декември 21, 2006, 21:07:04 pm »
Права си, maryloo!
Използвай момента да те глезят, че след 9 месеца като ти гракне едно!(дай боже!) Слушай си лекаря и успех!

*
Re: Инсеминации по Коледа
« Отговор #98 -: Декември 21, 2006, 21:31:39 pm »
Maryloo, успех, миличка!  :crossfingers:
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Инсеминации по Коледа
« Отговор #99 -: Декември 21, 2006, 21:36:48 pm »
marylooУСПЕХ  :D