0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Инсеминации по Коледа
« Отговор #100 -: Декември 21, 2006, 22:36:42 pm »
Благодаря ви отново. Аз по принцип съм си послушна, така че ще изпълнявам всичко както трябва. В момента съм в леглото с лаптопа на краката, както му е редът.
*
Re: Инсеминации по Коледа
« Отговор #101 -: Декември 21, 2006, 22:52:38 pm »
Maryloo успех миличка :balk_50: Чакането е ужасно, но се разсейвай с каквото обичаш - музика, филми, книги.

Аз, живот и здраве, ще се надявам на четвърто инсе през февруари, а дотогава на всички ви желая много късмет и Коледни чудеса  :balk_21:
Ever tried? Ever failed? No matter! Try again. Fail again. Fail better!
*
Re: Инсеминации по Коледа
« Отговор #102 -: Декември 22, 2006, 09:26:20 am »
 :blowingdust: :sucky: :sucky: :sucky: :sucky: :sucky: :sucky: :sucky: :sucky: :sucky: :sucky: :sbabygirl: :babyboy: :babyboy: :babyboy: :sbabygirl: :sbabygirl: :babyboy: santa2
*
Re: Инсеминации по Коледа
« Отговор #103 -: Декември 22, 2006, 20:53:41 pm »
Привет, мили момичета. Благодаря ви за виртуалната подкрепа.
Вчера всичко мина (според лекаря) наред. Цялата работа беше за 2 минути и след това лежах само 5 мин. Имах много яйцеклетки, но не ми казаха точно колко, даже докито се пошегува и каза, че можем да направим и супа от тях. Сега 2 седмици почивка, до 3 януари, тогава ще правя тест.

Мерилу, как разбраха че имаш много яйцеклетки??? Нали се вижда само фоликула или аз се бъркам? С какво те гледаха?


Дори, когато ти бият шут отзад това може да е крачка напред.
Не бива да губим кораж, момичета!

*
Re: Инсеминации по Коледа
« Отговор #104 -: Декември 23, 2006, 20:44:09 pm »
Грешка в изразяването и в превода - фоликули имах предвид.
Sorry!!!
*
Re: Инсеминации по Коледа
« Отговор #105 -: Декември 23, 2006, 22:05:11 pm »
Вклу4вам се и аз.Успех на вси4ки на мен ми е 2ро подред ми освен да си пожелаем касмет и да завар6им темата само с положителни тестове  :balk_103: .Успех на вси4ки и mc101
Entre ce que je pense, ce que je veux dire, ce que je dis, ce que tu veux entendre , ce que tu crois entendre et ce que tu entends, il y a au moins 6 bonnes raisons de ne pas se comprendre....

Je suis  sous le choc et endeuillé des faits dramatiques qui se sont déroulés dans la crèche "Fabeltjesland" à Termonde.SINCERES CONDOLEANCES AUX FAMILLES DES VICTIMES ....
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Инсеминации по Коледа
« Отговор #106 -: Декември 24, 2006, 08:30:38 am »
Shakira25 успех мила!Дай Боже в новата година да влезнете вече тримата! :D
*
Re: Инсеминации по Коледа
« Отговор #107 -: Декември 24, 2006, 18:29:41 pm »
Мерси за пожеланието ади,Даи Боже да имаме пове4е касмет през новата година и вси4ки да станем наи после мами  :bighug:.Успех моми4ета и весело изкарване на празниците
Entre ce que je pense, ce que je veux dire, ce que je dis, ce que tu veux entendre , ce que tu crois entendre et ce que tu entends, il y a au moins 6 bonnes raisons de ne pas se comprendre....

Je suis  sous le choc et endeuillé des faits dramatiques qui se sont déroulés dans la crèche "Fabeltjesland" à Termonde.SINCERES CONDOLEANCES AUX FAMILLES DES VICTIMES ....
*
Re: Инсеминации по Коледа
« Отговор #108 -: Декември 24, 2006, 19:46:51 pm »
Успех и от мен, Shakira25! Дано се похвалим през новата година всички с хубавите новини.
Весела коледа на всички момичета.
*
Re: Инсеминации по Коледа
« Отговор #109 -: Декември 29, 2006, 14:59:33 pm »
И от мен успех на всички в този форум.

Дано Новата Година ни донесе повече любов, сбъднати мечти и не само надежда, а и по едно мъничко бебче  :D. :babyflips: /Дядо Коледа и повече да са няма да ги върнем :occasion10:/
 :goodluck:
 mc101


Дори, когато ти бият шут отзад това може да е крачка напред.
Не бива да губим кораж, момичета!

*
Re: Инсеминации по Коледа
« Отговор #110 -: Декември 29, 2006, 18:52:05 pm »
И от мен успех на всички в този форум.

Дано Новата Година ни донесе повече любов, сбъднати мечти и не само надежда, а и по едно мъничко бебче  :D. :babyflips: /Дядо Коледа и повече да са няма да ги върнем :occasion10:/
 :goodluck:
 mc101
Айде на близнацитееее :dance2: :swing: :swing:    :babbycarrage: :babbycarrage: :dance2:
*
Re: Инсеминации по Коледа
« Отговор #111 -: Декември 29, 2006, 21:34:51 pm »
Моми4ета здравеите отново,искате ли всеки да пи6ем кои докаде е стигнал и сас какво го стимулират и ваоб6те как минава цялата прецедура.На мен например ми е 9 ден стимулират ме с Менопур75U по4нахме от 3 ден на цикала всеки ден ве4ер,правя през  ден  кравни  за  хормоните  на  какво  ниво са таи  kато сам   с далаг цикал  и о6те  ми е  рано  за ехограф ,но тези дни 6те по4нат да ме следят,това е об6то взето накратко...Успех на вси4ки и накрая искам само полойителни резултати  :D
Entre ce que je pense, ce que je veux dire, ce que je dis, ce que tu veux entendre , ce que tu crois entendre et ce que tu entends, il y a au moins 6 bonnes raisons de ne pas se comprendre....

Je suis  sous le choc et endeuillé des faits dramatiques qui se sont déroulés dans la crèche "Fabeltjesland" à Termonde.SINCERES CONDOLEANCES AUX FAMILLES DES VICTIMES ....
*
Re: Инсеминации по Коледа
« Отговор #112 -: Януари 04, 2007, 15:43:48 pm »
Честита Нова Година!
За съжаление моят първи опит излезе неуспешен. Вчера направих кръвен тести - отрицателен. И аз не можах да разваля традицията. Хайде да видим коя от нас ще успее.
Продължавам от днес стимулация за втората инсе. За сега не съм много отчаяна, но след втори неуспех, ще видим.
Успех през Новата Година!
Re: Инсеминации по Коледа
« Отговор #113 -: Януари 04, 2007, 17:38:45 pm »
Съжалявам миличка, следващият път ще е успешен, не губи кураж!
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]
*
Re: Инсеминации по Коледа
« Отговор #114 -: Януари 04, 2007, 18:41:09 pm »
maryloo сажалявам за неуспе6ният опит.ДАно през 2007вси4ки да имаме малко пове4е касмет не се от4аиваи и успех с второто аз 6те го правя на 6/01 втория опит,пак си образувах 1 фолекул вапреки 4е увели4ихме дозата,6те видим краиния резултат..Успех моми4ета
Entre ce que je pense, ce que je veux dire, ce que je dis, ce que tu veux entendre , ce que tu crois entendre et ce que tu entends, il y a au moins 6 bonnes raisons de ne pas se comprendre....

Je suis  sous le choc et endeuillé des faits dramatiques qui se sont déroulés dans la crèche "Fabeltjesland" à Termonde.SINCERES CONDOLEANCES AUX FAMILLES DES VICTIMES ....
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Инсеминации по Коледа
« Отговор #115 -: Януари 04, 2007, 21:17:21 pm »
maryloo съжелявам мила.Но не бива да се отчайваш,с всеки опит шанса става по-голям.Дай Боже втория опит да бъде последен опит с прекрасен край! :D
С какво те стимулираха при първо инсе????Какъв беше резултата при стимулация????Каква беше лигавицата в деня на инсе????Разкажи малко повече.
*
Re: Инсеминации по Коледа
« Отговор #116 -: Януари 04, 2007, 22:36:15 pm »
Съжалявам за неуспеха ти, Maryloo! Не се отчайвай, при мен успехът дойде при третата инсеминация!(за жалост тя завърши с извънматочна бременност) Сега чакам да ми дойде цикъла и започвам стимулация за четвърта. Няма да се отчайваме, нали? Ще водим борбата до щастлив краен резултат!

*
Re: Инсеминации по Коледа
« Отговор #117 -: Януари 04, 2007, 23:03:58 pm »
Благодаря ви, за съчуствието, момичета! При мен втория опит ще бъде и последен, после минаваме на инвитро. Ади, подробности не знам, моя доктор много, много не се обяснява, пък и на гръцки надали щях да разбера всичко. Стимулацията ми беше Arvecap, Merional, Pregnil и след инсето Utrogestan i Cyclocur. От днес започнах отново Арвекапа и другата сряда ще правя кръвен тест на Е2. Все още си чакам периода.
На вас на кой ден след неуспеха ви дойде?
*
Re: Инсеминации по Коледа
« Отговор #118 -: Януари 05, 2007, 00:29:01 am »
14 дена след инсето ми доиде(аз сам с далаг и нередовен цикал) но преди това правех кравен тест .. maryloo толкова ли е зле положението при вас 4е кам инвитро се насо4вате :?,дано този пат е успе6ен стискам палци на вси4и и на мене си разбира се  :D  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Entre ce que je pense, ce que je veux dire, ce que je dis, ce que tu veux entendre , ce que tu crois entendre et ce que tu entends, il y a au moins 6 bonnes raisons de ne pas se comprendre....

Je suis  sous le choc et endeuillé des faits dramatiques qui se sont déroulés dans la crèche "Fabeltjesland" à Termonde.SINCERES CONDOLEANCES AUX FAMILLES DES VICTIMES ....
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Инсеминации по Коледа
« Отговор #119 -: Януари 05, 2007, 07:52:55 am »
Защо ще правите само 2 инсета????Хубаво е да се пробва поне 4 .Ако нестане после може да се насочи към ин-витро.Но пак зависи какво е положението при вас!
Иначе след последното ми инсе ми дойде на35 ден(инсето беше на 14 ден.....),при мен ми закъсня с една седмица,и ми дойде до 2 дена от стпиране на Дуфастона.(при мен теста беше положителен,но не достатъчно ) :(