0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Хисарския лечител
« -: Ноември 20, 2006, 17:03:49 pm »
Здравейте! Снощи гледах предаване за Георги Георгиев-хисарския лечител.Лекувал стерилитет с билки.Мисълта ми е някои чувал ли е за него и дали някои е ходил при него,дали има някакъв ефект.Забременяла ли е някоя жена след като е пила билките? Благодаря предварително за отговорите.
Re: Хисарския лечител
« Отговор #1 -: Ноември 20, 2006, 17:39:51 pm »
Да наистина интересно ако някой знае нещо за това 8)


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
Re: Хисарския лечител
« Отговор #2 -: Ноември 20, 2006, 18:04:23 pm »
Аз също съм чувала за него от моя приятелка, която имаше сериозни проблеми с бъбреците и именно той й помогна. Каза, че е пила билките известно време и до момента няма оплаквания, но за друго не съм чувала. Ако някой има преки впечатления и на мен ще ми е интересно да прочета!
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]
*
Re: Хисарския лечител
« Отговор #3 -: Ноември 20, 2006, 18:21:29 pm »
Това Хисарският поп ли е или е друг човек?

Ох, момичета, не ми се сърдете, но аз съм много скептично настроена към такива хора. Ако всичко е налице-образование, квалификации, легален кабинет, наистина признати умения, то тези хора ще бъдат записани в Жълти страници, ще имат свой съюз, ще поставят обосновани диагнози, ще предписват логично лечение и ще издават касови бележки. А на тях славата им се носи само и единствено от уста на уста. А пък по този начин-устният-се разпространяват също и всички клюки, интриги, лошотии и т.н. Как да им вярвам тогава?

Лично мнение. Не ми се сърдете. Всеки има право да потърси помощ при когото реши.

Успех пожелавам на всички ни!

Мари
Alexandra
*
Re: Хисарския лечител
« Отговор #4 -: Ноември 20, 2006, 19:20:18 pm »
Мисля, че бях чела в някой вестник за него, и тогава си спомням, че за момента се породи желание да отида, но така и си остана. Не си спомням нищо друго за него. Ако някой знае нека пише.
УСПЕХ :goodluck:
*
Re: Хисарския лечител
« Отговор #5 -: Ноември 20, 2006, 19:37:19 pm »
Това Хисарският поп ли е или е друг човек?

Мари, не е попът с всеизвестната песен "Дай си сърцето на който искаш ти..." :lol: :lol: :lol:

Сега прочетох в Гугъл за въпросният лечител и ето това ме озадачи:

Цитат
А.Н., 34 год., гр. Пловдив: От 14 години семейна. Причината за стерилитета при жената са запушени тръби, липса на овулация, кистозни яйчници. След проведената лечебна програма в продължение на една година, личният гинеколог констатира проходими тръби, нормална овулация и липса на кисти.

Човкът лекува запушени тръби даже  8O
« Последна редакция: Ноември 20, 2006, 19:40:02 pm от bori_st »
Re: Хисарския лечител
« Отговор #6 -: Ноември 20, 2006, 19:55:17 pm »
А дали може да ми направи нови тръби  :lol:

lb2f
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: Хисарския лечител
« Отговор #7 -: Ноември 20, 2006, 20:11:42 pm »
Може, ама друг път. :lol:
Re: Хисарския лечител
« Отговор #8 -: Ноември 21, 2006, 09:37:35 am »
Миналата година, като бяхме на почивка в Хисаря, видях мястото където приема. Точно на главната им улица е. Хубава, нова къщичка с кабинети. Не съм ползвала услугите му, но ми направи впечатление, че пред кабинета има фирмена табела, където е указано, че с него работи и лекар.
Дано слънчо огрее и моят дом ...
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Хисарския лечител
« Отговор #9 -: Ноември 21, 2006, 11:55:48 am »
но ми направи впечатление, че пред кабинета има фирмена табела, където е указано, че с него работи и лекар.
Това лято и аз я видях къщичката. то хубаво, че работи с лекар, ама това лекуване с билки на всичко много много не ми вдъхва доверие. Ако беше казал помагот за стимулация на ову или за подобрение на спермограма, както и да е пък те чак отпушени тръби? Много ме съмнява да ви кажа, но всеки сам решава за себе си.
Re: Хисарския лечител
« Отговор #10 -: Ноември 21, 2006, 14:00:28 pm »
А има ли някой , който да не гадае какво се прави там, а да е ходил?  :lol:


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
*
Re: Хисарския лечител
« Отговор #11 -: Ноември 21, 2006, 16:15:03 pm »
Познавам го лично, мога да кажа, че е добър семеен приятел. Никога не е твърдял, че лекува стерилитет. Силата му е в други области. Билките, които предписава са общо урепващи. Идеята е, че при общо здраво тяло, детето ще дойде. Обаче без две тръби, или с ендометриоза, или с хламидия надали ще помогнат билките му и това човекът го обяснява. Силата му е в бъбречните болести и с известен успех помага при ставни проблеми.
Marie, работи с лекар и издава касови бележки. Освен това от поне три поколения в семейството му изучават билколечение. По-способен човек в тази област поне аз не мога да препоръчам. Не мисля обаче, че ще има някаква полза при доказан стерилитет да се ходи при него.
« Последна редакция: Ноември 21, 2006, 16:20:53 pm от Lan »
Re: Хисарския лечител
« Отговор #12 -: Ноември 21, 2006, 16:26:55 pm »
Е това обяснява защо приятелката ми беше толкова доволна от него, след предписаните й билки за камъни в бъбреци. Доклокото си спомням и тя каза, че лекувал само това.
Благодарим за изчерпателната информация Лан  :D

П.П. Това със запушените тръби наистина не звучи сериозно!
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]
*
Re: Хисарския лечител
« Отговор #13 -: Ноември 21, 2006, 16:49:21 pm »
Познавам го лично, мога да кажа, че е добър семеен приятел. Никога не е твърдял, че лекува стерилитет.

Значи трябва да съди хората, които са му правили сайта http://www.yarg95.com/bg/begin.htm, защото са го нахендрили :wink:, че лекува и стерилитет. Лан, аз нямам нищо против човека, щом има хора, на които е помогнал :).
Re: Хисарския лечител
« Отговор #14 -: Ноември 21, 2006, 16:51:13 pm »
Доколкото знам билките имат добър успех и се справят с хормоналните проблеми и дори много по-добре понякога от лекарствените препарати. Препоръчват се за поликистозни яйчници, нередовна овулация, менструация и други проблеми с хормоните, които също са част от причините за стерилитета. А то е ясно че при тубарен фактор не могат да оправят нещата.


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
*
Re: Хисарския лечител
« Отговор #15 -: Ноември 21, 2006, 17:08:29 pm »
Може да е предвид точно това, което казах, общоукрепващте билки, които предписва при стерилитет.
Re: Хисарския лечител
« Отговор #16 -: Ноември 21, 2006, 21:33:35 pm »
Цитат
ФАКТИ
А.Н., 34 год., гр. Пловдив: От 14 години семейна. Причината за стерилитета при жената са запушени тръби, липса на овулация, кистозни яйчници. След проведената лечебна програма в продължение на една година, личният гинеколог констатира проходими тръби, нормална овулация и липса на кисти.
Това е от сайта на лечителя 8O
Е, ще ме прощавате за песимизма, но не вярвам някой да отпуши тръби с билки!

lb2f
Re: Хисарския лечител
« Отговор #17 -: Ноември 21, 2006, 22:48:38 pm »
Доста се разпалиха страстите на тая тема и при мен бушуват доста противоречия на тази тема,но като гледах предаването наистина се говореше повече за камъни в бъбреците.За това пуснах темата,защото макар и за кратко се спомена за лечение на стерилитет и веднага след предаването издирих в гугъла нещо за него и то излезе,че има негов сайт и там наистина видях,че лекува стерилитет.Тъ мисълта ми беше да видя дали някоя жена е ходила при него и да е била излекувана от стерилитета и така да разбереме и ние дали има смисъл да се ходи при него.Какво ни пречи да опитаме все пак може и да помогне до някаква степен.Благодаря за дискутирането на темата!
*
Re: Хисарския лечител
« Отговор #18 -: Ноември 21, 2006, 23:05:19 pm »
Лан, не ми се сърди. Аз идея нямах, че ще има човек в сайта, който ще познава човека толкова добре. Хубаво. Одобрявам, щом си работи с пациенти както трябва. Просто малко множко ми идват темите за разни баби по селата...Извинявай. Нищо лично. Просто съм много мнителна и скептично се отнасям. А иначе съм съгласна: билките са хубаво нещо, природно. Витамини, билки, спокоен живот-това определено са ценни за човека неща.
Alexandra
*
Re: Хисарския лечител
« Отговор #19 -: Ноември 21, 2006, 23:13:20 pm »
Marie,
и аз съм много скептична, не само към билкари и знахари, ами и към повечето лекари. Масовата шарлатанщина, която ни е наводнила направо ме ужасява. Няма място за извиняване  :D.