0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Здравейте. В този форум виждам, че д-р Тюфекчиева е позната. Интересува ме дали някой си е правил оперативна, а не диагностична лапароскопия или лапаротомия при нея и дали е доволен. Знам, че е много добра на операциите, а на мен ми предстои другия месец. Мерси за отговорите ви!
*
Здравей Kyan, моята оперативна лапароскопия беше напарвена от д-р Тюфекчиева.Много е внимателна и мила.Бързо се възстанових.Аз бях с поликистоза и срастване в лява тръба което е отстранила и след това е пропуснала контрастното вещество.
*
На мен ми прави оперативна хистероскопия и полипектомия. Бяхме планирали и лапароскопията, но забременях в чия месц след хистероскопията. Само положителни неща мога да кажа за нея.


*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Аз се присъединявам към мненията на останалите момичета. На мен Д-р Е.Тюфекчиева /заедно с Д-р Стоян Борисов/ ми прави диагностична /слава богу/ лапароскопия преди 2 год. и половина. Много е внимателна, малко е оскъдна в общуването, но пък мисля, че е голям професионалист. Не очаквай от нея много, много приказки, просто като Док си върши работата, без много обяснения. Дано да имаш добри резултати!!!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
  Здравей! Аз съм правила при нея лапароскопия и хистероскопия едновременно. Добър хирург е, внимателна и когато питаш ти обяснява всичко. Много бързо се възстанових.
   Желая ти късмет и добри резултати! :balk_104:
*

    ivaleta

  • ***
  • 200
  • Няма по-голямо щастие от децата!
Здравейте момичета,

Препоръчаха ми д-р Тюфекчиева за лапароскопия и хистероскопия.  Интересува ме колко парички да си приготвя?  Може ли да ме ориентирате? 

Има ли разлика дали в частния кабинет или в болницата прави операцията?  При Вас къде беше?   

*
Операциите ги прави в "Майчин дом". Аз обаче се отказах от Тюфекчиева, защото говорих с нея и тя беше по-склонна да направи лапаротомия, а не лапароскопия. Лапароскопията ми беше през декември, но при друг лекар и в друга болница. 
Успех!
Аз съм правила лапароскопия при нея преди 3 години, но за съжаление доста несполучлива се оказа, само 4 месеца след нея цветната снимка показа запушени тръби, препоръчвам много д-р Попов в Шейново - направих тази година през януари при него лапароскопия и преди 2 дни бях при него за цветна снимка заради съмнение за полипи и тръбите се оказаха проходими  :D


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
*
Аз съм правила лапароскопия при нея преди 3 години, но за съжаление доста несполучлива се оказа, само 4 месеца след нея цветната снимка показа запушени тръби, препоръчвам много д-р Попов в Шейново - направих тази година през януари при него лапароскопия и преди 2 дни бях при него за цветна снимка заради съмнение за полипи и тръбите се оказаха проходими  :D
Супер, че тръбите са ти ок.  :D И моето лапаро беше при д-р Попов в "Шейново", но през декември м.г.