0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: Отново Милен Цветков - спешно
« Отговор #20 -: Ноември 07, 2006, 12:29:09 pm »
ИНИ :youwoman:
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*
Re: Отново Милен Цветков - спешно
« Отговор #21 -: Ноември 07, 2006, 12:30:05 pm »
Ини, няма от какво да се притесняваш, няма да си сама в студиото, а и всички ние ще те подкрепяме задочно.   :bighug:
*
Re: Отново Милен Цветков - спешно
« Отговор #22 -: Ноември 07, 2006, 12:36:49 pm »
 Май вече реших да отида, но моля някой ако пази отговорите на НЗОк за това че им задръстваме пощата да ми го прати да го разпечатам, аз го имам в къщи на компютъра, но няма как да го принтна сега.

Моля, напишете ми някои неща които е важно да спомена, защото в момента имам чуството, че главата ми е празна.

Също така, как да се свържа с Ултра да се срещнем по-рано да поговорим.

Сега след малко ще говоря да си тръгна по рано.
Re: Отново Милен Цветков - спешно
« Отговор #23 -: Ноември 07, 2006, 12:39:00 pm »
Браво, мила!

БЪрзо някой да се обади на Милен Цветков. Ултра, на теб ли са звъняли? Ей, много се радвам, браво

Инка, дай имейл да ти пратя каквото имам аз - такстът на инфото, което разпространихме до медиите, в коеот има исканията на Зачатие. И кореспонденцията ни с президента мога да ти пратя. това имам аз.

Re: Отново Милен Цветков - спешно
« Отговор #24 -: Ноември 07, 2006, 12:50:52 pm »
Браво , миличка !
И добре дошла в клуба на смелите , силните , независимите , борбените , уникалните , истинските , достойните....

Що не кръстим клуба " Жана Д,Арк", а? :D

С теб ще сме през цялото време духом и по телефона !
Поздравявам те за правилното решение , още веднъж  и едно голямо ГУШ  от мен :bighug:
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Отново Милен Цветков - спешно
« Отговор #25 -: Ноември 07, 2006, 12:52:06 pm »
Браво, Ини! Само така!  :lol:

Ефирчо сладък, ти на 16-ти в 11 часа к`во ще правиш?


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Re: Отново Милен Цветков - спешно
« Отговор #26 -: Ноември 07, 2006, 12:55:42 pm »
Браво, Ини! :D
целувки от мен
*
Re: Отново Милен Цветков - спешно
« Отговор #27 -: Ноември 07, 2006, 13:01:07 pm »
Поздравявам те Ини :) Браво.
Чакам с нетърпение предаването!

"С моя приятел споделяме всички проблеми. Често не успяваме да ги решим, но това, че сме един до друг, готови да се изслушаме, е единствената помощ която ни е нужна!"Линда Макфарлън
*
Re: Отново Милен Цветков - спешно
« Отговор #28 -: Ноември 07, 2006, 13:08:00 pm »
Браво Ини, успех, мисленно ще съм с теб
Re: Отново Милен Цветков - спешно
« Отговор #29 -: Ноември 07, 2006, 13:10:18 pm »
Браво Ини! Много смело от твоя страна!
Аз се бях засилила, но мъжкото е много против  :( Нали "свекито" не знае ... Ще се опитам да говоря с него и да се включа за евентуално за другите предавания, но не обащавам. Малко е лош като се запъне за нещо :? А и не съм много подходяща за такива изяви  :?

lb2f
*
Re: Отново Милен Цветков - спешно
« Отговор #30 -: Ноември 07, 2006, 13:20:04 pm »
 Моля, някой да ми пише на лични как да се свържа с Ултра, за да се уговорим.

ии... Предварително ме извинете, ако кажа някоя глупост, много се вълнувам, аз съм малко емоционална. Но  да се надяваме, че ще се справя.


Урудих си да излезна от работа, естествено шефа ми ми измърмори, но от едното ушенце влязло от другото излязло.
Re: Отново Милен Цветков - спешно
« Отговор #31 -: Ноември 07, 2006, 13:25:37 pm »
Ини, страхотна си! Изобщо не се притеснявай, ще се справиш, сигурна съм!

lb2f
Re: Отново Милен Цветков - спешно
« Отговор #32 -: Ноември 07, 2006, 13:26:17 pm »
Не знам дали сте прочели и темата в "кафето", но и Анета изрази желание да отиде
*
Re: Отново Милен Цветков - спешно
« Отговор #33 -: Ноември 07, 2006, 13:34:23 pm »
Колкото повече, толкова повече :) е казал Мечо Пух. И двете да идат мисля, че няма да е проблем, даже ще е още по-добре. Успех мацки и на двете.

"С моя приятел споделяме всички проблеми. Често не успяваме да ги решим, но това, че сме един до друг, готови да се изслушаме, е единствената помощ която ни е нужна!"Линда Макфарлън
Re: Отново Милен Цветков - спешно
« Отговор #34 -: Ноември 07, 2006, 14:49:06 pm »
Колкото повече, толкова повече :) е казал Мечо Пух. И двете да идат мисля, че няма да е проблем, даже ще е още по-добре. Успех мацки и на двете.
Браео, милички! Точно така!
Re: Отново Милен Цветков - спешно
« Отговор #35 -: Ноември 07, 2006, 15:35:40 pm »
Айде, мацки! Стискаме палци! Ще ги разбиете!
Re: Отново Милен Цветков - спешно
« Отговор #36 -: Ноември 07, 2006, 15:46:34 pm »
Ани, ини. Да знаете, че по имейл досега сме получили 500 писма.  Можете да кажете как имаме доказателства за това, че от здравната каса са ги трили без дори да ги отварят.
СЪщо така може да кажете на режисьорката да изпишат адреса за изпрагщане на картички, за тези, които гледат  и подкрепят каузата ни. Адресът го знаете - invitro_zhivot@mail.bg, както и сайтът на касата - ей така, колкото да ги подразним още малко.


Кажете как, разбирате ли, според здравната каса, прирастът на българската държава няма елемент на неотложност.

Оф я да спра, че ще се запеня пак.
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: Отново Милен Цветков - спешно
« Отговор #37 -: Ноември 07, 2006, 15:48:43 pm »
моля не ми се смейте обаче някой иска ли да ме светне по тоя тв и от колко часа е това предаване...искам да го гледам ама не знам къде...
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
Re: Отново Милен Цветков - спешно
« Отговор #38 -: Ноември 07, 2006, 15:50:38 pm »
Нова телевизи - 17:15 мисля започва
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: Отново Милен Цветков - спешно
« Отговор #39 -: Ноември 07, 2006, 16:02:42 pm »
 :kiss:
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!