0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: д-р Стаменов от клиника Малинов
« Отговор #40 -: Февруари 11, 2007, 22:03:10 pm »
владимиров също е репродуктивен специалист (девойката не цели забременяване) а коларов е смешник. категорично не се консултирай с коларов
« Последна редакция: Февруари 11, 2007, 22:04:48 pm от лили »
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: д-р Стаменов от клиника Малинов
« Отговор #41 -: Февруари 11, 2007, 22:42:12 pm »
Владимиров е репродуктивен специалист, но специализира именно в репродуктивната ендокринология. СПКЯ е болест на репродуктивната система, все пак, независимо дали в момента целиш репродукция или не.
колкото до Коларов - отдавна и аз чета само отрицателни мнения за него.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: д-р Стаменов от клиника Малинов
« Отговор #42 -: Февруари 12, 2007, 07:01:28 am »
  Лили, много добре разбрах че девойката не цели забременяване. Но тъй като се е насочила към Стаменов, аз смятам че по-правилния избор е Владимиров, по причини които Jam вече е посочила .
  Колкото до Коларов, може и да сте прави. Моите впечатления от него са от преди доста години.
« Последна редакция: Февруари 12, 2007, 07:02:59 am от solei »
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: д-р Стаменов от клиника Малинов
« Отговор #43 -: Февруари 12, 2007, 10:14:09 am »
сори. бях останала с впечатление че владимиров се занимава само с проблемно забременяване и репродукция.
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: д-р Стаменов от клиника Малинов
« Отговор #44 -: Февруари 12, 2007, 12:19:49 pm »
сори. бях останала с впечатление че владимиров се занимава само с проблемно забременяване и репродукция.

да, основно се занимава с това. но тъй като специалисти репродуктивни-ендокринолози не се прескачат по улиците на София, това е добър вариант.
Тодорова е ендокринолог, специализиран в проблемното износване, основно. Диабети, Хашимоти, антифосфолипидни и прочие антитела (при това, според мене точно там я няма хич, лично впечатление).

естествено, винаги има опция да потърси и друг гинеколог - в София не са толкова малко.

и, лили - защо.... ?  :P

"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: д-р Стаменов от клиника Малинов
« Отговор #45 -: Февруари 12, 2007, 20:42:10 pm »
Често причината за невъзможност за забременяване е от ендокринен характер. Владимиров е добър специалист по ендокринни причини за стерилитет.  При  наличието на ендокринен проблем, дори и да не се цели забременяване в момента, е добре да се огледа точно от такъв специалист.  Защото все един ден ще се започнат опити за забременяване и е добре дотогава нещата да се изчистят.
« Последна редакция: Февруари 12, 2007, 20:44:28 pm от Lali »
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: д-р Стаменов от клиника Малинов
« Отговор #46 -: Февруари 13, 2007, 01:03:27 am »
по същата причина 8)
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*
Re: д-р Стаменов от клиника Малинов
« Отговор #47 -: Февруари 13, 2007, 08:14:05 am »
така и не казахте каква е цената за инсе при него 8O
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: д-р Стаменов от клиника Малинов
« Отговор #48 -: Февруари 13, 2007, 13:27:47 pm »
по същата причина 8)

никога не го правя спрямо познати хора от тук:(

нейсе, затова е шарен светът - защото сме различни...


"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: д-р Стаменов от клиника Малинов
« Отговор #49 -: Февруари 13, 2007, 15:40:04 pm »
е, то оставаше и да сме еднакви  8O  :D представяте ли си каква скука щеше да настане!  :?


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: д-р Стаменов от клиника Малинов
« Отговор #50 -: Февруари 15, 2007, 00:14:35 am »
Здравейте,аз също съм решила да ходя при Стаменов.Правим неуспешни опити за бебе от 2 г. Вече имам едно дете ,то е на 15 г. ,аз съм на 35 г.Притесняват ме цените.Има ли някъде ценоразпис, където мога да се ориентирам.Как да стигна до клиниката от Красно село.Аз съм от Перник.
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: д-р Стаменов от клиника Малинов
« Отговор #51 -: Февруари 15, 2007, 06:26:50 am »
Публикуван ценораспис в нета няма.
От Перник - караш само по Цар Борис ІІІ и на Красно село правиш десен завой. Клиниката е на петдесет метра след първия светофар по бул. Гоце делчев.

П.П. Предварително си запази час.
Re: д-р Стаменов от клиника Малинов
« Отговор #52 -: Февруари 15, 2007, 06:35:55 am »
Клиниката е на петдесет метра след първия светофар по бул. Гоце делчев.

20 метра, Лейдинце  :D
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: д-р Стаменов от клиника Малинов
« Отговор #53 -: Февруари 15, 2007, 07:02:18 am »
Цитат
20 метра, Лейдинце 


Убу, де, Зайо! :lol:

п.п. Кат ходя на преглед не си нося рулетка :lol:
*
Re: д-р Стаменов от клиника Малинов
« Отговор #54 -: Февруари 15, 2007, 09:11:15 am »
да ама десният завой на красно село е малко забранен  :D, така че аз лично не препоръчвам от там да се мине
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: д-р Стаменов от клиника Малинов
« Отговор #55 -: Февруари 15, 2007, 18:31:14 pm »
Цитат
да ама десният завой на красно село е малко забранен 

Като идваш от Перник не е. Забранен е левия в посока от Пирогов Към Бъкстон.
*
Re: д-р Стаменов от клиника Малинов
« Отговор #56 -: Февруари 15, 2007, 23:28:42 pm »
забранен е и десния, аз минавам от там винаги с нарушение, предполагам че тази тъпотия е заради трамвая
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: д-р Стаменов от клиника Малинов
« Отговор #57 -: Февруари 16, 2007, 00:01:25 am »
Колко сте сладки, Бубе, Лейди, аз пък въобще не се ориентирам за кое точно говорите  :( хм, хем почти всеки ден съм в клиниката.   :lol:


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: д-р Стаменов от клиника Малинов
« Отговор #58 -: Февруари 17, 2007, 14:11:55 pm »
Здравеи те ,за д-рСтаменов мога да кажа само едно че досега не бяхме попадали на такав доктор които знае какво се иска и какво трябва да се направи,отношениетоп към пациентите е невероятно и прекрасно.Имаме му пълно доверие,и спокоино мога да кажа че това е нашият лекар. :D :D
*
Re: д-р Стаменов от клиника Малинов
« Отговор #59 -: Март 23, 2007, 18:19:41 pm »
здравейте аз също имам ендокринен проблем -миналия месец ми установиха висок ФСХ 17.54 при горна граница 12.5 ,и ТТХ 4.54 при горна граница 4.2
а след това и ТАТ551.5 при горна 115
съответно мАТ 22.8 при горна 34 (това добре)
но тъй като ендокриноложката при която ме изпратиха д-р Манолова ми изписа само за Хашимото което явно се установи тъй като и на ехограф на жлезата се видя леко увеличение с нехомогенна структура-eutirox 25 mg и каза да се пазим поне 2 месеца защото е опасно с тези ст-сти.Това ясно.Аз също съм медицинско лице между другото,но ми е много трудно да се ориентирам за добър колега в проблемната област
. Интересува ме за високия ФСХ към кого да се обърна тъй като за него тя нищо не ми каза.
естествено и ние опитваме за бебче вече почти година ...
а направихме наскоро и спермограма по желание на приятеля ми -която показа -цитирам"лека asthenozoospermia ;наличие на аглутинати"!!! за астенозооспермията разбрах какво представлява ,но тези аглутинати дето не трябва да ги има !?! Предполагам влияе по някакъв начин това "слепване"на сперматозоидите върху цялата картинка .Точно преди спермограмата и двамата се лекувахме -аз имах във взет влагалищен секрет E.coli,i Gardnerella.-почти без оплаквания само обилен бял секрет-с Макмирор -глобули и таблетки ;той -таблетки .Казаха ни в центъра в който прави изследването приятеля ми че таблетките нямат отношение към резултата от анализа...направихме я в мц"София",където работи разбрах и д-р Владимиров.нуждая се от вашия съвет-към кого мислите че е най добре да се обърнемтъй като явно има ме проблеми?