0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    petya_1

Re: д-р Стаменов от клиника Малинов
« Отговор #20 -: Ноември 10, 2006, 01:34:06 am »
Момичета, бихте ли ми казали какви са цените на инсеминация, инвитро и т. н. при доктор Стаменов?
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: д-р Стаменов от клиника Малинов
« Отговор #21 -: Ноември 10, 2006, 12:34:43 pm »
д-ра ще ти каже. най-малкото при всички са различни (предвид стимулациите)
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
Re: д-р Стаменов от клиника Малинов
« Отговор #22 -: Ноември 10, 2006, 14:23:43 pm »
Моми4ета много се радвам, 4е сте отворили тема за Д-р Стаменов, щото аз го гледах по сателитния в предаването за репродуктивното здраве, и в краткото интервиу ми направи веднага впе4атление на интелигентен, динами4ен, хуманен 4овек с широк мироглед.
 Това за мен са най-важните 4ерти за един лекар и реших да пратя при него мои близки , които живеят в България и имат нужда от помощ (нямат нет и живеят в провинцията, най-близо е София, затова им помагам).
 Само да попитам - жената е на 38 и е забременявала 2 пъти, но загубва бебето все в 4-5 месец. Д-р Стаменов занимава ли се с такива слу4аи и колко се 4ака средно за срещата с него?
 Той каза (в интервиуто), 4е инвитрото е средно 2000 лв - това с преварителните прегледи и изследвания ли е?

 
*
Re: д-р Стаменов от клиника Малинов
« Отговор #23 -: Ноември 10, 2006, 15:29:39 pm »
Доколкото съм чувала работи с имунолози и генетици при такива проблеми, даже Каси скоро си беше правила изследванията там. А пък на твоите приятели кажи и за възможността при Конова в Плевен за имунологичните.
Това, което аз лично харесвам при Стаменов е, че обяснява, отговаря, дискутира и хич не се дразни от изказвания от рода на - Аз прочетох за това и това, да го обсъдим!
Успех и на теб и на приятелите ти!
« Последна редакция: Ноември 10, 2006, 15:31:59 pm от Bora82 »
Re: д-р Стаменов от клиника Малинов
« Отговор #24 -: Ноември 10, 2006, 16:01:20 pm »
4удесно, благодаря ти Бора  :D
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: д-р Стаменов от клиника Малинов
« Отговор #25 -: Декември 15, 2006, 17:02:33 pm »
това е и моя доктор вече, въпреки , че за първият преглед ме пое д-р Персенска. За първи път в моя живет лекар ми обърна внимание. поздравявам целия екип за настъпващите празници и да си пожелаем успех за новата година. :D :) :P
никога не отстъпвай на принципите си!
*
Re: д-р Стаменов от клиника Малинов
« Отговор #26 -: Февруари 10, 2007, 12:38:10 pm »
Здравейте!Аз още не правя опити за бебе,но съм със СПЯ  и се чудя дали доктора ще ме приеме,все пак не съм за инвитро,или пък  тази Персенска???И каква е цената на прегледа там??
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: д-р Стаменов от клиника Малинов
« Отговор #27 -: Февруари 10, 2007, 12:53:09 pm »
Много е претоварено при него и ако не си за АРТ не си струва да чакаш. Иначе ще те приеме със сигурност. Но той не се занимава много с ендокринология.
*
Re: д-р Стаменов от клиника Малинов
« Отговор #28 -: Февруари 10, 2007, 13:12:41 pm »
оффф,искаше ми се да се консултирам с него.Иначе ходя при Генов,нямам лоши впечатления,но от форумите чета неща ,от които направо се отказах да ходя при него...По дяволите...Е,нормално,все пак жените  за инвитро са по-спешни от мен,къде ли се бъркам..
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: д-р Стаменов от клиника Малинов
« Отговор #29 -: Февруари 10, 2007, 13:28:13 pm »
Нищо не ти пречи да се консултираш. Просто трябва да изчакаш.
СПКЯ е сериозна диагноза и изисква специално внимание.
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: д-р Стаменов от клиника Малинов
« Отговор #30 -: Февруари 10, 2007, 14:37:25 pm »
Аз бях със СПКЯ и забременях при него. Не съм ползвала АРТ. Консултация винаги може да направиш, те са в отделни дни:
http://invitro-bg.com/display.php?page=arhiv
погледни в средата на страницата -
ПРИЕМ НА ПАЦИЕНТИ ЗА ПЪРВИЧЕН ПРЕГЛЕД:
    * вторник от 14.00 ч. до 19.00 ч.
    * събота от 10.00 ч. до 14.00 ч.


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: д-р Стаменов от клиника Малинов
« Отговор #31 -: Февруари 10, 2007, 14:45:46 pm »
Щом не се цели забременяване, по-добре не се насочвай към клиника за репродуктивни технологии. Потърси си добър ендокринолог.


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*
Re: д-р Стаменов от клиника Малинов
« Отговор #32 -: Февруари 10, 2007, 14:50:40 pm »
 И аз така предполагах, а за добът лекар вече не зннам.Ще ходя при сегашният и това ще е.Жалко,че не се намират лекари ,които наистина да са се отдали на професията си.Пожелавам успех на всички!
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: д-р Стаменов от клиника Малинов
« Отговор #33 -: Февруари 10, 2007, 23:06:28 pm »
Жалко,че не се намират лекари ,които наистина да са се отдали на професията си.
това не е съвсем вярно. малко са наистина но ги има. след като не целиш забременяване но имаш сериозен ендокринен проблем защо не се видиш с тодорова. според мен тя е това, което ти трябва
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: д-р Стаменов от клиника Малинов
« Отговор #34 -: Февруари 10, 2007, 23:22:15 pm »
Тодорова и СПКЯ???
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: д-р Стаменов от клиника Малинов
« Отговор #35 -: Февруари 10, 2007, 23:40:49 pm »
тодорова е ендокринолог. спкя не е ли проблем с хормоните...или аз пак нещо се изказвам неподготвена
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: д-р Стаменов от клиника Малинов
« Отговор #36 -: Февруари 10, 2007, 23:46:50 pm »
не е Тодорова за тая работа, вервай ми.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: д-р Стаменов от клиника Малинов
« Отговор #37 -: Февруари 10, 2007, 23:48:30 pm »
оки. мислех че е работа за ендокринолог.
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*
Re: д-р Стаменов от клиника Малинов
« Отговор #38 -: Февруари 11, 2007, 13:07:55 pm »
По -точно за гинеколог -ендокринолог
*
Re: д-р Стаменов от клиника Малинов
« Отговор #39 -: Февруари 11, 2007, 15:15:41 pm »
  Консултирай се с Владимиров или Коларов.