0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

д-р Стаменов от клиника Малинов
« -: Октомври 18, 2006, 15:07:53 pm »
Момичета току що си записах час при д-р Стаменов от клиника Малинов това ще е първоначален преглед при него бихте ли изразили мнение за него като специалист, досега нямах доверие на нито един от лекарите, които съм посещавала. Дано този път успея да се доверя
*
Re: д-р Стаменов от клиника Малинов
« Отговор #1 -: Октомври 18, 2006, 15:47:18 pm »
аз лично ходя при него и смятам, че това е моят доктор.
ако пуснеш търсачка във форума ще можеш да прочетеш и мнения от други момичета
*
Re: д-р Стаменов от клиника Малинов
« Отговор #2 -: Октомври 18, 2006, 15:59:12 pm »
Ванеса, и аз ходя при него и му имам пълно доверие, а колкото до отношението и вниманието - сама ще се убедиш. Предполагам, че няма да съжаляваш.
Аз също много дълго ходих при друг лекар, на който не, че нямах доверие, но просто е различно, когато ходиш в специализирана клиника.
пожелавам ти успех
Re: д-р Стаменов от клиника Малинов
« Отговор #3 -: Октомври 18, 2006, 16:06:28 pm »
Ванеса, и аз ходя при него и му имам пълно доверие, а колкото до отношението и вниманието - сама ще се убедиш. Предполагам, че няма да съжаляваш.
Аз също много дълго ходих при друг лекар, на който не, че нямах доверие, но просто е различно, когато ходиш в специализирана клиника.
пожелавам ти успех

Благодаря ти Ави имам нужда от успех :bighug:и дано д-р Стаменов ни помогне и в най скоро време всички да достигнеме до желаната цел.
Re: д-р Стаменов от клиника Малинов
« Отговор #4 -: Октомври 18, 2006, 16:19:17 pm »
И аз избрах д-р Стаменов...Не съжалявам нито за минута...Друг е въпроса, че първия преглед беше неуспешен - оказа се страхотен човек, разбран и тактичен - сега сме на втори опит...Много съм доволна от отношението му...

Re: д-р Стаменов от клиника Малинов
« Отговор #5 -: Октомври 18, 2006, 16:31:29 pm »
И аз избрах д-р Стаменов...Не съжалявам нито за минута...Друг е въпроса, че първия преглед беше неуспешен - оказа се страхотен човек, разбран и тактичен - сега сме на втори опит...Много съм доволна от отношението му...

Мила какво имаш предвид под думите първия преглед беше неуспешен не те разбирам
Re: д-р Стаменов от клиника Малинов
« Отговор #6 -: Октомври 18, 2006, 21:38:31 pm »
аз лично ходя при него и смятам, че това е моят доктор.
ако пуснеш търсачка във форума ще можеш да прочетеш и мнения от други момичета

Ванеса, това е и моят доктор. Не се притеснявай отиди спокойна на първия си преглед, д-р Стаменов и целия екип са много внимателни и учтиви хора.
Обещах на Ganka:)
Re: д-р Стаменов от клиника Малинов
« Отговор #7 -: Октомври 19, 2006, 13:02:27 pm »
Д-р Стаменов е и моят лекар.
Re: д-р Стаменов от клиника Малинов
« Отговор #8 -: Октомври 19, 2006, 15:38:24 pm »
Ванеса, при мен трудно се получава преглед...Това имах предвид - цяло геройство е да се получи, но д-р Стаменов е упорит характер явно и продължава с опитите :)

*

    V Vanessa

Re: д-р Стаменов от клиника Малинов
« Отговор #9 -: Октомври 20, 2006, 05:16:57 am »
Здравей,и аз си записах час за 4.11.(събота) при Стаменов,не съм го виждала(само на снимка),но от момичетата във форума разбирам,че е ДОКТОР в пълния смисъл на думата.Желая ти много успех и късмет,и ако искаш, можеш да ми пишеш как върви при теб.
    Дани


                                    :goodluck: :crossfingers:
*

    malko D

Re: д-р Стаменов от клиника Малинов
« Отговор #10 -: Октомври 20, 2006, 05:18:39 am »
Здравей,и аз си записах час за 4.11.(събота) при Стаменов,не съм го виждала(само на снимка),но от момичетата във форума разбирам,че е ДОКТОР в пълния смисъл на думата.Желая ти много успех и късмет,и ако искаш, можеш да ми пишеш как върви при теб.
    Дани


                                    :goodluck: :crossfingers:
*
Re: д-р Стаменов от клиника Малинов
« Отговор #11 -: Октомври 23, 2006, 09:14:06 am »
явно можем да си направим сбирка на 4.11  :lol: :lol: :lol:
*
Re: д-р Стаменов от клиника Малинов
« Отговор #12 -: Октомври 25, 2006, 09:45:23 am »
Аз също си записах час за д-р Стаменов миналата седмица, но на мен ми казаха че първият свободен час е на 22.11.06. За мен това също ще е първа среща с него.
*
Re: д-р Стаменов от клиника Малинов
« Отговор #13 -: Октомври 27, 2006, 16:32:21 pm »
И аз утре съм при д-р Стаменов. Реших, че достатъчно експериментирах в Пловдив.
Надявам се при него да направя следващото инвитро.
Re: д-р Стаменов от клиника Малинов
« Отговор #14 -: Ноември 01, 2006, 11:33:13 am »
Аз също ще ходя за първи път при него на 21.11.06г,но преди това имам час при друг док.в Сф на 8.11.06г.Доста съм притеснена,от двамата трябва да избера един.

*
Re: д-р Стаменов от клиника Малинов
« Отговор #15 -: Ноември 01, 2006, 12:38:30 pm »
Това е и моят ДОКТОР! Това е докторът, който ще направи всичко възможно, за да Ви помогне! Благодарна съм му, че беше и е, с мен в моята борба!
Re: д-р Стаменов от клиника Малинов
« Отговор #16 -: Ноември 01, 2006, 12:40:33 pm »
Това е и моят ДОКТОР!

lb2f
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: д-р Стаменов от клиника Малинов
« Отговор #17 -: Ноември 06, 2006, 19:12:46 pm »
Д-р Стаменов е и моят лекар от една година насам. Имам при него две неуспешни инсета, а сега ми предстои ИКСИ при него. Той е много внимателен и приятен лекар, освен че си разбира от работата. Работи с невероятен хъс. Моят съвет е питайте го винаги каквото и да се тревожите и ако се колебаете нещо. Просто е страшно зает и понякога пропуска някои неща, но иначе отговаря с желание дори и по личния си телефон. Успех на всички! Аз ще ходя при него на 13 ноември за първата инжекция от ИКСИ-то.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: д-р Стаменов от клиника Малинов
« Отговор #18 -: Ноември 06, 2006, 23:15:42 pm »
А, и аз съм на 13.11. на преглед! Ще плнираме второто инсе. Страхотен екип, доволни сме.

Успех мацки!
« Последна редакция: Ноември 06, 2006, 23:34:50 pm от evro »

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*

    Tarja

  • *
  • 520
  • \m/ metal inside \m/
Re: д-р Стаменов от клиника Малинов
« Отговор #19 -: Ноември 07, 2006, 11:36:29 am »
Аз имам час за първи преглед при д-р Стаменов на 28.11.
Като ви чета коментарите започвам да си мисля, че съм избрала правилният лекар при когото да започна борбата си!  :D
         Equally Destructive