0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Тайно се надявам до тогава да вземе да стане нещо и да не се обаждам на Док януари  :lol: :lol: :lol:
Дай Боже  
« Последна редакция: Октомври 05, 2006, 16:34:58 pm от cygnus »
*
И аз да се включа по темата със сладоледите :DНа мен също ми предстои такъв опит....Бях останала с впечатление,че трансфера със замразени ембриони е  доста лека процедура.Нещо от рода на- Естрофем за лигавицата и трансфер......а то ще се окаже  пак доста тежко :(  Пета успех мила ако си преди мен....макар ,че таиничко се надявам да ни изненадаш  :bighug:
*

    Любс

  • ***
  • 418
  • Имам си една мечта....
Момичета, успех ви пожелавам!!
Илианче, не знам как процедират във Варна.
Може да е по-лека процедурата.
Къде ще го правиш?
No body is perfect, i`m NOBODY!!

Аз не надничам много в Асистираните, но специално за вас ще наглеждам как вървят нещата и ще стискам палци  :lol:
*

Илианче, не знам как процедират във Варна.


 
 Любс,ако имаш предвид мен -аз съм Янче :lol:Във Варна ще го правя,но в понеделник заминавам за Плевен и  когато са готови  резултатите от имунологичните,ще разбера кога и как :)
« Последна редакция: Октомври 06, 2006, 08:19:49 am от Divna »
Янче, Илиянче...важното е да стане  :lol: :lol: :lol:
Ние стискаме палци - Вие успявате!
После ще си сменим ролите  :lol: :lol: :lol:

*

    Любс

  • ***
  • 418
  • Имам си една мечта....
Петя, май ти разводнихме темата, за което извинявай!!
Янче, да, теб имах предвид!  :D
Sorry, грешката е моя  8O
Аз съм готова и името си да сменя само и само да стане  :lol: 8) :lol:
Успех, момичета!!
Вярвайте, че ще успеем!!
Да видим и моите сладоледчета кога ще ги вадим  :lol:
Вени, няма да си сменяме ролите - просто всички успяваме заедно!!!
Рони, мерси за палците!!
УСПЕХ, УСПЕХ, УСПЕХ!!!
No body is perfect, i`m NOBODY!!

*
Пета, разкажи после как е протекло всичко около трансфера и самия трансфер! Колко струва самата процедура и трябва ли да се прави записване предварително както при стимулиран IVF цикъл? 
Здравейте, ето че мина и моят трансфер на "сладоледи"  и както бях обещала сега ще опиша всичко и дано да съм от полза на някого.
 Да, предварително трябва да се направи уговорка с доц. Маркова за да може да те включи в графика си.
 Изписаха ми да пия Примолит нор 5 на 19-ия ден от цикъла до 28-ия, на 29-ия ден бях на сондаж и след като ми дойде на първия ден от цикъла ми поставиха Декапептил депо и започнах да пия аспирин протект, фолиева киселина и преднизолон ф. На 13-ия ден от цикъла, който за тях беше 1-ви (може би заради блокажа) ми направиха Е2 и започнах да пия и Естрофем.След това започнах да ходя на преглед през 2 дни, за да ми наблюдават лигавицата, на 10-ия ден ми пуснаха още веднъж Е2, включиха в схемата и Утрогестан 100 и на 15-ия ден ме извикаха за трансфер. Размразяването на "сладоледите" е в деня на трансфера, което за мен беше и най-гадния момент, тъй като не знаеш дали нещо ще оживее или не. При мен слава богу оцеляха 3 бр., които ми и трансферираха. Цената на трансфера е 200лв., а като цяло процедурата с всички лекарства ще излезе към 700лв. Ами това е, сега предстои голямото чакане. Днес вече ми е 5-ти ден и за сега удържам фронта. :lol:
 
Пета, стискам много палци да се похвалиш с  :bfp:. Успех, мила :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Пета, :crossfingers: и от мен.
*
Успех Петя!!!
Дано стане, стискам палци! :bfp1: yahoo_17
*
Цитат на: peta
сега предстои голямото чакане. Днес вече ми е 5-ти ден и за сега удържам фронта. :lol:
Слушкай и папкай и всичко ще е наред!  :D
                       :bighug:
Успех, Peta!  yahoo_17 :crossfingers: А какви лекарства пиеш сега?
Обещах на Ganka:)
*
А какви лекарства пиеш сега?
Фолиева киселина, аспирин протект, преднизолон ф, естрофем 2mg и утрогестан вагинално.
 Благодаря на всички момичета за топлите думи и пожелания. :bighug:
Успех Пета!  :D Дано да се похвалиш с коледно чудо!!!  stork-girl
"Надеждата" е създание хвъркато,
което се загнездва в душата,
пее ни без думи
и никога не спира...не спира..."
                     Емили Диксън
:crossfingers: силно палци и показалци за  :bfp1:.
После едни леки  :cloud9: месеца.
Накрая едно сладко, малко  :babyflips: (може и  :sbabygirl: :babyboy: ) :biglove:
 :heartbeat:  :rainbow:  :grouphug2: :rainbow: :heartbeat:
*

    borovinka

  • *
  • 1118
  • таЙалеЩ на кълГо...
 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Целувки!
*
Успех Пета! :crossfingers:
*
Успех, миличка!  :)
*
Само търпение и спокойствие и дано за коледа да ни се похвалиш с  preggo