0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: момичета, моля, помощ!!! /бременност/
« Отговор #80 -: Ноември 15, 2006, 11:17:11 am »
Onix, какъв е този увесен нос ? Недей така !

Мрачните мисли са резултат от менструацията, тогава всички страхове излизат наяве, имунната система пада и ставаш по-податлива на инфекции...
Няма лошо, поплачи си за да излязат всички стаени негативи от теб и повече да не се връщат, можеш да се опреш на моето рамо  :bighug:

Ще видиш как след няколко дни ще ти просветне и ще се върнеш към онова оптимистично настроение, с което те е заредила доц.Конова .

Не съм съгласна с твоята колежка, ама въобще не съм...  :balk_163:

Както казва една моя приятелка, която е на 39 години и в момента е бременна за първи път - просто трябва много силно да го желаеш и тогава то идва.
Така че горе главата и много позитивни емоции !!!   :balk_21:

Ако знаеш на мен какви ли не мисли и страхове ми минават през главата 'предвид възрастта ми', но не съм съгласна да се страхувам !!!

Оnix, една голяма прегръдка от мен и само усмивки !!!   
 
Животът е такъв, какъвто вярваш, че ще бъде ...
*
Re: момичета, моля, помощ!!! /бременност/
« Отговор #81 -: Ноември 15, 2006, 13:52:57 pm »
Да бе Леденка, искаме да имаме деца, поне две. Моят мъж има син от първи брак - страхотно момче, ама искаме още деца. И двамата имаме една скрита вяра, че ще ни дари Господ с дечица, макар и реалността да е съвсем друга - не става и не става. Ту се отчайвам, то съм по-оптимист...
При първата неуспешна бременност си казах "Не може при толкова много любов при нас, да не дойде и детенце..."
За сведение, моята майка ме е родила, когато е била на 40. Преди мен (на 38 години) е имала две близначета, които са починали дни след раждането си.
А за мрачните мисли и менструацията си  абсолютно права.
А пък за рамото ти благодаря - имам нужда от подкрепа, затова съм тук...Възхищавам се на силни характери като твоя, които в своя труден момент намират сили да окуражат сродни души.
Re: момичета, моля, помощ!!! /бременност/
« Отговор #82 -: Ноември 15, 2006, 16:13:20 pm »

Оnix, ще имате деца, само не губи вяра  !!!!  :D :D :D

Виж майка ти на колко години те е родила, така че кураж и напред !
Само трябва спокойствие и позитивност .

Винаги можеш да разчиташ на мен !!! :D:bighug:

Животът е такъв, какъвто вярваш, че ще бъде ...
*
Re: момичета, моля, помощ!!! /бременност/
« Отговор #83 -: Ноември 16, 2006, 19:04:17 pm »
Днес прочетох в сайта, че щастието е споходило една от посетителките - видели са бебчето и живо - здраво и се премята като акробат в корема и. И мен ме обзе такава силна вяра, че след някой друг месец и ние ще започнем да публикуваме такива новини, нали момичета? :lol:
Поздрваи
Re: момичета, моля, помощ!!! /бременност/
« Отговор #84 -: Ноември 16, 2006, 19:40:49 pm »
pojelavam go na vsi4ki vas,momi4eta i na sebe si razbirase.ne gubete viara,sigurna sam che i nie shte usetim tova nezamenimo shtastie.pozdravi na vsichki i mnogo usmivki :blob10: