0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #80 -: Септември 27, 2006, 16:50:26 pm »
Диферелин след транфер 8O

И такова животно ли има ... :?
Да бе хора! В същият ден когато беше трансфера ми биха едната инжекция и днес втората!!!
Не знам може би защато стимулацията я започнахме от първи ден на цикъла - прескочихме блокажа. Освен това имам миома!?
« Последна редакция: Септември 27, 2006, 17:47:13 pm от Grazia »
*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #81 -: Септември 27, 2006, 17:18:27 pm »
Grazia,
желая ти спокойствие и късмет!
Ама може ли да попиташ доктора си за какво се слага тоз диферелин след трансфер и да ни кажеш, моля :balk_81:
Стана ми много любопитно...за пръв път чувам за такова нещо просто...


Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #82 -: Септември 27, 2006, 17:35:57 pm »
По скоро имат късмет, ако се хванат 1-2. За мен лично това е слабото място при него.

Галя, какво имаш предвид?
*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #83 -: Септември 27, 2006, 17:39:15 pm »
Grazia,
желая ти спокойствие и късмет!
Ама може ли да попиташ доктора си за какво се слага тоз диферелин след трансфер и да ни кажеш, моля :balk_81:
Стана ми много любопитно...за пръв път чувам за такова нещо просто...
Благодаря Via! :)Ще го попитам, ама сега ми е малко неудобно! Човека каза: "Тези двете са ти подарък от мен!". Аз толкова се стъписах, че дори не му благодарих, пък камо ли да попитам за какво са! Предполагам, че е скъпо лекарство, но дори и да е стотинки, жеста е много голям! И нали разбираш, тогава очи в очи нищо не съм питала, пък сега сетила се Мара и то след като тъй или иначе вече са ми ги били... да го питам по тлефона.
*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #84 -: Септември 27, 2006, 18:20:29 pm »
По скоро имат късмет, ако се хванат 1-2. За мен лично това е слабото място при него.

Галя, какво имаш предвид?

Имам предвид, че количеството компенсира качеството. По мое мнение лабораторният етап не е най-силната страна на екипа на Стаменов. Но все пак процентът реализирани бременности в клиниката, въпреки че няма официална статистика,  не е нисък именно поради повечето ембриони, които се трансферират.
« Последна редакция: Септември 27, 2006, 18:23:25 pm от Galia »
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #85 -: Септември 27, 2006, 21:28:39 pm »
На всички момичета стискам палци!!!!!!Дай Боже скоро поне всички една по една да се похвалите с успешна бременност! :D
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #86 -: Септември 27, 2006, 23:22:01 pm »
Грейс,
стискам много палци, опита да е успешен!

Пиши моля те за този диферелин, какво е станало.

Галя,
мога да твърдя че биолозите в екипа на доктора са много добри. Незнам ти откъде черпиш тази информация? Ако знаеш нещо повече, моля, сподели го
*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #87 -: Септември 29, 2006, 13:53:02 pm »
Записвам се и аз в есенната сесия.В сряда ще правим трансфер на замразени ембриони.Идва зима и искам да си ги прибера на топло.Стискам палци на всички и пожелавам много   :bfp1:
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #88 -: Септември 29, 2006, 14:02:02 pm »
Успех и от мен!
и аз се включвам в есенната група с инсе :D
*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #89 -: Септември 29, 2006, 14:39:45 pm »
Успех и от мен!
и аз се включвам в есенната група с инсе :D
Диде, Dalia успех!  :balk_21: Успех и на всички момичета!
Граци, И на мен ми е интересно за този диферелин защо се бие, моля те сподели като ти обясни док? Успех!
« Последна редакция: Септември 29, 2006, 14:51:50 pm от cygnus »
*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #90 -: Септември 29, 2006, 22:29:43 pm »
Момичета, искам да попитам тези, които са си купували лекарствата  къде в София продават Decapeptil Depot? Също, ако може, да ме ориентирате в цената.
*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #91 -: Октомври 01, 2006, 13:16:33 pm »
желая успех на всички момичета, които са в процедура, както и на тези, на които тепърва им предстои. А за тези, които чакат търпеливо зимната, се моля чудото да стане още есента  :D
прегръщам ви :grouphug:
[link=http://www.mamaibebe.com][img noborder]http://www.mamaibebe.com/ticker.php/age/21469.gif[/img][/link]
*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #92 -: Октомври 01, 2006, 16:42:19 pm »
Рози, относно Декапептила - има го в аптека диана среще тина Кирковар струва 350 лв. Успех!
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #93 -: Октомври 01, 2006, 17:17:21 pm »
Успех и от мен!
и аз се включвам в есенната група с инсе :D

И аз и аз :lol: :lol: :lol:
*

    Лорна Дун

Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #94 -: Октомври 01, 2006, 18:18:08 pm »
Grazia,
желая ти спокойствие и късмет!
Ама може ли да попиташ доктора си за какво се слага тоз диферелин след трансфер и да ни кажеш, моля :balk_81:
Стана ми много любопитно...за пръв път чувам за такова нещо просто...
Благодаря Via! :)Ще го попитам, ама сега ми е малко неудобно! Човека каза: "Тези двете са ти подарък от мен!". Аз толкова се стъписах, че дори не му благодарих, пък камо ли да попитам за какво са! Предполагам, че е скъпо лекарство, но дори и да е стотинки, жеста е много голям! И нали разбираш, тогава очи в очи нищо не съм питала, пък сега сетила се Мара и то след като тъй или иначе вече са ми ги били... да го питам по тлефона.

350 лв е едната инжекция  :lol:
*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #95 -: Октомври 01, 2006, 18:59:27 pm »
В сряда ще правим трансфер на замразени ембриони.
Първо ти желая много успех!  :D Можеш ли да ми кажеш повече подробности около трансфера на замръзени-каква е предварителната подготовка?
 Успех на всички момичета! Дано има дъжд от   :bfp: есента! :bighug:
« Последна редакция: Октомври 01, 2006, 19:04:28 pm от peta »
*

    kpo

  • **
  • 92
  • кога ако не СЕГА!
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #96 -: Октомври 02, 2006, 09:44:12 am »
Успех момичета!!!
аз също започвам, но бавно и полека със един месец контрацепция, така че ноември ще направим поредното инвитро.
Разчитам на вас да повлечете крак с много:bfn1: :bfp1: :D
*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #97 -: Октомври 02, 2006, 10:15:55 am »
Пета,благодаря ти.Благодаря и на всички момичета за милите думи.При мен има проблем че правя кисти постоянно.За целта 2 месеца пих противозачатачни.Този месец от 2'ри ден на цикала ми назначиха Premarin 1.25-по схема до деня на трансфера.От 3 дена си слагам и Utrogestan-вагинално,ще го продължавам и след трансфера.4 пъти съм ходила на преглед.Основно да следят за фуликули и лигавицата.Док каза че ако с Премарина на се получат нещата следващия месец ще бъде на естествен цикъл.Но явно се е отразили добре.Дано съм ти била полезна :)
Mari_Pz ,Диана и всички момичета,пожелавам много положителни резултати. stork-girl.Успех и знайте че много ви обичам и се радвам че ви има  :bighug:
*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #98 -: Октомври 03, 2006, 09:59:54 am »
Благодаря ти много за отговора. Защото на мен ми казаха, че ще трябва да ми слагат Диферелин и не съм много очарована. :(
*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #99 -: Октомври 03, 2006, 10:08:10 am »
Рози, относно Декапептила - има го в аптека диана среще тина Кирковар струва 350 лв. Успех!
Eli7, много ти благодаря за информацията. Още днес отивам до там.