0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    kpo

  • **
  • 92
  • кога ако не СЕГА!
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #60 -: Септември 25, 2006, 10:58:02 am »
Е, здравейте, успех на всички и от мен :D
Надявам се и аз да се присъединя към опитващите се, но за момента правя допълнителни изследвания и чакам какво ще реши док!
Едните са имунологични и има само един фактор за притеснение -стойност на антикардиолипинови антитела IgG 19.9 при норма до 20?!?
Другите са тромбоцитни и там всичко е ОК
Утре отивам при док и ще видим какво ще каже.
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #61 -: Септември 26, 2006, 10:16:24 am »
Почна сеееее! Вчера  :needleani: :cul2: с Диферелин, взеха ми кръв за някакви антитела (бях в такава еуфория, че се запитах какви антитела чак тази сутрин  8O).
На 3-ти пак съм на преглед и в зависимост от това кой ден ми е, почваме стимулацията.
 :ywoohoo:
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #62 -: Септември 26, 2006, 10:17:12 am »
Успех! :lol:
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #63 -: Септември 26, 2006, 16:42:59 pm »
Почна сеееее! Вчера  :needleani: :cul2: с Диферелин, взеха ми кръв за някакви антитела (бях в такава еуфория, че се запитах какви антитела чак тази сутрин  8O).
На 3-ти пак съм на преглед и в зависимост от това кой ден ми е, почваме стимулацията.
 :ywoohoo:

Стискам палци и да разказваш подробно  :D . Много късмет ти пожелавам, спокойствие и силна храна :lol:



Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #64 -: Септември 26, 2006, 16:45:53 pm »
Благодаря ви, момичета! Ще разказвам, естествено, аз така или иначе само за това мисля :) Такова ми е едно... въодушевено  :D
Целувки!
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #65 -: Септември 26, 2006, 17:01:13 pm »
Е, как няма да ти е въодушевено, нали съвсем скоро ще си една щастлива бъдеща мама  :D
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #66 -: Септември 26, 2006, 17:25:48 pm »
Ето ме пак на линия! :)
Пункцията мина много добре! Въпреки че д-р Стаменов не очакваше да е "такъв шампион" както първият път, би рекорда!:)
Отново 17 яйцеклетки извадиха, но този път 15 от тях бяха годни, а не 10 като първия път! Естрадиолът ми беше "повече от задоволителен". Само лигавицата май не беше"най-добрата на света".
Трансферът беше в събота. Изобщо не говорихме за бластоцисти, въпреки че най-вероятно можехме да стигнем до там!? Хич не попитах - Докторът си знае работата! Това което ме притеснява е, че ми върнаха 6 ембриона!!! Представяте ли си ако е възможно да се родят толкова деца наведнъж- свиня - майка! :D Ако е рекъл Господ ще стане!
Докторът ми каза, че ако останалите ембриони продължат да се развиват, ще ги замразят, а ще платя за това само, ако опитът /настоящия/ бъде успешен! Ако ли не то съвсем скоро щели да влезат в действие така, че не се плащало!
Абе изобщо не знам какво ще се случи този път, но такъв Човек като Д-р Стаменов рядко се среща. Надявам се това, че се е отдал на нас изцяло да не му навреди, защото заслужава най-доброто от този живот! Неговата топлина успява да компенсира леееката грубост у накои от екипът му. За пореден път изразявам мнение, че Д-р Стаменов и Д-р Тачева биха били незаменим екип, ноо... "Много хубаво не е на хубаво".
Та така! Сега като някоя бабичка си подреждам хапченцата сутрин и вечер, че то орално, вагинално, анално... носът ми все запушен/без връзка с ин-витрото/ та и там капки...ами като се замисля само ушите ми са непокътнати, ама ако трябва и там  :D
Сега вече остана да чакаме!
Пожелавам ви голяааааам КЪСМЕТ! :D
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #67 -: Септември 26, 2006, 17:32:11 pm »
Успех на всички момичета борещи се за бебче!Другата седмица ми предстои сондаж и после не знам какво във Варна при д-р Чернева .Но ми откриха киста и ако не се е спукала май няма да мога да продължа  :balk_145: Grazia успех от сърце :) :crossfingers:!
Вярвай в трудни моменти,смей се когато тъжиш,лесно е глава да отпуснеш,трудно е да победиш!
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #68 -: Септември 26, 2006, 17:54:37 pm »
Грация, браво, хайде сега много късмет!
И аз да ти кажа му се чудя на д-р Стаменов че връща все по 6 ембриона (е, не винаги, сигурно, но тези случаи ми се набиват в паметта) - но момичетата все имат късмет и се хващат 1-2, а ако се хванат повече, докторът прави редукция - както стана при Риба, и пак всичко трябва да е наред, така че не се безпокой!

Камбозола, успех, миличка, стискам ти палци!!
Благодаря ти, Бени!







*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #69 -: Септември 26, 2006, 19:49:04 pm »
По скоро имат късмет, ако се хванат 1-2. За мен лично това е слабото място при него. Напоследък не виждам една от ембриоложките му - Надежда Машева. Дали все още е в "Надежда"?
*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #70 -: Септември 26, 2006, 20:08:22 pm »
Грация,браво на теб  :D Сега стискаме палци заедно с теб и чакаме тестчето  :bfp1: Пожелавам ти прекрасна 9 месечна бременност и най-здравото бебче(бебчета) на света
Успех и на теб Камбозола
*

    rene_24

  • ***
  • 224
  • няма радост по -голята, от това да станеш МАМА!
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #71 -: Септември 27, 2006, 09:09:50 am »
Мили момичета много, много късмет и от мен!
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:Дано през есента не спира да вали дъжд от положителни резултати!  :bfp1: :bfp1:
Да знаете ,че никога няма да спра да ви стискам палци! :bighug:
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #72 -: Септември 27, 2006, 09:29:47 am »
Сладурки, успех на всички, които сте в процедурка!  :goodluck:

"Много хубаво не е на хубаво".

Миличка, тази поговорка защо ли е само българска??? Хубавото, малко или много, все си е хубаво. 6 ембриончета - знаеш ли само колко положителни мисли трябва да отправяш към всяко едно?  :) Стискам палци за 2 чертички.
*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #73 -: Септември 27, 2006, 11:33:37 am »
На всички в процедура - много стискнати палци!
Грация, пожелавам ти всичкото щастие на света, събрано в тези 6 душички.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #74 -: Септември 27, 2006, 13:16:20 pm »
Камбозола, успешна процедура ти желая!
Грация, стискам палци!
Много късмет на всички момичета! Дано тази есен има повече успели! :bighug:
*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #75 -: Септември 27, 2006, 13:39:50 pm »
Благодаря ви момичета, много сте мили! :)
Тази сутрин имах страхотни болки! Сериозно се уплаших! След тилкотила бавно и постепенно отшумя. После пък само дето не повърнах и по случая се натъпках с препечени филийки с  маргарин :? Сега да чукна вече съм добре! Какво ли е това!?
Дали е хиперстимулация щото май изхвърлих малко вода  :?- ама що пък един ден ше ме боли, един-не! Дали пък се изхвърлят "нехваналите се" ембриони!?
Няма кръв, ама то и си е рано да има, ако ше ми идва!?
Абе не знам! Отивам сега да ми бият диферелина и после лежанка!
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #76 -: Септември 27, 2006, 14:05:30 pm »
Отивам сега да ми бият диферелина и после лежанка!
Прегнила, мила ;)

Стискам много палци!

Доктора какво каза за тези болки?
*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #77 -: Септември 27, 2006, 15:27:08 pm »
Грация, аз също бях със страхотни болки след прегнила. Не можех да спя по цяла нощ. Дори и тилкотилът не помагаше. Болките започваха на втория ден след инжекцията прегнил и бяха по 2 дни. После намаляваха, но не изчезваха.
Стаменов ми обясняваше, че от прегнила се образуват кисти и най-вероятно от това са болките.
Лежи повечко и много вярвай.
Късмет.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #78 -: Септември 27, 2006, 16:35:10 pm »
Цитат
Прегнила, мила ;)

Стискам много палци!

Доктора какво каза за тези болки?
Цитат
Не е грешка Зайо! За диферелин става въпрос. Прегнила ше ми го бият в края на седмицата!
Ами не съм се обаждала, ама док каза че понякога след трансфер имало болки и затова- тилкотил! Само че аз го разбрах непосредствено след трансфера, а не няколко дни след това.
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #79 -: Септември 27, 2006, 16:41:35 pm »
Диферелин след транфер 8O

И такова животно ли има ... :?
Благодаря ти, Бени!