0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #320 -: Ноември 06, 2006, 13:06:49 pm »
Да се отчета и аз - първо инсе - неуспешно :(
Съжелявам, но отказване няма нали? Събирай сили и напред. :bighug:
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #321 -: Ноември 06, 2006, 13:14:53 pm »
Mari_Pz, не се отчайвай! Тъжно е, знам, но това далеч не е краят! :kiss:
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #322 -: Ноември 06, 2006, 13:53:34 pm »
Съжелявам Mari_Pz.Поплачи си да ти олекне поне мъничко,после вдигни глава и знай че и на твоята улица ще изгрее слънце! :bighug:
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #323 -: Ноември 08, 2006, 10:10:12 am »
На 27-ми октомври ми беше трансферът - 3 чудесни ембриончета. Отказах да ми върнат 4, защото така или иначе времето е пред мен, не е нужно да правим ексцесии с триплодна бременност, а и исках да си увелича шансовете за втори опит, като замразя повече.
Вчера (11 ден) пуснах кръвен тест в Цибалаб, но очевидно там по-бавно ги правят и трябваше да чакам до днес.
Още на влизане в офиса обаче ми дойде.
А и кръвният тест показва 1,5... работата е ясна.
Сега ще се съвзема малко, после ще звънна на докторката и ще планираме екшъна със замразените, ако оживеят.
В момента съм направо разсипана.

Онзи ден гледах поредният епизод на "Отчаяни съпруги", разплаках се, когато взеха детето на Габриел и Карлос - гласът на Мери-Алис зад кадър говореше за молбите, които отправяме към Бог и, че той винаги отговаря на тях. Само че понякога отговорът е "Не."

Единственото, което ме крепи, е че, ако съм достатъчно настоятелна, може би някой път ще ми отговори с "Да." или поне с "От мен да мине"... И непрекъснато си повтарям, че в крайна сметка до себе си имам човек, който е най-важното нещо на този свят, който ме обича и подкрепя и дори и никога да нямам дете, пак ще бъда благодарна, че съм го срещнала и съм го имала.

Толкова от мен. Целувки и успех на момичетата, които чакат.
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #324 -: Ноември 08, 2006, 10:17:58 am »
Cambozola, много съжалявам за неуспеха.  :( Много е трудно човек да се съвземе. Но ти все пак имаш замразени ембриони, така че горе главата! Дано следващия път всичко да мине успешно!  :D
"Надеждата" е създание хвъркато,
което се загнездва в душата,
пее ни без думи
и никога не спира...не спира..."
                     Емили Диксън
*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #325 -: Ноември 08, 2006, 10:42:11 am »
Ех, миличка  :( съжалявам много и дано скоро поутихне болката.
Прегръщам те силно, силно!
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #326 -: Ноември 08, 2006, 11:07:20 am »
Cambozola,  :bighug:!

*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #327 -: Ноември 08, 2006, 11:09:21 am »
Камбозола, много съжалявам, дано по-бързо се възстановиш. Какво ни остава, освен да се надяваме, че наистина някой ден отговора ще е "да"  :?
Ако искаш, обади се някой път да пием по кафе /май сме съкварталки с тебе/ :D
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #328 -: Ноември 08, 2006, 11:16:05 am »
Cambozola

Всичко, което ни се случва, е за добро. Само това ще ти кажа. Успокой се. Вярвай и ЗНАЙ, че всичко, което преживяваме се случва, за да научим едни неща и после да помагаме на други. Времето е пред теб. Ще успееш!!
*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #329 -: Ноември 08, 2006, 11:18:28 am »
 Камбозола, много съжалявам за неуспеха, наплачи се хубаво и после горе главата и на твойта улица слънце ще изгрее, Бъди сигурна в това. :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #330 -: Ноември 08, 2006, 11:19:34 am »
Cambozola,миличка,много съжелявам :( В такива моменти каквото и да ти кажат,сякаш минава през теб.Важното е да си силна!Имаш си замраземи,които съм сигурна че ще оцелеят и този път ще чуеш "да".Прегръщам те силно  :bighug:
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #331 -: Ноември 08, 2006, 11:25:12 am »
Благодаря ви за подкрепата, момичета! Седя си тук, и се успокоявам като планирам "замразения зимен опит".

Далия, приблизително на кой ден от цикъла се прави трансфер на замразени и преди това има ли много УЗ-та?

Прегръдки!
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #332 -: Ноември 08, 2006, 12:49:57 pm »
Миличка,при мен на 17 ден от цикала ми върнаха замразените.Преди това 2 месеца пих противозачатъчни,на третия месец(месеца на трансфера) ходих 4 пъти на УЗ.Искаха да се уверят дали нямам кисти и лигавицата следят.От първия ден на цикъла започнах Премарин или Естрофем-по схема.3 дни преди трансфера ми изписаха Утрогестан.В деня на трансфера ти казват как са преживели и в какво състояние са.
Много силно ти стискам палци cambozola!Знам че мъничетата ти ще преживеят и с нетърпение очакват да се върнат в теб-на топло :D за да се родят след 9 месеца и да те дарят с мнооооого щастие!Вярвай,знам че ще стане следващия път :bighug:
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #333 -: Ноември 08, 2006, 13:34:07 pm »
Благодаря ти, миличка! И за бързия отговор, и за подкрепата!

:)  :kiss: :bighug:
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*

    eleonor

  • ****
  • 1075
  • БEA -ПРЕКРАСНА I CИМЕОНчЕ- БОНБОНчЕ-ОБИЧАМЕ ВИ
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #334 -: Ноември 08, 2006, 16:55:23 pm »
Мари_пз и Камбозола  :kiss:,спокойствие и борба до край!!!
Знам как се 4увствате,но вие сте силни моми4ета и 6те се изправите бързо на крака.
КЪСМЕТ И УСПЕХ yahoo_17 :crossfingers:



Beatris - 13.01.2008
Simeon- 19.01.2009

МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ
*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #335 -: Ноември 08, 2006, 17:56:28 pm »
Камбозола, много съжалявам за неуспешния опит. :( Знам, че сега ти е много тежко, но вярвай, че нещата ще станат. Отдай се на почивка и когато се почустваш готова пробвай със замразените. Пожелавам ти много късмет! Бъди силна!
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #336 -: Ноември 08, 2006, 18:22:17 pm »
Съжалявам, Камбозола! Много ми е мъчно, че не се е получило при теб :(
Обаче нали знаеш, че нямаме друг избор освен да продължаваме.Почини си сега и пробвай после със сладоледчетата :)Може те да са ти късмет! :kiss:
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #337 -: Ноември 08, 2006, 18:23:53 pm »
Съжелявам Камбозола.Прегръщам те силно и ти пожелавам следващият път да е успешен. Горе главата миличка.Вярвай, че всико ще се оправи в положителна насока. :bighug: :kiss:
*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #338 -: Ноември 08, 2006, 18:30:43 pm »
Камбозола, пожелавам ти успех в "зимния опит"! Може пък това да ти е късмета? Аз също мисля да правя трасфер с "моржовете" (така реших да ти наричам галено) след като не успях първия път. За сега го карам спокойно без стимулация, док каза, че колкото по-естествено по-добре. Ще я видим тая работа, поне не са ми отнати нервите от хормоните...
Песимистът вижда трудността във всяка възможност;
Оптимистът вижда възможността във всяка трудност!
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #339 -: Ноември 08, 2006, 18:51:23 pm »
Камбозола, съжалявам, Миличка :(
Желая ти бързо емоционално съвземане - ще вървим по пътя, докато стигнем, нали :lol:
Писах ти и на лични.
Благодаря ти, Бени!