0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #280 -: Октомври 27, 2006, 21:31:19 pm »
 Много съжалявам мила Далия, за този резултат. Не се отчайвай следващия път всичко ще бъде наред. :bighug:
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #281 -: Октомври 27, 2006, 21:38:14 pm »
Мила Далия ,съжелявам! :( :bighug:
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #282 -: Октомври 28, 2006, 07:43:27 am »
Оххх миличка :( :( :( :bighug:

Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #283 -: Октомври 28, 2006, 08:42:51 am »
Съжелявам Далия. :balk_144:
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #284 -: Октомври 28, 2006, 12:26:57 pm »
Dalia,страшно съжалявам. :sorry: Как можа да се слу4и? Напълно разбирам как се 4увстваш (за съжаление и аз имах подобно преживяване).Знам,4е нищо не е в състояние да те утеши в този момент, да намали болката...., но знам и 4е трябва да си силна,да не се от4айваш, а да се изправиш на крака и да продължиш борбата си докрай.
Прегръщам те силно.
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #285 -: Октомври 28, 2006, 16:50:53 pm »
Миличка Далия ... съжалявам мила.... много силно те  :bighug: и кураж мила...

И аз да си изплача болката... засега отлагаме ИКСИ-то... задържала съм 3 фоликула, а единия от тях е 14 мм... сега трябва да пия по два Марвелона на ден и да видим какво ще стане  :cry:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #286 -: Октомври 28, 2006, 18:09:43 pm »
  Съжалявам Далия, не зная какво да кажа... Кураж! Ще успееш следващия път :bighug:
   Рали, няма страшно. С марвелона ще ги спукаш и следващия цикъл ще си О.К.
   И аз отложих - заради вирус.
   
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #287 -: Октомври 28, 2006, 18:52:05 pm »
Мила Далия, страшно много ми е мъчно за теб. Представям си колко е голяма болката ти. Силно те прегръщам и ми се иска да ти вдъхна кураж и сили. силно желая да се възстановиш бързичко и скоро пак да стане бебето!!!!  Успех на всички момичета! Ще успеем!!!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #288 -: Октомври 30, 2006, 09:28:21 am »
Мила Dalia, много съжалявам... Трябва да вярваш, че щом е станало един път, пак ще стане.  :bighug:
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #289 -: Октомври 30, 2006, 09:54:45 am »
Този месец ми предстои второ инсе - не съм се хванала като удавник за сламка, но се надявам!
Успех на всичи с процедурите!!!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #290 -: Октомври 30, 2006, 10:08:34 am »
Благодаря ви за куража и вярата момичета.На всички тук пожелавам успех и стискам палци.
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #291 -: Октомври 30, 2006, 10:24:20 am »
Далия, миличка, много съжалявам! Не се отчайвай е най-баналното, което мога да кажа, но по-смислен съвет не мога да дам.
Прегръщам те - щом веднъж стана, пак ще стане, обещавам!
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #292 -: Октомври 30, 2006, 10:26:57 am »
Мила Далия, много съжелявам!Дано  бързо мине мъката ти и никакво отказване! По-добре, че сега е станало, а не в  по-развита фаза, прегръщам те и горе главата!
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!
*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #293 -: Октомври 30, 2006, 10:30:37 am »
Далия, не знам какво да ти кажа, освен, че чудесно те разбирам  :( Все пак се надявам скоро да преодолееш този неуспех доколкото е възможно и с нови сили да се разпишеш в зимната темичка  :lol:
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #294 -: Октомври 30, 2006, 13:55:27 pm »
Мила Далия, ужасно съжалявам! ПОжелавам ти много сила и кураж да продължиш напред! С всеки изминал ден приерми, че се приближава момента, когато нещата ще се разрешат по най-добрия за всички ни начин!
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #295 -: Октомври 30, 2006, 14:02:55 pm »
Далия, толкова съжалявам миличка! Знам, че в момента болката ти заглушава всичко останало, но трябва да бъдеш силна. Заслужава си, заради каузата. Пожелавам ти в най-скоро време мечтите ти да се сбъднат!
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]
*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #296 -: Октомври 30, 2006, 14:19:29 pm »
Evro, пожелавам ти успех! И на мен тази седмица ми предстои второ инсе, пък да видим какво ще става...
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #297 -: Октомври 30, 2006, 16:04:21 pm »
Евро, Ави и всички останали на които им предстои инсе тази седмица. Желая ви кураж и късмет. С нетърпение ще чакам темата ви на друго място във форума. Далия, не се отчайвай, миличка, ще стане, просто явно трябва време. Прегръщам ви: касси


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #298 -: Октомври 30, 2006, 22:43:19 pm »
Момичета, имам един въпрос - как се броят дните при трансфер на трети ден - деня на пункцията и трансфер след още два дни или деня на пункцията и трансфер след още три дни?
Далия, много съжалявам за случилото се. Знам, че много боли, но бъди сигурна, че след като човек се бори, рано или късно идва и наградата. Пожелавам ти тя да дойде в скоро време и при теб.
Morena,трябва да спреш марвелона за да ти дойде. На мен ми дойде 5 дни след спирането на хапчета.
*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #299 -: Октомври 30, 2006, 23:23:23 pm »
Далия, много съжалявам миличка. Това няма да се повтори, вярвай! Случва се и при естествено забременяване. Важното е, че става и следващия път ще е до края. Прегръщам те!
Rozy, dенят на пункцията е - 0, следващия е - 1-ви ден, и т. н.
Успех!
« Последна редакция: Октомври 30, 2006, 23:27:27 pm от cygnus »