0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #260 -: Октомври 24, 2006, 18:13:32 pm »
Стискам палци куки.Дано всичко да мине добре при теб.
cambozola и на теб  :crossfingers:.
Солей, а на теб пожелавам да се прибориш с гадният вирус и в понеделник с нови сили към това, което си запланувала.
 :bighug:
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #261 -: Октомври 24, 2006, 19:22:58 pm »
Bora, как да ти кажа  :lol: Беше си истинска. Голям сюрприз... хихи.
Явно навсякъде различно си процедират.
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #262 -: Октомври 24, 2006, 20:24:58 pm »
   Благодаря за пожеланията момичета, ама аз ще пропусна този месец. При мен нещата се усложниха.  :balk_136: :balk_137:Писах подробно за това в "емоцонални проблеми"- да не се повтарям).
   На всички в програмата и на тези които сега започват - много късмет и успех. :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #263 -: Октомври 24, 2006, 22:00:57 pm »
брей, не съм си мислела, че ще се включа в тая тема, но снощи към 6 влязох при Док, уж да обсъждаме кво правим, той каза "кога искаш да започнеш", аз казах "еми възможно най-скоро", той сметна кой ден от цикъла съм и каза "сваляй дънките"...

и ми забиха дефирилина!

едва успях да звънна на мъжкия фактор да го информирам  :D

Хайде, да си пожелаем успех!
Хихи, cookie и аз бях така, само дето не ме питаха кога искам да почвам, направо давай бута и готово. Не успях да се настроя за спирането на цигарите даже - отидохме в кафето с Borovinkata изпуших последните няколко в кутийката и тва беше :)
Дай Боже да ти е на късмет и на теб! Успех!  :)
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #264 -: Октомври 24, 2006, 22:06:05 pm »
Coookie,успех!  :D :D :D :D :D :D :D

*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #265 -: Октомври 24, 2006, 22:29:08 pm »
Е сега, вече съвсем ме хвана шубето. Наистина ли се прави клизма преди пункция???  8O  8O  8O И без това умирал от ужас от упойка.
МОМИЧЕТА, СТИСКАМ ВИ ПАЛЦИ СТРАШНО СИЛНООООО!!! Куки, Камболоза, Рали, Морена, Импреза, и на всички останали - кураж и аз вярвам в чудесата по Коледа!!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #266 -: Октомври 24, 2006, 22:37:37 pm »
николинка, благодаря и на теб!!! нека всички пожелания които си даваме една на друга да ни се връщат!!

Еее, айде сега, клизма преди пункция... А не може ли, за всеки случай, просто да си пинем един Х-преп предния ден?  От друга страна, на бубето днес са и правили пункция и не е имало никаква клизма... Хм...
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #267 -: Октомври 24, 2006, 22:49:32 pm »
Solei, включвам се в темата да ти дам кураж...Аз отлагах третото, успешното инвитро, няколко пъти - ухапа ме някакъв кърлеж или поне петното беше такова, след това имах хламидии, след това в Тина Киркова нещо беше станало...после пък не можахме да се разберем с д-р Манчев...той ми каза, че нещо било повредено, пък то не било вярно...така минаха 6 месеца.
Реших да сменя д-р Манчев с д-р Йорданов. Като провеждах първия разговор  с него, всичките ми документи изпадаха на земята, той ми каза, че - ето документите не искат да идват при мене:Аз, обаче, бях сигурна, че точно при него трябва да бъдат...Всъщност на него му беше малко заради колегата.
Пиша ти всичко това, за да ти кажа, че може би нищо не е случайно - каквото трябва, ще стане. Вярвай в това и бъди спокойна.
От все сърце ти пожелавам да бъде успешен опита ти, независимо кога ще започнеш.
Дъщеря ми след месец ще стане на 2 години и аз нито за миг не съм забравила през какво минах. Аз все още се чувствам една от вас. Продължавам да чета с трепет всички постинги и съпреживявам всички щастливи новини!
Успех, момичета, заслужавате да преживеете положителния тест и всичко останало, свързано с майчинството!
*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #268 -: Октомври 25, 2006, 07:26:42 am »
     Привет Марго,
     Хубаво е, че още влизаш тук. Благодаря ти.
     Целувки на твоето съкровище. :balk_100:
*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #269 -: Октомври 25, 2006, 08:18:04 am »
Каси, нашия док не прави клизма преди пункция, не бой се.  :)

То и без това клизмата е просто неприятна процедура, но не болезнена.
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #270 -: Октомври 25, 2006, 09:25:11 am »
Каси, Бора ти е казала, но и аз да потвърдя: нищо болезнено няма в клизмата, нищо страшно. Тя и тоалетът са просто неприятни, ама тва е положението. И да ти правят, и да не ти правят - ще мине и ще го забравиш. Докато ти пожелаят приятни сънища за упойката, и вече ще се събуждаш в стаята.  :D
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #271 -: Октомври 25, 2006, 15:25:18 pm »
Момичета, чета ви и ви полежелавам  :goodluck: preggo ylinfant.
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #272 -: Октомври 25, 2006, 23:49:42 pm »
Успех на всички при процедурите!!! Нека всяка от нас да дочака своето чудо, късмет! :crossfingers:

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #273 -: Октомври 26, 2006, 16:30:54 pm »
Мале, колко сте много вече - стискам ви силно палци за успех!!!
Аз през ноември пристъпвам към трето инсе и в тази връзка имам въпрос. На инсета сме заради мъжки фактор, два дни след процедурата трябва да замина на изложение в чужбина - там е голямо търчане и пътя никак не е малко... Док казва, че нямам причина да не пътувам. А аз исках по-лежерно да го дам този път, па дано успеем. Вие как мислите?
Ever tried? Ever failed? No matter! Try again. Fail again. Fail better!
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #274 -: Октомври 26, 2006, 17:09:49 pm »
И аз да попитам нещо :ask::Този месец преди ИКСИ-то съм на Марвелон - 2 табл. на ден. Док ми изписа 2 блистъра за 28 дни,a днес ми е 29 ден от цикъла и М все още нямам. Според вас трябва ли да го спирам или да продължавам да го пия докато ми дойде?
*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #275 -: Октомври 26, 2006, 23:45:39 pm »
Според мен ще трябва да го спреш за да ти дойде, но питай пак доктора
*

    vaia-vaio

Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #276 -: Октомври 27, 2006, 10:16:51 am »
Morena и аз знам че след като спреш противозачатъчните , до 2 дена трябва да ти дойде!
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #277 -: Октомври 27, 2006, 12:42:43 pm »
Благодаря ви моми4ета :thankyousign:. Сигурно сте прави, защото снощи 4удейки се какво да правя :balk_160:, си купих една опаковка Марвелон и го взех. Днес ми е 30 ден и помен няма от М. Сега със сигурност  го спирам и ще 4акам 4ервените :balk_133:.
*

    eleonor

  • ****
  • 1075
  • БEA -ПРЕКРАСНА I CИМЕОНчЕ- БОНБОНчЕ-ОБИЧАМЕ ВИ
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #278 -: Октомври 27, 2006, 16:19:25 pm »
Здравейте,мадами
Пожелавам успех на вси4ки,който сте ве4е в  арт процедурите,стискам ви силно палци,дано се похвалите с положителни резултати.
Успех и късмет на моми4етата,който 6те запо4ват с нови сили,6те успеем вси4ки до края на годината,6те видите. :bighug: :crossfingers: :cloud9:



Beatris - 13.01.2008
Simeon- 19.01.2009

МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ
*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #279 -: Октомври 27, 2006, 20:59:34 pm »
Аз отпадам от есенната група момичета.На ден 20 плодния сак беше пораснал на 5мм.Получих второ кървене.Кръвта беше ярка,но за кратко време и пак спря.Отидох на док отново.Назначиха ми папаверин 3*2 мускулно за 3 дена.Дуфастон 2*1.Днес-ден 23 пак бях на преглед,док не го видя повече.Каза че матката е започнала да се връща в старата си форма.Направихме веднага тест за бременност-отрицателен.Светът ми се срина..
На всички пожелавам много успех и дано съм последната разочарована в тази тема.