0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #240 -: Октомври 23, 2006, 14:31:55 pm »
Успех cambozola! Момичетата са ти описали всичко, няма от какво да се страхуваш. И на мен ми се свиваше стомаха като на първа среща, но после се оказва, че няма нищо притеснително :)
Колкото си по-спокойна по-добре!  :sunshine:
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #241 -: Октомври 23, 2006, 14:43:36 pm »
Ох, сладурки, голяма работа сте! Мерси за подкрепата!   :bighug: :cuddle:
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*

    kpo

  • **
  • 92
  • кога ако не СЕГА!
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #242 -: Октомври 23, 2006, 15:09:29 pm »
Здравей Камбозола,
както виждам момичетата вече са ти обяснили :D(ама са бързи а?)
Само да добавя нещо, което моята ембриоложка ми спомена - относно развитието на оплодените яйцеклетки - доста често отначало някой от тях не се делят бързо, и впоследствие се "разбързат" :D и се превръщат в най-качествените ембриоми.Така че до последно качеството на оплодените яйцеклетки е приблизително, и е напълно възможно рязко да нарастне преди трансфера.
Прегръщам те и ти желая много късмет!
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #243 -: Октомври 23, 2006, 16:43:48 pm »
Камбозола, стиснала съм си всичките палци! :D
Далия, всичко ще бъде наред!
На всички момичета в процедура - успех! :)
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #244 -: Октомври 23, 2006, 17:59:01 pm »
Успех на всички момичета!!! Дано още тази година научим хубавата вест! Аз също ще правя ИКСИ ноември месец!!  Дано да имам с какво да се похваля и аз!! Кураж, момичета, ще успеем!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #245 -: Октомври 23, 2006, 22:53:11 pm »
Далия, успокой се и успех!

Камбозола, успех при пункцията и трансфера. Ще ти стискам многооооо палци...Вълнувай се, но в границите на допустимото....
.......какви ги говоря, като и на мен ми предстой, а знам каква съм паника
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #246 -: Октомври 24, 2006, 08:27:43 am »
Успех на всички момичета!!! Дано още тази година научим хубавата вест! Аз също ще правя ИКСИ ноември месец!!  Дано да имам с какво да се похваля и аз!! Кураж, момичета, ще успеем!

Каси, и аз съм планирана за ноември.... Айде и ние да можем да се похвалим с успех  :lol: :lol: :lol:

Стискам палци на другите момичета и много много хубави бебета  :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #247 -: Октомври 24, 2006, 09:03:28 am »
брей, не съм си мислела, че ще се включа в тая тема, но снощи към 6 влязох при Док, уж да обсъждаме кво правим, той каза "кога искаш да започнеш", аз казах "еми възможно най-скоро", той сметна кой ден от цикъла съм и каза "сваляй дънките"...

и ми забиха дефирилина!

едва успях да звънна на мъжкия фактор да го информирам  :D

Хайде, да си пожелаем успех!
« Последна редакция: Октомври 24, 2006, 09:16:06 am от coookie »
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #248 -: Октомври 24, 2006, 09:25:43 am »
Момичета, здравейте и от мен :D
стискам силно палци на всички ви, дано за Коледа изненадите са много и хубави :babyflips:. Аз ще правя икси при д-р Владимиров през ноември. Успех и много целувки :bighug:
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #249 -: Октомври 24, 2006, 10:15:56 am »
Ехааа, Куки, честито мила... Стискаме ти палци много много силно ...
Импреза - с теб ще се засичаме явно  :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #250 -: Октомври 24, 2006, 11:38:23 am »
Куки, успех мила! Ще стискам палци!

lb2f
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #251 -: Октомври 24, 2006, 11:48:19 am »
Мерси, мацки. ...Сега ме гризе леко, че не съм правила имунологични, ама нали слушам док...  8O
*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #252 -: Октомври 24, 2006, 12:03:00 pm »


  Късмет на всички борбени момичета в процедура или им предстои такава, успех до края.Много е важно да си спокоен и да не го мислиш много.Каквото е писано да стане ще стане.
Нека по Коледа всички да бъдем щастливи и усмихнати  :D :blowingdust:
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #253 -: Октомври 24, 2006, 12:06:45 pm »
   Здравейте моми4ета,  :hello2:... да се вклю4а и аз в есенната серия. До два-три дни 4акам да ми запо4не цикъла и....  от вторият ден -стимулация за  ИКСИ.
От все сърце желая на вси4ки моми4ета, които ве4е са запо4нали процедура или им предстои успех и само положителни тестове  :bfp:
*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #254 -: Октомври 24, 2006, 12:48:52 pm »
   Я дайте съвет сега, защото знам че сте умнички :help:
   Приключвам с примолута и правех сметки да почна от понеделник със стимулацията за ИКСИ. Такава ни беше и уговорката с док. Да, ама вече 10 дена ме мъчи страшно гаден вирус. Опитах с много витамини, чайове, тонове колдрекс, лимони и след като не мина вече съм 5-ти ден на Оспексин. Още не съм се оправила напълно, правя гадна температура 37.0-37.2.
    По разумно е според мен да отложа нещата и да пия още 20 дни примолута.  :ask: В четвъртък съм при док. и ще го обсъдя и с него.
   А така се бях настроила.......... да му се невиди и каръщината..... :bonk:
   Казвайте какво мислите, моля и вие...........
   На всички, които започват пожелавам успех и моля за извинение, че ви пълня темичката с моите нетативни емоци.
     
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #255 -: Октомври 24, 2006, 13:01:59 pm »
Morena, успех!
solei, не мога да дам съвет, но ти стискам палци!

lb2f
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #256 -: Октомври 24, 2006, 14:32:42 pm »
Здравейте, сладурки! Пункцията мина и бързам да се отчета - 9 броя за героя :) Баров малко ме изненада, но се оказа, че със Савова се разбрали 4 да инвитрират, а 5 - ИКСИ. Дано пък така станат повече, та и за замразяване да останат. Утре към 11 ше звъня да видя как вървят нещата.
Не помня в тая тема ли се обсъждаше въпроса с очистителното преди пункция - но да се включа: без очистително, направо сутринта ме посрещнаха с клизма.

Солей - по отношение на вируса. Аз не съм спец, ама си мисля - не е ли по-добре да се полекуваш до четвъртък, има време, пък тогава ще го обсъдите с доктора. Питай го дали това може да повлияе стимулацията или не, и тогава реши. Стискам палци нещата да се развият неочаквано добре :)

Куки, супер новина - много е готино така, като изведнъж се окаже, че няма нужда да чакаш.

Успех отново и ще се отчитам  :lol:
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #257 -: Октомври 24, 2006, 15:29:18 pm »
 Стискам ти палци куки, дано всичко мине по мед и масло, същото го пожелавам и на всички момичета в процедура. :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #258 -: Октомври 24, 2006, 16:39:50 pm »
Абе наесен се броят пилците. Сега да измътим и закрепим яйцата, пък да има и какво да броим преди Коледа!

Стискам палци на всички!
*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #259 -: Октомври 24, 2006, 16:56:50 pm »
ква клизма, бе мила? на мен не са ми правили при пункцията туй чудо.