0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #200 -: Октомври 20, 2006, 10:35:15 am »
Евичка, мила, желая ти много много късмет! От утре почвам да стискам палци! Пожелавам ти накрая такъв резултат


На всички момичета в процедури успех!!! Далия, Лоана - честито и лека бременност!
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    kpo

  • **
  • 92
  • кога ако не СЕГА!
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #201 -: Октомври 20, 2006, 11:25:10 am »
Ехееее на това му викам аз пълна кошница, Гане! :lol:
Ама колко са сладки и пухкави....направо ди ги схрускаш :D
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #202 -: Октомври 20, 2006, 11:45:55 am »
Нали ;)
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #203 -: Октомври 20, 2006, 15:30:13 pm »
 Момичето вижте какво открих тукощо в сайта на НЗОК,какъв отговор са дали :

Уважаема г-жо, във връзка с новата бюджетна година от 01.12.2006г. НЗОК ще започне прием на документи за програма ин-витро.


Просто незнам да им се вярва ли ????????? Да си подновявам ли изследванията? или всичко е още един прах в очите, за да не вдигаме повече шум.

*

    vaia-vaio

Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #204 -: Октомври 20, 2006, 19:20:44 pm »
Към момичетата които са правили или им предстои  АРТ във Варна! Има ли някакво значение при кой ще бъдеш: при доц. Маркова или док. Чернева? Те не са ли един екип, не работят ли заедно с един ембриолог- Александров? УСПЕХ НА ВСИЧКИ МОМИЧЕТА КОИТО СА ЗАПОЧНАЛИ И НА ТЕЗИ КОИТО ИМ ПРЕДСТОИ ПРОЦЕДУРА !
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #205 -: Октомври 20, 2006, 19:23:00 pm »
Честито на Далия и Лоана! :D  А за Kpo, много силно стиснати палци :crossfingers:

Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #206 -: Октомври 20, 2006, 20:33:22 pm »
Към момичетата които са правили или им предстои  АРТ във Варна! Има ли някакво значение при кой ще бъдеш: при доц. Маркова или док. Чернева? Те не са ли един екип, не работят ли заедно с един ембриолог- Александров? УСПЕХ НА ВСИЧКИ МОМИЧЕТА КОИТО СА ЗАПОЧНАЛИ И НА ТЕЗИ КОИТО ИМ ПРЕДСТОИ ПРОЦЕДУРА !
Да, един екип са! Всичко е така, както си го написала!

*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #207 -: Октомври 20, 2006, 22:35:42 pm »
Честито на Далия и Лоана!!!!!!!!!!!!!!На Кро и на всички момичета с АРТ процедури стискам палци! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #208 -: Октомври 20, 2006, 23:06:06 pm »
Кро, успех !!! Стискаме палци всички....

Далия и Лоана, Честито и повече спокойствие!

*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #209 -: Октомври 20, 2006, 23:10:35 pm »
Честито на Далия и Лоана! :D
Както вървят нещата май ще пропусна и есенната серия.  :(
Успех на всички момичета  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17!!!

*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #210 -: Октомври 22, 2006, 10:22:41 am »
Момичета,аз отпадам от есенната групичка.Сноши преди да си легна видях че имам зацапване :balk_145: Тъмно,кафеникаво.Цял ден ме болеше ниско долу.Паникьосах се!Обадих се на док,но ми се скара съпругът и че ги притеснявам посред нощите.И с право!Сега не смея да звънна.
Пожелавам успех на всички.Дано за коледа имаме повече бъдещи мами.Много ви обичам,вие сте ми единствената подкрепа и рамо на което да се облегна.
*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #211 -: Октомври 22, 2006, 10:33:11 am »
Далия, не си отпаднала от никъде, обади се на док веднага! Той ще ти каже какво да правиш.  За да не те карам да търсиш подобни мнения ще ти кажа, че има много момичета с подобно зацапване в ранна бременност включително и аз. Спокойно само!

Изумена съм от подобно отношение, от къде накъде съпругът ще вдига телефона и ще се разправя с пациентите й! За кой док става дума?
« Последна редакция: Октомври 22, 2006, 10:35:59 am от cygnus »
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #212 -: Октомври 22, 2006, 10:46:23 am »
Мила ,cygnus е напълно права!!!!!!!!!Веднага се обади на докторката!
Успех и дано всичко да е наред!
*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #213 -: Октомври 22, 2006, 10:53:25 am »
 Cygnus,Adi,благодаря ви за бързия отговор.И за надеждата момичета!Незнам какво бих правила без вас!За др.Савова става дума.Ами то си беше късно-23.00ч.Можеше да не вдигат телефона вместо да ми четат конско.Но може би и на лекарите им е писнало да са винаги на линия.
*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #214 -: Октомври 22, 2006, 11:07:22 am »
   Обади се пак Далия. Настоявай! Не бива заради нерешетелност и притеснения да не притесниш някого да рискуваш бременността си.
   Спокойствие и успех ти желая.
*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #215 -: Октомври 22, 2006, 11:15:24 am »

  Няма така да говориш мила, Далиика!Не се шашкай!Така като чета ти си 16-17 ден след трансфера,значи това е датта която трябваше да ти дойде,нормално е да имаш зацапване около датата .И аз имах такова преди няколко дни ,Сигнусчето знае.и аз се притесних ,но като поразпитах се успокоих малко. Започна ми като теб вечерта и на др. ден малко и после изчезна.Сега чукам на дърво и се моля да не виждам повече такива неща.Сигурна съм ,че и при теб е така,стискам палци и повече да лежиш,сега ти се е паднало.
   И да ти се скарам,защо цял ден те е боляло,лекарката не ти ли каза,че малко да те заболи и пиеш ношпа,без да чакаш да ти отмине от само себе си.Можеш да пиеш по 3 на ден.
  Стискам палци и те целувам.
*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #216 -: Октомври 22, 2006, 12:33:48 pm »
 Здравейте да кажа и аз.
Пункцията ми беше на 14.10 извадиха 15 яйциклетки всички се оплодиха.Трансферът ми беше преди 5 дни върнаха ми 5 ембриона 3 от които добри останалите два не чак толкова.
Само че вече като че ли нищо не усещем.Всички видове дискомфорти изчезнаха и имам кофти предчувствие.Само гърдите ми са понапрегнати но предполагам че е от глобулите който слагам.Чета че повечето момичета с успешно ин витро имат болки подуване а при мене нищичко.Дали някой ще ме успокои.
Поздрави.
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #217 -: Октомври 22, 2006, 13:30:30 pm »
Мила Далия, има надежда! Не се отчайвай. И хич не се притеснявай, не е било толкова късно, пък и не си се обадила с оплакване "сърби ме д-то". Не мога да повярвам, че са ти се скарали  8O Настоявай за преглед, ако ти откажат, отивай при друг доктор.

lb2f
*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #218 -: Октомври 22, 2006, 13:37:39 pm »
Лоана,на знаех за ношпа.Ще пия като имам болки-благодаря за съвета!
Звъня на док от 3 часа.Най сетне ми вдигна!Каза да продължавам с лекарствата като увелича дозата +1 таблетка допълнително.
jazzybaby,и да настоявам за преглед аз съм в Русе,а док в София.Пътя е 5 часа :(
Обадих се на един доктор тук в Русе.Каза ми да си сложа веднага 5000ед Прегнил.Според вас уместно ли е?По късно съм на преглед.
Благодаря ви че ви има момичета.Надявам се да спре това зацапване :(и всичко да е наред.
« Последна редакция: Октомври 22, 2006, 13:52:39 pm от Dalia »
*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #219 -: Октомври 22, 2006, 13:59:46 pm »
DESI2 , подуването на корема се получава ако е имало хиперстимулация. Така, че спокойно. Не се вглеждай в признаци, няма смисъл според докторите. Успокой се и само положителни мисли!
Успех ти желая!  :sunshine: