0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #160 -: Октомври 13, 2006, 23:50:06 pm »
Последния ми протокол беше с микродози Декапептил и Пурегон. В продължение на 18 дни имах Декапептил, като в началото и в края по 0,1, през останалото време по половин инжекция. Желая ти успех!
Цитат
Мила Боровинка, благодаря ти за отговора!Но ако Декапептила се слага 18 дни, то Прегнила трябва да се слага успоредно с него, или греша?

Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #161 -: Октомври 14, 2006, 19:42:42 pm »
Второ неуспешно инсе :(  Успех на всички чакащи и започващи момичета :crossfingers:                                                                 

*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #162 -: Октомври 14, 2006, 22:07:29 pm »
Второ неуспешно инсе :(                                               
Съжелявам, мила! :(  Горе главата и напред!
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #163 -: Октомври 15, 2006, 09:37:05 am »
Peta :hug2:знам че ще стане при всички някой ден  :)

*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #164 -: Октомври 15, 2006, 09:51:55 am »
Много съжелявам  :balk_144: Ники.Горе главата!Този път може да не се е получило но следващия ще успееш.
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #165 -: Октомври 15, 2006, 18:52:58 pm »
Съжелявам Ники.Вярвам, че третото инсе ще е успешно за теб :crossfingers:.  не  губи вяра и чудото ще стане. :hug2:
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #166 -: Октомври 15, 2006, 19:04:02 pm »
nikolinka съжелявам :( :bighug:
*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #167 -: Октомври 17, 2006, 15:08:05 pm »
Момичета яде ме отвътре и мислите ме разкъсват.Място немога да си намеря!Предполагам ще ме разберете.Вчера ми беше 12 ден от трансфера.Правих тест-втората чертичка се показа!Толкова бледа,но се показа.Меря си и БТ от няколко дни.До вчера си беше 37.2' а днес падна на 37' :balk_138: Много ми е притеснено  :balk_134: Ако направя кръвен резултатите ще са готови след 3 дена.Спада на температурата значи ли..най-лошото?
*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #168 -: Октомври 17, 2006, 15:22:39 pm »
Далия не се притеснявай толкова :D при бременност не трябва да пада под 37С ако не се лъжа :?Стискам ти палци, мила!Дано се похвалиш след два-три дни
*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #169 -: Октомври 17, 2006, 15:49:06 pm »
Момичета яде ме отвътре и мислите ме разкъсват.Място немога да си намеря!Предполагам ще ме разберете.Вчера ми беше 12 ден от трансфера.Правих тест-втората чертичка се показа!Толкова бледа,но се показа.Меря си и БТ от няколко дни.До вчера си беше 37.2' а днес падна на 37' :balk_138: Много ми е притеснено  :balk_134: Ако направя кръвен резултатите ще са готови след 3 дена.Спада на температурата значи ли..най-лошото?
Далиа, разбирам те напълно, но гледаи да се успокоиш мила, постараи се да не мислиш за това знам, че е трудно, но дай на малките малко положителна емоция...престани да ги тормозиш с тази базална температура :wink:Ето втората чертичка почти се е показала, ще видиш, че ще стане!!! Устискаи още малко!!! :goodluck:
*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #170 -: Октомври 17, 2006, 16:58:07 pm »
Момичета яде ме отвътре и мислите ме разкъсват.Място немога да си намеря!Предполагам ще ме разберете.Вчера ми беше 12 ден от трансфера.Правих тест-втората чертичка се показа!Толкова бледа,но се показа.Меря си и БТ от няколко дни.До вчера си беше 37.2' а днес падна на 37' :balk_138: Много ми е притеснено  :balk_134: Ако направя кръвен резултатите ще са готови след 3 дена.Спада на температурата значи ли..най-лошото?
Dalia, кажи били ли са ти Прегнил? Зарежи я тая температура, от утрогестана се качва, така че никъв показател не е!
*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #171 -: Октомври 17, 2006, 19:00:42 pm »
Не,Прегнил не са ми слагали.На Премарин и Утрогестан съм.Док каза да ги продължавам до петък.А това за утрогестана не го знаех.Значи да не вярвам на БТ?!
*

    borovinka

  • *
  • 1118
  • таЙалеЩ на кълГо...
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #172 -: Октомври 17, 2006, 19:19:47 pm »
Последния ми протокол беше с микродози Декапептил и Пурегон. В продължение на 18 дни имах Декапептил, като в началото и в края по 0,1, през останалото време по половин инжекция. Желая ти успех!
Цитат
Мила Боровинка, благодаря ти за отговора!Но ако Декапептила се слага 18 дни, то Прегнила трябва да се слага успоредно с него, или греша?

Много извинявай, че се забавих с отговора. При мен Декапептила почна 3 дни преди Пурегона и после до края на стимулацията вървяха заедно.
*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #173 -: Октомври 17, 2006, 19:43:45 pm »
Не,Прегнил не са ми слагали.На Премарин и Утрогестан съм.Док каза да ги продължавам до петък.А това за утрогестана не го знаех.Значи да не вярвам на БТ?!

Никога не съм мерила БТ след трансфер, то ми е малко другото напрежение, че да си трупам и още!
И тая втора черта нема отде да се появи тогава! Напишкай утре още един тест и те чакаме да се похвалиш  :)
« Последна редакция: Октомври 17, 2006, 19:49:40 pm от cygnus »
*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #174 -: Октомври 17, 2006, 19:49:33 pm »
Задължително ще направя утре още един тест.То не се издържа на догатки само.А иначе cygnus ,благодаря ти че малко ме успокои за БТ.Така се бях притеснила.Опитвам се бъда спокойна,но никак не е лесно.Стискайте палци момичета :roll:
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #175 -: Октомври 18, 2006, 07:33:40 am »
Dalia, Късмет миличка. Стискам силно палци :crossfingers: 
Житейски закон е:
Когато една врата се затваря,
друга се отваря пред нас.
Трагичното обаче е,
че човек гледа само към затворената врата
и не обръща внимание на отворената.
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #176 -: Октомври 18, 2006, 07:40:02 am »
Daliaстискаме ти палци !!!!!! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:
*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #177 -: Октомври 18, 2006, 08:47:03 am »
Грация, съжалявам за теб, много се надявам да намериш сили и да продължиш, знаем всички, че е трудно, но надеждата крепи човека.

Далия, на теб силно стиснати палци  :D
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #178 -: Октомври 18, 2006, 09:02:16 am »
Далиа, късмет. 37 градуса не е ниска температура.
*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #179 -: Октомври 18, 2006, 09:07:40 am »
Далия, стискаме палци и чакаме втората, още по-ясна черта! :D