0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #140 -: Октомври 09, 2006, 19:28:47 pm »
Успех Ави :bighug:Стискам палци да се похвалиш с  :bfp:.
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #141 -: Октомври 10, 2006, 11:51:14 am »
Момичета, аз отпадам от есенната група заради други здравословни проблеми. Искам на останалите да пожелая много късмет и само добри резултати.
Житейски закон е:
Когато една врата се затваря,
друга се отваря пред нас.
Трагичното обаче е,
че човек гледа само към затворената врата
и не обръща внимание на отворената.
*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #142 -: Октомври 10, 2006, 14:43:12 pm »
Кратък ъпдейт - при мен нещата са в ужасен застой. Все още не ми е дошъл (на 25-ти бихме диферелина, на 28-ми спрях противозачатъчните, на 7-ми окт. трябваше да ми дойде според план-график) - някой има ли представа дали е редно да се притеснявам или няма начин, все по някое време ще се появи М.? Знам, че действието на диферелина е 1 месец... ДЕСИ, на теб също ти се бавеше, помниш ли на кой ден от диферелина ти дойде?

Здравей на мен ми дойде на 14 ден след Диферелина и аз се бях ошашкала ама за сега всичко е ОК,
Поздрави.
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #143 -: Октомври 10, 2006, 15:05:37 pm »
Деси2, на мен пък само ми зацапа и точка по въпроса, днес бях на преглед, според докторката не сме изпуснали нещата - лигавицата е тънка, естрадиолът - 17. Утре почвам. Стискаме палци нещата да са както трябва, ти ше се похвалваш първа.
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #144 -: Октомври 10, 2006, 15:40:10 pm »
На мен ми казаха че след като се сложи Диферелина цикълът няма значение обаче аз имах задържан фоликул и затова трябваше да изчакаме М.За сега имам  13 фоликула в различен асортимент.Утре ше правя вливане на имуноглобулин/ако не греша наименованието/и сигурно около петък ше ми е пункцията.
Поздрави от мен и успех на всички чакащи хубавата вест.
*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #145 -: Октомври 10, 2006, 17:39:17 pm »
Е,хайде стискам ви палци  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
А ти boba,не се отчайвай!Ще се включиш в зимната групичка.Сега се лекувай и бъди спокойна.Най-скорошно оздравяване  :bighug:
*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #146 -: Октомври 11, 2006, 11:15:17 am »
Момичета, за съжаление аз отпадам!
Съжалявам, друг трябва да повлече крак! :(
Жестоко е! Мислех, че този път няма да ми е толкова тежко, но ....същото е! Сигурно ще се оправя скоро, но сега чувствам обреченост! Щом и сега не стана-никога няма да стане при мен!
*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #147 -: Октомври 11, 2006, 11:31:03 am »
Грация, съжалявам миличка!
Зная колко е тежко и че нищо не може да те утеши точно сега!
 :bighug:
*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #148 -: Октомври 11, 2006, 12:26:22 pm »
Граци,мила,искрено съжелявам. :( Не клюмвай миличка,този път не е станало но следващия ще успееш.Сигурна съм!
*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #149 -: Октомври 11, 2006, 14:34:37 pm »
Граци, миличка, съжалявам!  :( Ама много!
Просто знам колко много те боли, но да се предаваш не мисли - какви са тея, че никога няма да стане? Поплачи, помисли и отново ще изправиш главица! Защото ще успееш, защото знаеш какво искаш!
 :bighug:
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #150 -: Октомври 11, 2006, 15:30:23 pm »
 :cry: :bighug:
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #151 -: Октомври 11, 2006, 15:38:35 pm »
Щом и сега не стана-никога няма да стане при мен!

Миличка, знам го това чувство за обреченост. Няма да ти казвам, че ще стане - то е ясно, че ще стане. Просто в момента нямаш сили да го повярваш. Поплачи си, потъжи си... Само не се оставяй дълго на мъката и болката. Нямаме друг шанс, освен да продължаваме напред. :love:
*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #152 -: Октомври 11, 2006, 16:17:35 pm »
Момичета, за съжаление аз отпадам!
Съжалявам, друг трябва да повлече крак! :(
Жестоко е! Мислех, че този път няма да ми е толкова тежко, но ....същото е! Сигурно ще се оправя скоро, но сега чувствам обреченост! Щом и сега не стана-никога няма да стане при мен!
Що така бе Граци?! Какво стана? Толкова бях сигурна в теб. :balk_144: Стаменов какво казва?

Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #153 -: Октомври 11, 2006, 18:12:30 pm »
Много съжалявам,Граци!
Бъди силна и не се отказвай!
И аз опитвам за втори път-днес ми беше сондажа.

Момичета, някоя от вас била ли е стимулирана с Декапептил 0.1?Първия път бях само на Прегнил, а сега са ми изписли 14 бр.Декапептил 0.1 и 20 Прегнил 100.
Стимулацията ще започне от първи ден на МЦ, ако е паднала кистата, за която днес разбрах, ако ли не ще я пунктират!:(

Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #154 -: Октомври 11, 2006, 20:01:00 pm »
Съжелявам мила Грация. :balk_145:Знам,че в момента ти е много трудно, но трябва да намериш сили и да продължиш. :bighug:
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #155 -: Октомври 11, 2006, 21:15:03 pm »
Grazia съжелявам мила!!! :(
Мила няма обреченост!!!Просто при някои става от първ път ....при някои на 4-5 път.Сега почини си малко,набери нови сили и продължавай да се бориш!Аз се боря от 6-7 години и  понякога чувствам че вече нямам сили ....,но пак ставам и продължавам с тази борба!!!Докато има надежда ще се боря! :bighug:
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #156 -: Октомври 12, 2006, 07:30:39 am »
Съжалявам мила Грация. :bighug:Горе главата ще стане,ако не сега то следващият път :bighug:
« Последна редакция: Октомври 14, 2006, 19:45:37 pm от nikolinka »

*

    borovinka

  • *
  • 1118
  • таЙалеЩ на кълГо...
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #157 -: Октомври 12, 2006, 10:26:42 am »
Момичета, някоя от вас била ли е стимулирана с Декапептил 0.1?Първия път бях само на Прегнил, а сега са ми изписли 14 бр.Декапептил 0.1 и 20 Прегнил 100.

Последния ми протокол беше с микродози Декапептил и Пурегон. В продължение на 18 дни имах Декапептил, като в началото и в края по 0,1, през останалото време по половин инжекция. Желая ти успех!
*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #158 -: Октомври 12, 2006, 11:48:29 am »
 Съжалявам много мила Грация, поплачи си и не се отчайвай и на твойта улица ще изгрее слънце.  :balk_145: :bighug:
*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #159 -: Октомври 13, 2006, 17:14:32 pm »
Благодаря ви, момичета, за подкрепата!
Наистина си поплаках и то яко, повече от първия път!
Сега се чувствам по-добре доколкото е възможно.
Може би затова когато вчера провала бе потвърден и от два прегледа с вагинално УЗД не умрях от мъка!
"Празна матка" - грозна работа а!
На всичко отгоре коремът ту ме боли остро, ту- не, но така и не ми идва! Просто ако има възможност да стане още по-гадно не се и съмнявам, че ще стане!
Но има и други радости в живота!
Майната му! Ако ще и хиляда миоми и фиброаденоми още да ми излязат, няма да се предам! 2bg
А вас момичета ви обичам и ви желая всичкото щастие по света. :balk_21:
Брей колко човечета имало пък аз чак сега разбрах от де аджаба ги вземате!:)
« Последна редакция: Октомври 13, 2006, 17:44:08 pm от Grazia »