0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #120 -: Октомври 05, 2006, 15:26:32 pm »
Късмет Далия,дано да успееш!
*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #121 -: Октомври 05, 2006, 15:34:44 pm »
Далия, браво на тези човечета  :lol: - щом са преживели студовете и сега ще издържат  :D
Успех на всички в АРТ  :D
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #122 -: Октомври 05, 2006, 16:13:36 pm »
 Стискам палци Далия всичко да завърши успешно. Късмет. Мисли само позитивно. :balk_103: :balk_103:
*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #123 -: Октомври 05, 2006, 16:29:14 pm »
Много ви благодаря момичета!Радвам се че ви има и ме зареждате с позитивни мисли и чуства.Много ви обичам  :D
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #124 -: Октомври 05, 2006, 17:29:54 pm »
Момичета :(при мен иксито се отлага за три месеца минавам на противозачатъчни Logest защото целия ми яйчник е в малки кистички . :?Ако всичко е наред януари месец почваме наново.Притеснява ме факта че,д-р Чернева каза че,някои от кистичките и се виждат ендометриозни шоколадови.Това значе ли че,имам ендометриоза? :roll:
Вярвай в трудни моменти,смей се когато тъжиш,лесно е глава да отпуснеш,трудно е да победиш!
*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #125 -: Октомври 05, 2006, 17:35:14 pm »
Успех Далия!:)
Дано да имаме късмет!:)
Розалин, мила съжалявам за отлагането! Не се притеснявай, януареи всичко ще е наред!:) Нова година- нов късмет!:)
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #126 -: Октомври 05, 2006, 17:58:17 pm »
Здравейте момичета!
Присъединявам се и аз към есенната агитка.Започвам на 16.10 с Диферелина.Успех на всички !
There's no way to happiness,
Happiness is the way!

Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #127 -: Октомври 05, 2006, 20:50:47 pm »
Момичета, от утре и аз започвам подготовка за инвитро. :balk_62:
Днес имах час  при Владимиров и ми назначи фолиева + марвелон (21 дена). На 16.10  пак съм на преглед.
Незнам дали това е нормална реакция, но се чувствам щастлива и спокойна.
 :goodluck: на всички момичета, които са започнали есенната сесия.
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #128 -: Октомври 05, 2006, 21:02:38 pm »
Grazia, мерси  :balk_21:стискам палци за положителен резултат!Успех и на всички останали момичета!
Вярвай в трудни моменти,смей се когато тъжиш,лесно е глава да отпуснеш,трудно е да победиш!
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #129 -: Октомври 05, 2006, 21:18:24 pm »
браво Dalia, дръж ги хубаво в теб да им е топличко  :D, пък положителният резултат след 14 дни е просто задължителен



Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #130 -: Октомври 06, 2006, 20:11:33 pm »
Успех Далия,и да се похвалиш с  :bfp:след две седмици.
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #131 -: Октомври 08, 2006, 07:58:16 am »
Успех на всички момичета с АРТ процедури,и специално стиснати палци за Далиа! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #132 -: Октомври 08, 2006, 09:38:47 am »
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:

*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #133 -: Октомври 08, 2006, 10:25:49 am »
Много ви благодаря момичета  :bighug: Чувствам ви като семейство    flower76,teoha  силно стискам палци  :goodluck: процедурата да мине успешно.
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #134 -: Октомври 09, 2006, 10:10:18 am »
Кратък ъпдейт - при мен нещата са в ужасен застой. Все още не ми е дошъл (на 25-ти бихме диферелина, на 28-ми спрях противозачатъчните, на 7-ми окт. трябваше да ми дойде според план-график) - някой има ли представа дали е редно да се притеснявам или няма начин, все по някое време ще се появи М.? Знам, че действието на диферелина е 1 месец... ДЕСИ, на теб също ти се бавеше, помниш ли на кой ден от диферелина ти дойде?
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #135 -: Октомври 09, 2006, 10:29:22 am »
cambozola, не се притеснявай. При мен също имаше забавяне. В крайна сметка си ми дойде точно на деня, на който би дошъл без диферелин. После кървих повече от нормалното, но така ставало понякога.
Ако имаш някакви притеснения, консултирай се с док.
Късмет, всичко ще е наред.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #136 -: Октомври 09, 2006, 11:13:19 am »
Мерси, White! Мен всъщност ме притесни това, че вече по всички правила ми закъснява. Ще изчакам и днес и утре ще звъня да видя какво става, ако не дойде.
Даже правих "магията" да обуя нови бели гащи - щом така не дойде, признай си - имам повод за притеснение  :lol:
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #137 -: Октомври 09, 2006, 12:35:16 pm »
Направи си и тест за бременност. Да не се крие там ключът от палатката.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #138 -: Октомври 09, 2006, 15:41:20 pm »
Успех и от мен на всички момичета! Дано скоро сме с добри новини.

Иначе и аз се включвам в списъка с инсеминациите, пък да видим
*
Re: Какви ще ги вършим през есента?
« Отговор #139 -: Октомври 09, 2006, 15:52:48 pm »
Успех Ави  :D Стискам палци  :crossfingers: