0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте ,

Имам следния проблем. Имам висок пролактин и след ЯМР имам установен аденом на хипофизата. Това, от което имам нужда е направление за ЯМР и съответно повторен конторлен преглед. За съжеление до сега не съм открила ендокринолог ,който да се съгласи да ми го даде. Някой от вас имал ли е подобен проблем? Можете ли да ме насочите към доктор, който би ми дал такова направление.

Надето
   
Re: Препоръчайте ми лекар ендокринолог в София.
« Отговор #1 -: Септември 12, 2006, 20:23:25 pm »
При Тодорова опита ли?
Re: Препоръчайте ми лекар ендокринолог в София.
« Отговор #2 -: Септември 12, 2006, 20:30:02 pm »
Здравей little_rabbit,

Как мога да се свържа с Тодорова? Можеш ли да ми дадеш телефон за контакт , адрес ?
Пробвах при ендокриноложката в Студ. Поликлиника и при доктор Каменов от Александровска болница. И двамата ми отговориха, че такова направление не са давали от години, защото е скъпо струващо, а пак пътеките, които получавали са много ограничени.
Общо взето ми казаха да отида на платен прием.
« Последна редакция: Септември 12, 2006, 20:37:39 pm от nadia79 »
Re: Препоръчайте ми лекар ендокринолог в София.
« Отговор #3 -: Септември 13, 2006, 09:42:57 am »
Надя, пусни едно тъсрене, във форума често са споменавани нейни координати.
Re: Препоръчайте ми лекар ендокринолог в София.
« Отговор #4 -: Септември 13, 2006, 10:06:12 am »
За д-р Катя Тодорова ли става на въпрос?
Ако е за нея ето няколко теми за инфо, които ми излязоха при първоначално търсене с търсачката:

http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=3880.20
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=4204.0
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=2494.0
Re: Препоръчайте ми лекар ендокринолог в София.
« Отговор #5 -: Септември 13, 2006, 11:41:51 am »
Благодаря за информацията ,
ще я потърся на телефоните, които открих в линковете. На едното от местата прочетох, че не работи със здравната каса. Ако е така няма как да ми даде направление за ЯМР. Дано да стане!

Разучих цените във ВМА (280 самото изследване + 180 контраст) и Правителствена болница (Лозенец) (450 самото изследване + 180 контраст) и лошо ми стана като ги чух. Просто някак си ми се струва тъпо да плащам, за нещо което ми се полага след като със осигурена  :(

Ако някой се сети за друг доктор, моля нека да пише.

Пак благодаря!

Надето
Re: Препоръчайте ми лекар ендокринолог в София.
« Отговор #6 -: Септември 13, 2006, 21:46:00 pm »
Наде, аз съм от Бургас и моята ендокриноложка ми даде направление за ЯМР. Тя пусна някакво искане и след месец получихме oдобрение. Явно те проучват как ти е здравно-осигурителния стстус.
През февруари ходих до София в болница Лозенец и си платих само контр. вещество-180 лв.
Имаш право на направление. Потърси ендокринолог. Успех.
« Последна редакция: Септември 15, 2006, 20:20:46 pm от nadejdi4ka »

Re: Препоръчайте ми лекар ендокринолог в София.
« Отговор #7 -: Септември 14, 2006, 10:23:27 am »
Nadejdi4ka , благодаря за инфото.
Но не ги знам някой лекари за какво изобщо се водят лекари.

Значи какво ми бе обяснено вчера- лекарят праща молба до Здравната каса да му се отпусне това направление за ЯМР, защото има пациент който се нуждае от него. Те одобряват отпускането на  направлението и тогава ти го получаваш. За това е бавенето и да реално те проучват.
Причината поради която докторите отказват да се разправят е, че не им се разкарва до Здравната каса. Много човечно отношение!

Днес преди броенни минути ми бе заявенно "Отиди до здравната каса и си го искай. Ако ти откажат ела пак при мен !!!" от една ендокринолжка от 7-ма поликлиника в София. Не знам дали си ходила до Здрвната каса , но там отношението е просто под всякаква критика!

Просто нямам думи!
Препоръчайте ми лекар ендокринолог в София.
« Отговор #8 -: Септември 19, 2006, 16:39:39 pm »
Здравейте,

Направих си ЯМР-то днес(във ВМА без направление, защото ми писна да ходя от лекар на лекар и да ми отказват). Хубавата новина е, че аденом няма или поне е толко малък, че не се вижда:)))

Надето
*
Re: Препоръчайте ми лекар ендокринолог в София.
« Отговор #9 -: Септември 20, 2006, 17:21:45 pm »
Е,поне си научила хубава новина след това лутане и тези ядове. :)
Re: Препоръчайте ми лекар ендокринолог в София.
« Отговор #10 -: Февруари 23, 2007, 11:04:25 am »
Горещо ви препоръчвам Коларов от часна клиника Света София! Благодарение на него забременях! :)
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: Препоръчайте ми лекар ендокринолог в София.
« Отговор #11 -: Февруари 23, 2007, 15:08:39 pm »
Това май не е по темата.
Коларов наистина е много внимателен.
Аз забременях веднага след като го смених... Три години ходих принего и накрая той ми каза че нямам друг вариант освен ин витро. Потърсих друго мнение и отговорът беше "Нищо ти няма... само ще оправим дозите на лекарствата"
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
Re: Препоръчайте ми лекар ендокринолог в София.
« Отговор #12 -: Февруари 23, 2007, 16:13:47 pm »
Горещо ви препоръчвам Коларов от часна клиника Света София! Благодарение на него забременях! :)

Радвам се че си бременна. Но ще те помоля да не търсиш и вадиш стари теми, само за да хвалиш Коларов. Нищо лично против него, но по темата: питането е за ендокринолог, а не гинеколог.
Re: Препоръчайте ми лекар ендокринолог в София.
« Отговор #13 -: Февруари 23, 2007, 17:55:43 pm »
Той е и двете знаеш!  8)Не се опитвам да хваля!
Re: Препоръчайте ми лекар ендокринолог в София.
« Отговор #14 -: Февруари 23, 2007, 19:38:34 pm »
Не, не знам нищо за него, освен че е гинеколог, при това не особено добър. Има ли специалност по вътрешни болести и още една по ендокринология, освен тази по акушерство и гинекология?

А ти много добре знаеш, че работата намирисва - да извадиш стара тема само за да похвалиш даден лекар...
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: Препоръчайте ми лекар ендокринолог в София.
« Отговор #15 -: Февруари 23, 2007, 21:49:06 pm »
Горещо ви препоръчвам Коларов от часна клиника Света София! Благодарение на него забременях! :)

Нищо лично против него, но по темата: питането е за ендокринолог, а не гинеколог.

аз пък имам много против него. и всичкото е лично :x. коларов е смешник. даже и гинеколог не мога да кажа че е.
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
Re: Препоръчайте ми лекар ендокринолог в София.
« Отговор #16 -: Февруари 24, 2007, 16:32:08 pm »
Всеки си има право на мнение на едни помогнал на други не така е със всички лекари! Няма какво да се обясняваме :) Сори ако има нещо :lol:
Re: Препоръчайте ми лекар ендокринолог в Соф&
« Отговор #17 -: Февруари 24, 2007, 16:59:59 pm »
Сори ако има нещо

Извинението се приема.
Re: Препоръчайте ми лекар ендокринолог в София.
« Отговор #18 -: Февруари 24, 2007, 18:44:38 pm »
 :)
*
Re: Препоръчайте ми лекар ендокринолог в София.
« Отговор #19 -: Февруари 25, 2007, 00:24:46 am »
Гледах по TV предаване с доц.Теодора Темелкова-ендокринолог в София,работила няколко години в Германия.Смятам да отида при нея на преглед,но не знам кординатите й.Пробвах чрез интернет,но без резултат.Моля,ако някой има нейните кординати да ги изпрати.