0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
ХихИ Жени :DМай не много зависи от Александров. Нещо не му се кефиш.
*
Теодок желая ти успех .Аз също се притеснявам понеже нещо ме съмняват.Моита приятелка като прави 2 пъти при нея и какво стана -нищо.Аз съм решила да им дам шанс .В краина сметка всички участват в манипулацията.Исках само Маркова да ми направи сондажа ,защото тя се занимава с това.Но явно е решила да се занимава само с хора ,които и преди им е правила ин витро ,но е било неуспешно.
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
ХихИ Жени :DМай не много зависи от Александров. Нещо не му се кефиш.

Нищо подобно. Много си го обичам даже.
Ако можеше и пункциите ТОЙ да правииииииииии.
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Но явно е решила да се занимава само с хора ,които и преди им е правила ин витро ,но е било неуспешно.

Ха-ха, какво иска?
Втори шанс? :D
*
Но явно е решила да се занимава само с хора ,които и преди им е правила ин витро ,но е било неуспешно.

Ха-ха, какво иска?
Втори шанс? :D


 :lol: :lol: :lol: :lol:
Смеем се ние тука смеем се ама то за плач стана работата във Варна.Като вземат така да се сменят, въртят, отказват полудавям.Таман човек си избере екип и айде нов. Сега пак поне половин година ще мисля при кого искам да ходя. :x СНа всичко отгоре някой скоро беше пуснал слуха че и Александров ще спира да работи. Те май се изпокараха тези и не могат да си намерят мястото.
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Zdraveite momi4eta.
nie sas sapruga mi zapo4nahme invitro pri Kozovski i Alexandrov.Kazvam i pri dvamata poneje predi da se sre6tna s tiah biah pri d-r Cherneva, no za sajelenie (moe pone) tia po4ina i kogato otidohme pri Kozovski, toi ne ni zadalji da ostanem pri nego, dori sam ni predloji da govorim ako iskame i s Alexandrov.Uto4ni sa6to, 4e ne rabotiat v konkurencia a sa ekip.Pone do tozi moment az ne sam ostanala s obratnoto vpe4etlenie.Sre6tnahme se i s dvamata i Sled 4 dni mi zapo4va stimulaciata a sled okolo mesec veroiatno 6te ima i rezultat ot procedurata i 6te vi pi6a kakav 6te e.
Markova naistina ve4e ne e v AG-Varna ili pone ne se zanimava s in vitro tam.
Uspeh na vsi4ki.
*
Здравейте момичета!Виждам че отдавна не сте писали в тази тема ,но се надявам някой да отговори!Наскоро ни препоръчаха др.Маркова,а аз изобщо не съм чувала за невя.От доста време събирам информация и се бях ориентирала към др Владимиров,но мои познати са мн доволни от нея и Ви моля ако може да ми дадете някакво мнение.
Здравейте момичета!Виждам че отдавна не сте писали в тази тема ,но се надявам някой да отговори!Наскоро ни препоръчаха др.Маркова,а аз изобщо не съм чувала за невя.От доста време събирам информация и се бях ориентирала към др Владимиров,но мои познати са мн доволни от нея и Ви моля ако може да ми дадете някакво мнение.
д-р Александров АГ, това е истината.
Здравейте момичета!Виждам че отдавна не сте писали в тази тема ,но се надявам някой да отговори!Наскоро ни препоръчаха др.Маркова,а аз изобщо не съм чувала за невя.От доста време събирам информация и се бях ориентирала към др Владимиров,но мои познати са мн доволни от нея и Ви моля ако може да ми дадете някакво мнение.
д-р Александров АГ, това е истината.

Ммммм ДААА и аз мисля така "с две ръце Александров "
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Здравейте!
ще се повторя, ама аз препоръчвам моя лекар - Д-р Георги Георгиев, който работи в Св. Анна! Много е внимателен и изключителен професионалист! Както вече съм споделила, родих сина си преди 7 год. при него, като той ме лекуваше в продължение на 10 месеца, за да мога да забременея! Преди това 3 години ме мотаха други двама доктори и накрая и двамата бяха категорични, че никога няма да мога да забременея! Мисля, че при лекар и пациентка е също въпрос на химия, както при влюбване! Или ти допада лекаря и му се доверяваш, или просто си избираш друг!