0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Поне да беше прочела и постовете освен заглавието, тук става дума за специалисти по стерилитет, а не за следящи бременност.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*
Поне да беше прочела и постовете освен заглавието, тук става дума за специалисти по стерилитет, а не за следящи бременност.

 :lol: :lol: :lol:
*

    Olimpia

  • ***
  • 220
  • Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне:)
Здравейте момичета!
Дали някой може да си даде мнението за Д-р Бейлерян от Майчин дом? Някой правил ли е Цветна снимка при нея?
Благодаря предварително! :bighug:
*
Аз съм много доволна от Маркова макар че от скоро я посещавам.
Здравейте момичета!
Дали някой може да си даде мнението за Д-р Бейлерян от Майчин дом? Някой правил ли е Цветна снимка при нея?
Благодаря предварително! :bighug:
Аз съм и била пациентка и цветната снимка тя ми я прави, много ми е симпатична, но не мисля, че разбира нещо от стерилитет. Препоръчвам ти да се обърнеш към специалист. Само за справка ще кажа, че след цветната снимка коментарът беше: "нямаш проблем с тръбите", а след това Маркова гледайки същата снимка заяви: "тези тръби никак не ми харесват" ...Кой прав, кой крив не мога да ти кажа. Освен това лечението и включва стимулация най-често и като не стане след няколко месеца препраща към инвитро. От друга страна излезе достатъчно честна след тия няколко месеца да ми заяви, че не може да се справи с проблема. Успех ти желая, доста е труден изборът на подходящия лекар!
*

    Olimpia

  • ***
  • 220
  • Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне:)
Здравейте, момичета и много благодяря за отговорите!Наистина е доста сложно човек да оцели подходящия доктор. А при Маркова имате ли някакви пеални резултати вече? То и за нея има изписани едни цветущи във форумите, но.... човек никога не може да е сигурен в никого! Все пак всички те също са хора и те грешат!
И още един въпрос - има ли вариант този, който прави снимката да обърка нещата? Т.е. аз да направя снимка при д-р Бейлерян, а после за диагноза и лечение да ходя при друг? Защото се прибирам до Бг специално за това, а знам че при Маркова маи се чака!
Благодаря ви че ви има!!!!
И успех на всички в бебеправенето :bed:
*
Аз съм от Русе и ходя при доц. Маркова, т.е веднъж ходих преди лапарото ми. Хареса ми това, че уважи моя избор при кой лекар до си правя лапарото. Сега чакам два месеца и януари пак съм при нея, вече за инвитро, ако успея да се вредя. Уж спрели записването, ама знае ли човек.

[/url]
Аз съм много доволна от доц. Маркова, при мен проведе доста адекватно лечение, други момичета пък са разочаровани, така че не знам какво да ти кажа, но все пак тя е един от малцината специалисти в града. А за това дали друг може да ти направи снимкита не съм компетентна, доколкото съм чела най добре е лекарят, който ще ти постави диагноза, но мисля, че няма проблем и когато друг я разглежда, защото аз мойта съм я разнасяла по доста лекари и не са искали да ми правят повторна, за да са сигурни в резултата. Пожелават ти резултата да е добър и скорошни :bfp:
*

    Olimpia

  • ***
  • 220
  • Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне:)
Много ви благодаря!!! Успехи и на вас :lol:
*
Здравеите,аз съм записана за февруари за ин витро във Варна .Лошото е че не се знае при кого ще бъда ,тъи като Маркова вече няма да се занимава.Чували ли сте нещо за Ковачев,или Козовски.Колкото до Александров тои е ембриолога на тези манипулации,а не е гинеколог.
*
Здравеите,аз съм записана за февруари за ин витро във Варна .Лошото е че не се знае при кого ще бъда ,тъи като Маркова вече няма да се занимава.Чували ли сте нещо за Ковачев,или Козовски.Колкото до Александров тои е ембриолога на тези манипулации,а не е гинеколог.

Кой ти каза че Маркова вече няма да се занимава? Защо? Това е много лошо.Че то ако не е тя, на кого ще разчитаме тука?Ковачев е аматьор още в инвитрото.
*
Ми аз се записах за догодина за февруари и поисках да съм при Маркова и тази която ми даде 4ас ми каза 4е Маркова след нова година ще преостанови работата си.Остават Козовски и Ковачев.Ще е тъпо ако се отпиша
*
В Майчин дом ли ти казаха това? Защото остава надежда че ще се включи в инвитро процедурите в Майчин дом.Не вярвам да спре да работи при положение че има най-много опит.Дано причината за това е откриването на инвитро центъра в Майчин дом.И аз ще съм по-щастлива ако правя такова там,вместо в АГ болница.
*
Току що говорих с доц. Маркова. Наистина няма да се занимава тя, щяло да има друг доктор,но и тя щяла да бъде там. Нищо не разбирам вече, толкова пари изръсих и надежди и нерви и сега какво...............

[/url]
*
Е как така няма да се занимава? Изобщо ли? Даже и в Майчин дом ли?
*
Нищо не разбрах. :(
*
Току що говорих с доц. Маркова. Наистина няма да се занимава тя, щяло да има друг доктор,но и тя щяла да бъде там. Нищо не разбирам вече, толкова пари изръсих и надежди и нерви и сега какво...............
*
Teodok и аз съм от Русе.Искаш ли да се видим .Аз съм записана за февруари в аг-то,Това че няма да съм при Маркова не ме притеснява.Една приятелка за втори път беше при нея и в краина сметка Маркова и е правила само прегледите.Всичко останало и го прави целия екип.Единствено ме е страх ако Александров не е там,защото ембриолога е наи-важен.0888533806-Елена
*
Сега имах малко време и видях, че сте писали. Не знам как действат във Варна и кой какво прави, но просто съм възмутена. Не може на мен да ми се казва не записваме, а в същото време да се записват момичета за февруари.
Точните думи на доцентката бяха: Аз няма конкретно да се занимавам с ТОВА, ще има други доктори, но ще бъда там.
Ако вие можете да ми кажете какво означават...........
Междувременно вече смених екипа и се насочих към друга клиника.


[/url]
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Единствено ме е страх ако Александров не е там,защото ембриолога е наи-важен.0888533806-Елена

И кво като е д-р Александров там.  :wink:
Да не би всичко от него да зависи?