0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: ПРОТЕСТНО ПИСМО
« Отговор #240 -: Октомври 05, 2006, 17:41:12 pm »
Може би са били с "промити" съзнания от журналистите, защото тогава имаше една кампания по ТВ - вижте, дават пари за ин витро, а за горките деца с едикакво си заболяване не дават. Та, същите думи ги чувах, допълнени с това, че Щерев е депутат и си има клиника, която трябва да пълни с пациенти. Глупости, общо взето.

Да, ама тия глупости ръгват право в раната, Зайче! Откъде-накъде сульо и пульо ще ни казва как да си живеем живота!
А от близки, ама много близки, най-боли. Моята приятелка, дето сме неразделни от 30 години, като й казах преди време, че по всяка вероятност ще се стигне до ин витро, знаеш ли какво ми каза??? Това стане- не стане все са си пари хвърлени на вятъра, по- добре си осинови! И ми го казва жена със стерилитет от години, с много тестостерон и поликистозни яйчници, която мечтаеше за детенце и знае какво е да искаш и да не става! ...Та тя си осинови.
Та от думите й тогава много ме заболя, нищо не и казах...преглътнах го някак, но сега пак се сетих!
Re: ПРОТЕСТНО ПИСМО
« Отговор #241 -: Октомври 06, 2006, 15:20:19 pm »
Момичета, обадили са се от бТВ на Мели!

http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=6506.0
*
Re: ПРОТЕСТНО ПИСМО
« Отговор #242 -: Октомври 06, 2006, 15:38:52 pm »
 Когато ходих при моята лична лекарка да взема талон за подготовката на документите за НЗОК, тя ми каза: "ИНВИТРОТО Е СКЪПО СТРУВАЩА ДЕПРЕСИЯ"., така че за какво говорим за шефове, приятели и т.н., на който не му е до главата не го интересува нищо.
*
Re: ПРОТЕСТНО ПИСМО
« Отговор #243 -: Октомври 06, 2006, 19:30:38 pm »
здравейте момичета,
малко се отклонявам ама " цъкнете" канал 1 да чуете само за какъв излишък пари става дума в тая каса!
нямям думи!
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: ПРОТЕСТНО ПИСМО
« Отговор #244 -: Октомври 06, 2006, 23:07:10 pm »
Береану направи наистина много силно предаване. За жалост, не го хванах от самото му начало. Повече ме впечатлява наглоста на тези хора - той им задава конкретни въпроси, те мълчат, повдигат рамене или отговарят нещо съвсем друго.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Re: ПРОТЕСТНО ПИСМО
« Отговор #245 -: Октомври 07, 2006, 02:33:19 am »
В конкурсите за назначаване на хора в здравната каса сигурно се гледа само дали са нагли. Останалите качества не са от значение.
Re: ПРОТЕСТНО ПИСМО
« Отговор #246 -: Октомври 09, 2006, 08:51:48 am »
Днес не съм на работа и имам възможност да гледам бтв. Двете дами, с които Ани разговаря повече от чудесно представят проблема!
Браво, момичета!
Много сте смели!
Re: ПРОТЕСТНО ПИСМО
« Отговор #247 -: Октомври 09, 2006, 09:08:14 am »
Мили момичета, Елена и Боряна  :youwoman:
Благодаря от все сърце за достойносто представяне, за интелегентното присъствие, за подредените мисли и въздействащи думи!!! Справихте се блестящо, заради всички нас!!!
Благодаря!!! 


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: ПРОТЕСТНО ПИСМО
« Отговор #248 -: Октомври 09, 2006, 09:09:51 am »
Поздравления момичета! Бяхте направо перфектни!
*
Re: ПРОТЕСТНО ПИСМО
« Отговор #249 -: Октомври 09, 2006, 09:20:05 am »
  :balk_602: Браво момичета,представихте се перфектно!Благодаря Ви за смелостта!
*
Re: ПРОТЕСТНО ПИСМО
« Отговор #250 -: Октомври 09, 2006, 09:21:56 am »
Браво момичета! За съжаление времето беше малко, но за мен е по-важно че се говори за нас!  Представихте ни достойно и поздравление за вашата смелост!
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: ПРОТЕСТНО ПИСМО
« Отговор #251 -: Октомври 09, 2006, 09:36:28 am »
Момичета, а дали можем да го гледаме някъде или поне да кажете накратко какво стана???
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: ПРОТЕСТНО ПИСМО
« Отговор #252 -: Октомври 09, 2006, 09:44:23 am »
     Благодаря ви!  :balk_81:
Тягостно беше!......Аз не се стърпях и се разплаках!
Но момичетата бяха силни!
И се видя кой е смелия!
И кой може да се защити!
Къде бяха опонентите!?........
В удобните си и приветливи офиси!
Или може би в служебните ,луксозни возила!
          Бубе,Елена!  :grouphug:
Браво момичета!Достойни бяхте!
       :grouphug2:
             
« Последна редакция: Октомври 09, 2006, 10:02:58 am от mishanta »
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: ПРОТЕСТНО ПИСМО
« Отговор #253 -: Октомври 09, 2006, 11:27:09 am »
Момичета, а дали можем да го гледаме някъде или поне да кажете накратко какво стана???

сигурно утре в сайта Neterra ще може да се види. http://www.neterra.tv/bg/show.php?id=183&bm=2
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: ПРОТЕСТНО ПИСМО
« Отговор #254 -: Октомври 09, 2006, 11:30:49 am »
Явно от утре, защото днес го търсих, но още не са го пуснали. Дано има някаква реакция... Въпреки че е много съмнително :(
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: ПРОТЕСТНО ПИСМО
« Отговор #255 -: Октомври 09, 2006, 11:31:04 am »
Благодаря и от мен!:balk_21:
И на мен ми беше тягостно, и времето беше малко, и нямаше представител от НЗОК, но това не попречи на
момичетата да се справят много достойно!
Всички трябва да вземем пример от тях!
Re: ПРОТЕСТНО ПИСМО
« Отговор #256 -: Октомври 09, 2006, 11:40:30 am »
И аз плаках - няколко пъти :(


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
Re: ПРОТЕСТНО ПИСМО
« Отговор #257 -: Октомври 09, 2006, 12:06:35 pm »
Съжалявам, че не гледах предаването. На всички момичета във форума пожелавам сбъдване на съкровените Ви мечти. Успех и Бог да Ви помага.
*
Re: ПРОТЕСТНО ПИСМО
« Отговор #258 -: Октомври 09, 2006, 12:35:01 pm »
 Благодаря Ви Ели и Боряна!
Справихте се белестящо, изложихте проблема от всички гледни точки.
За отсъствито на НЗОК нямам думи - те показаха колко са нагли и безцеремонни, явно за тях не съществува проблем и за това няма нужда да се появяват.
Благодаря Ви още веднъж! :balk_47: :balk_47:
*

    minim

  • ***
  • 460
  • Сбъдната мечта !
Re: ПРОТЕСТНО ПИСМО
« Отговор #259 -: Октомври 09, 2006, 19:22:24 pm »
вече го има в нета предаването
току що го гледах и направо се разтърсих...
такива емоции ми създадохте...
Момичета...представихте се блестящо !!!