0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Блага новина от мен:)
« Отговор #60 -: Юли 24, 2006, 20:36:09 pm »
 :balk_602:  Ч Е С Т И Т О !!!!
Re: Блага новина от мен:)
« Отговор #61 -: Юли 24, 2006, 20:41:27 pm »
Огънче, извинявай за въпроса, но в коя лаборатория си направи кръвния тест, защото досега не съм си правила?Благодаря предварително.Желая ти лека и без проблеми бременност и накрая едно хубаво и здраво бебче.
*
Re: Блага новина от мен:)
« Отговор #62 -: Юли 24, 2006, 20:48:29 pm »
ЧЕСТИТО и от мен  :balk_5: Не мога да опиша радоста, която изпитах, докато четях постинга.
Лека и безпроблемна бременност!
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: Блага новина от мен:)
« Отговор #63 -: Юли 24, 2006, 23:08:56 pm »
оги, страхотна новина. лека бременност и здраво бебе :D.
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Блага новина от мен:)
« Отговор #64 -: Юли 24, 2006, 23:12:57 pm »
ЧЕСТИТО!!!!!!!! :balk_5:Лека и безпроблемна бременност!
Много се радвам за теб!!!!Дай боже всеки ден някоя от момичета да ни радва така!! :balk_21:
*

    Ani4ka78

  • ***
  • 220
  • Моята принцеса
Re: Блага новина от мен:)
« Отговор #65 -: Юли 24, 2006, 23:45:26 pm »
Честито и от мен мила!!! Много ме зарадва, аз също съм с ендометриоза и също съм след инвитро. Това е една прекрасна новина, която вдъхва сили на много от нас. Благодаря че я сподели
!!! Желая ти безпроблемна бременност и да имаш най-здравото и красиво бебе на света!!!
Re: Блага новина от мен:)
« Отговор #66 -: Юли 24, 2006, 23:49:12 pm »
Честито миличка! Да си много щастлива! И да гушкаш най-прекрасното бебешоче.
*
Re: Блага новина от мен:)
« Отговор #67 -: Юли 24, 2006, 23:59:57 pm »
Честито! Много се радвам. Желая ти лека и безпроблемна бременност и най- сладкото бебче! :D

*

    rally_g

  • ****
  • 959
  • Искам да бъда добра!
Re: Блага новина от мен:)
« Отговор #68 -: Юли 25, 2006, 00:06:39 am »
Огънче, честита бременност:), пожелавам ти да е лека и изпълнена с щастие и радости. Историята ти ме просълзи
ЗА КООРДИНАТИТЕ НА ИЗПИТАНИ СПЕЦИАЛИСТИ ПО РЕПРОДУКЦИЯ ВИЖТЕ http://www.zachatie.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=6
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Блага новина от мен:)
« Отговор #69 -: Юли 25, 2006, 00:09:55 am »
честита дългоочаквана радост, мила Оги!
от сърце желая най-красивата и безпроблемна бременност и едно красиво и сладко бебче!
ти си борбена мацка и си заслужи всяка секундичка от тази сладка победа...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Блага новина от мен:)
« Отговор #70 -: Юли 25, 2006, 00:46:00 am »
Честито! Лека и безпроблемна бременност и след това много щастие с бебчо!  :balk_16:
*
Re: Блага новина от мен:)
« Отговор #71 -: Юли 25, 2006, 02:38:07 am »
Честито още веднъж миличка - леко и безпроблемно бременеене пък за количките се разбрахме .. ще ги бутаме с удоволствие. И дано това да е хубав старт за лятна серия от положителни резултати за всички момичета в процедура, пък защо не и за всички, които не са в такава - приятните изненади винаги са добре дошли.
*
Re: Блага новина от мен:)
« Отговор #72 -: Юли 25, 2006, 09:10:14 am »
честитоооооооооо страхотна новина лека бременост  и само положителни емоции :bighug: :cloud9: preggo
*
Re: Блага новина от мен:)
« Отговор #73 -: Юли 25, 2006, 09:36:35 am »
Честито!!! :D :D :D
*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Re: Блага новина от мен:)
« Отговор #74 -: Юли 25, 2006, 10:24:40 am »
Огънче, извинявай за въпроса, но в коя лаборатория си направи кръвния тест, защото досега не съм си правила?
В Кандиларов, в София. Много са експедитивни.

*
Re: Блага новина от мен:)
« Отговор #75 -: Юли 25, 2006, 10:27:47 am »
Честито, Огънче.
Желая ти лека и безпроблемна бременност и здраво малко прекрасно Човече.
Нека всеки миг оттук нататък е обагрен с пурпурния цвят, с който написа историята си. Пожелавам много слънце и обсипано със звезди небе да бди над вас.
Бъдете щастливи!


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Блага новина от мен:)
« Отговор #76 -: Юли 25, 2006, 10:34:38 am »
Страхотна новина, миличка :D
Хем си знаех и пак се разревах от кеф :lol:
От две седмици подпитвам какво става с теб и имам ли основания за добро предчуствие :P
Пожелавам ти много спокойна и красива бременност!
Ако те тормозят някакви въпроси - насреща съм :bighug:


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Re: Блага новина от мен:)
« Отговор #77 -: Юли 25, 2006, 10:35:41 am »
Много ме зарадва, аз също съм с ендометриоза и също съм след инвитро. Това е една прекрасна новина, която вдъхва сили на много от нас.
Ами дано следващата приказка да е твоята, мила Ани. Кога ще правиш теста?

*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Re: Блага новина от мен:)
« Отговор #78 -: Юли 25, 2006, 10:43:01 am »
ти си борбена мацка и си заслужи всяка секундичка от тази сладка победа...
Благодаря, Джамито! И аз си го мисля същото, колкото и нескромно да звучи. Онзи ден се записах женска консултация в нашата поликлиника и на въпроса защо се смятам за рискова бременност, аз им казах "ами защото забременях след второ икси"!? А акушерката се оцъкли пред мен и попита "след какво??!!". Та се наложи да им подаря брошурата на клиниката на Владимиров и от там да запише в компютъра точното име на метода!!! Представяш ли си? Всички такива по-млади тъпанарки забременяват без проблем, без елементарна грамотност как става изобщо...както казва Сигнус ..от спукан презерватив...
Така, че всички сме си заслужили радостите. Някои по-бързо, други по-бавно...но в крайна сметка рано или късно всички успяват. Ти, аз, Стефи,Сигнус, Виа...и още мносо момичета сме доказателството.
Ти да гушнеш и цункаш малкият Марти от мен и да го намачкаш едно хубаво по сладкото дупе...
Целувки!

Re: Блага новина от мен:)
« Отговор #79 -: Юли 25, 2006, 10:45:24 am »
Браво, Оги и честито! :D
Да ти кажа честно, аз те подозирах :) :)
Много се радвам за успеха ти и ти желая весела бременност и само положителни емоции preggo yahoo_17