0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Блага новина от мен:)
« Отговор #100 -: Юли 26, 2006, 16:44:18 pm »
честито Огънче.
Искам да поздравя и всички момичета с лентички за бременност. Отдавна не съм писала в сайта и се зарадвах да видя толкова много лентички.
Успех и на опитващите в момента.
*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Re: Блага новина от мен:)
« Отговор #101 -: Юли 26, 2006, 16:51:55 pm »
П.П.Като ти гледам лентичката,вървим на една дата :D(08 февруари)
Даааа, заедно сме. 8-ми февруари е по мои сметки (интернет калкулаторите), а в женската консултация бабичката по някаква си формула ме сметна на 11-и февруари. Аз й казах, че нещо не смята правилно, ама ходи спори с дърта акушерка.
Супер!

*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Re: Блага новина от мен:)
« Отговор #102 -: Юли 26, 2006, 16:54:19 pm »
Отдавна не съм писала в сайта и се зарадвах да видя толкова много лентички.
Нали сега си имаш сладки бебешки грижи, та ти е простено.
Благодаря за милите пожелания!

*

    piera

  • ****
  • 896
  • Keen on boots
Re: Блага новина от мен:)
« Отговор #103 -: Юли 26, 2006, 19:48:15 pm »

Даааа, заедно сме. 8-ми февруари е по мои сметки (интернет калкулаторите), а в женската консултация бабичката по някаква си формула ме сметна на 11-и февруари. Аз й казах, че нещо не смята правилно, ама ходи спори с дърта акушерка.
Супер!

Aбсолютно същото се случи и при мен!Сестрата ми вписа в картона 11 февруари,а по мойте сметки и тези на калкулатора в нета,излизам за 8.Чудна работа!Последния ми цикъл беше на 4 май.
« Последна редакция: Юли 26, 2006, 19:50:44 pm от piera »
*

    Danidan

  • *****
  • 1209
  • творец- щурец с малко щурче
Re: Блага новина от мен:)
« Отговор #104 -: Юли 26, 2006, 20:33:15 pm »
Ехе, оформили сте се тройка, супер!Живи и здрави! :triplets:
*

    dafnaа

Re: Блага новина от мен:)
« Отговор #105 -: Юли 26, 2006, 22:09:10 pm »
Миличка, разплаках се от разказа ти...много се радвам за теб, ама много. Пожелавам ти лека бременност и февруари да си гушнеш така желаното бебченце! Само хубави емоции, само добри новини и се наслаждавай на тези месеци. Притесненията ще си ги има, не изпускай хубавите емоции
Поздрави, поздрави, поздрави
Re: Блага новина от мен:)
« Отговор #106 -: Юли 26, 2006, 23:09:05 pm »
Честито  :D preggo

*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Re: Блага новина от мен:)
« Отговор #107 -: Юли 27, 2006, 09:22:13 am »
Последния ми цикъл беше на 4 май.
Пък аз нямам от Декември миналата година. Пиша 4-ти май, когато ми беше първата инжекция...иначе няма как да го засека?!

Re: Блага новина от мен:)
« Отговор #108 -: Юли 27, 2006, 09:35:17 am »
Честито! Лека бременност!
Дано има повече хубави новини като тази!
  09.11.2007
Re: Блага новина от мен:)
« Отговор #109 -: Юли 27, 2006, 11:25:34 am »
Честито, Огънче! Желая ти лека и прекрасна бременност. Много ме трогна твоята история, благодаря ти че я сподели и ми даде надежда.
Житейски закон е:
Когато една врата се затваря,
друга се отваря пред нас.
Трагичното обаче е,
че човек гледа само към затворената врата
и не обръща внимание на отворената.
Re: Блага новина от мен:)
« Отговор #110 -: Юли 27, 2006, 14:51:57 pm »
честито и от мен и тук мила оги!
много много се радвам че и ти успя.
пожелавам ти лека и безпроблемна бременност изпълнена само с красиви моменти и после да гушнеш здраво и красиво бебче.
*
Re: Блага новина от мен:)
« Отговор #111 -: Юли 27, 2006, 15:38:00 pm »

Даааа, заедно сме. 8-ми февруари е по мои сметки (интернет калкулаторите), а в женската консултация бабичката по някаква си формула ме сметна на 11-и февруари. Аз й казах, че нещо не смята правилно, ама ходи спори с дърта акушерка.
Супер!

Aбсолютно същото се случи и при мен!Сестрата ми вписа в картона 11 февруари,а по мойте сметки и тези на калкулатора в нета,излизам за 8.Чудна работа!Последния ми цикъл беше на 4 май.
Имам спомен, че точно така изчисляват - прибавят 7 дни към последната менструация, за да уточнят самата дата - за старата школа става въпрос, де!
Както и да са ви го изчислили - важното е да ви е лека бременността и здрави бебоците  :D
Re: Блага новина от мен:)
« Отговор #112 -: Юли 27, 2006, 18:27:29 pm »
Оги,честито и от мен!
И аз съм с ендометриоза и се радвам много на момичетата,които са преборили тази коварна болест!
Бъди щастлива много и ти и цялото ти семейство! :bighug:

Любовта на човек към човека-това е може би най-трудното,което ни е дадено,крайността,последното изпитание и доказателство...
*
Re: Блага новина от мен:)
« Отговор #113 -: Юли 28, 2006, 15:29:19 pm »
Eй, браво бе Оги! :D
Усещах аз, че става нещо с тебе- хубаво! :D
Re: Блага новина от мен:)
« Отговор #114 -: Юли 28, 2006, 16:42:23 pm »
ПОЗДРАВЛЕНИЯ Огънье,
Всиько най-хубаво само от саге нататък и благодаря наистина ье разказа историята си, тя ни вдъхва толкова надежда, на нас които тепърва ще вървим по арт процедури  :D
*
Re: Блага новина от мен:)
« Отговор #115 -: Юли 29, 2006, 08:47:36 am »
Честито Оги!!!
Много се зарадвах на новината за теб, макар че тя е отдавна и аз не бях влизала скоро.
Пожелавам ти лека бременост и много, много щастие. И едно красиво и здраво бебе накрая!!! :balk_46:
*
Re: Блага новина от мен:)
« Отговор #116 -: Юли 29, 2006, 14:31:35 pm »
Оги, честито, мила. Една седмица ме няма и каква новина ме посреща. Дано лятната серия продължи и се засили.
Re: Блага новина от мен:)
« Отговор #117 -: Юли 31, 2006, 20:28:41 pm »
Честито,мила Оги!Благодаря ти че,сподели твоя приказка с щастлив край и успя да ми върнеш част от вярата и да ме накараш да повярвам в успеха преди второто ми ICSI :balk_21:
Вярвай в трудни моменти,смей се когато тъжиш,лесно е глава да отпуснеш,трудно е да победиш!
Re: Блага новина от мен:)
« Отговор #118 -: Август 01, 2006, 10:26:41 am »
Оги, ти май наистина си огън момиче!!!
ЧЕСТИТО! Напълни душата ми от радост с тази чудесна новина!
Желая ти спокойна бременост, леко раждане и щастливо майчинство!
Дай боже, всички ни такова чудо!
*
Re: Блага новина от мен:)
« Отговор #119 -: Август 01, 2006, 10:42:03 am »
  Честито и от мен. Браво на теб. Много щастие ти желая и лека бременност. Най-красивото и здраво бебче.