0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #200 -: Март 10, 2020, 18:18:50 pm »
Благодаря за куража  :bighug: Относно болежките, снощи си сложих 2 инж Декапептил и днес съм подута все едно в 6 месец  и едвам дишам :D Ами дано излязат някии качествени  :crossfingers:
Тери, Мишо намери ли Б12?
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #201 -: Март 10, 2020, 19:07:51 pm »
Лейди, стиснати палци. Да изкарате хубави и здрави яйцеклетки и всички да се оплодят и развият до замразяване и трансфер, а после 9 леки месеца 💕
Успех и на другите, тук доста активност предстои. Стискам ви палци на всички ❤️

*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #202 -: Март 10, 2020, 21:29:14 pm »
Благодаря ти, Лято  :D Дано опразним много скоро тази тема  :D
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #203 -: Март 10, 2020, 21:57:53 pm »
Лейди, ммого стиснати палци и от мен за утре! Чакаме да се похвалиш с хубави яйчица!

Трябва да я опразваме вече тази тема, че някои много се задържахме!
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #204 -: Март 10, 2020, 22:00:41 pm »
Лейди,късмет и от мен,след един месец те чакаме в бременната тема🤗
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #205 -: Март 11, 2020, 07:44:39 am »
Лейди стискам палци много силно!Ей така като мен те орисвам!Поздрави на доктора от две сладки и мрънкащи близначки!

Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #206 -: Март 11, 2020, 08:53:51 am »
Лейди, стискам силно палци, успех, мила! Най-хубавите яйцеклетки и най-прекрасните ембриончета ти желая!
 :goodluck:
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #207 -: Март 11, 2020, 08:57:39 am »
Лейди, успех!
Не знам дали помниш как орисах Кукапетал (май тя беше), дето трябваше да прави тест на рожденният ден на мъжът ми и т.н.
Та и теб те орисвам с много качествени Я и после да се оплодят всичките, и до бластоцист да стигнат и супер трансфер да имаш и почти накрая  :bfp: и после най-прекрасните 9 месеца... и туй всичкото, защото пункцията ти е баш на годишнината на нашето семейство  :heartbeat:

26.09.2019
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #208 -: Март 11, 2020, 09:41:22 am »
Яничка,честита годишнина!Да се обичате и подкрепяте винаги и още дълги години заедно,да си посрещнете малкия човек и всичко най!
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #209 -: Март 11, 2020, 10:13:11 am »
Лейди, днес всички се вълнуваме с теб. Стиснали сме здраво палци за теб и за половинката. Нека не ги забравяме и мъжете, че може да имат кратка работа, но е под напрежение в този ден.
Яничка, живи и здрави. Да се плодите, множите, все такива хубави неща. Бъдете винаги заедно.

ЦАР не могат да получат документите ни, така че ще трябва да изпращаме по куриер.
Аз съм си запазила час за зъболекар за другата седмица преди инвитрото. Имам много лоши зъби и нарочно се пазих да ида точно преди стимулацията, а то хванах времето с вирусите, но каквото такова. Ще се надявам да дезинфекцират добре.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #210 -: Март 11, 2020, 10:23:46 am »
Щом имаш проблеми е хубаво да ги правих от далеч, а не непосредствено преди процедура.
Тоест не са разгледали казуса ти, така ли?

Лейди, стиснати палци!
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #211 -: Март 11, 2020, 10:35:23 am »
Аз проблеми нямам. Просто на 6 месеца ходя на зъболекар и винаги имам по 4 кариеса за оправяне и все са едни дълбоки. Та сега просто ги направих 7 месеца, за да е по-близо до инвитрото. Че се знам една бременност какъв погром би направила в устата ми.

Не са ги разгледали. Не ги получават. 100 пъти говори Мишо с тях. Сега ще им изпращам по куриер. Те ще ми върнат входящ номер и ще чакам. Тааа ще мине време. Но иначе на теория бързо давали входящ номер за разглеждане на запитвания, защото като казахме, че от 2 месеца чакаме и отговориха, че не е възможно. И започнаха да търсят имейлите и 3 пъти ни звъняха те, а ние още кой знае колко пъти им звъняхме. Направо се изненадах, като знам колко време сме стояли преди 2 години на телефона, за да си вземем входящ номер за процедура.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #212 -: Март 11, 2020, 10:51:16 am »
Благодаря ви момичета!
Аз тамън писах и се обзаведох с нещо като кървене. На превръзката е бледо розово май. А като сложих утрогестана и по пръста ми имаше жилки с леко оцветяване. Успях да си запиша час за 11:30 и като включим и прегледа при хематолога, ще си отвися цял ден в болницата.

26.09.2019
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #213 -: Март 11, 2020, 12:02:06 pm »
Лейди, успех днес 🤞И за нас днес е празник. Сарандисахме Лазар. Пишорко вече е на 40 дни, колко бързо минава времето, все едно вчера се роди. Орисвам те с едно такова сладко малко съкровище 💗
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #214 -: Март 11, 2020, 12:17:25 pm »
Лейди, много стиснати палчета от мен! Яничка е добра орисница, и аз се сетих сега като каза. Ами Тери, то става така, защото не ви е България мястото! Всяко нещо с причина, понякога отвъд нашия светоглед. Ох, че съм се нахъсала за теб. Яничка, всичко ще е наред- сигурна съм!
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #215 -: Март 11, 2020, 13:06:34 pm »
Яничка, ще се окаже доимплантиране, знам го.
Аз получих входящ номер от ЦАР, въпросът е, че не знам как да го използвам, не става във формата за проверка на номера.

От офиса ми писаха, че съм 2 седмици home office след командиорвката в Белгия. Тъкмо ще се върна за 3-4 дена и ще замина за Турция и там 1 месец home office
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #216 -: Март 11, 2020, 13:10:22 pm »
При нас правят същото. Може и за по-добре да е Тери. Аз утре и петък съм хоумофис и после седмица отпуска. Натискам за по-дълъг хоум офис.
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #217 -: Март 11, 2020, 13:23:22 pm »
Докторката каза, че не било кръв. Гледа сакчето, рови, търси нещо... като почнат да гледат така в тия ехографи и аз бавно умирам. После каза нещо за цикъла ми дали е редовен и нещо за овулацията, че можело да е била по-рано ли, по-късно ли... мен тук вече ми бучаха ушите и сърцето ми се опитваше да излезе през гърлото и петите едновременно. Изглеждаше като да не й харесва нещо, но пък каза че за тази седмица всичко било идеално. Отговаряло си точно.

26.09.2019
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #218 -: Март 11, 2020, 13:47:14 pm »
Ох,Яничка познато ми е това чувство,важното е че си отговаря,всичко ще е наред🤗
Танче,честита саранджа,много добре сте направили.
Тери,ходи си спокойно на зъболекар,и аз утре съм,че ме наболява един зъб,а и да види другите.
Чакаме Лейди да пише,дано е минала леко пункцията.
*
Re: Правим опити за бебе - 27 тема
« Отговор #219 -: Март 11, 2020, 14:19:49 pm »
Какво е Сарандисване  8O 8O 8O това нещо сливенско ли е
Бъди промяната, която искаш да видиш в света