0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #820 -: Февруари 11, 2020, 13:16:04 pm »
Лято дано продължава да расте и скоро и сърчице да чуетр. На мен преди малко ми дойде, така че не правих тест
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #821 -: Февруари 11, 2020, 13:27:23 pm »
Еличка, съжалявам. Важно е сега да се наместят тези палави хормони. Радвай се на дребосъчето  :bighug:
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #822 -: Февруари 11, 2020, 13:34:40 pm »
Лейди, и аз като всички   FH- pro  на фертилиад приемам, както и миоинозитол пак на фертилаид + камара други неща, ама те са отдавна. Взимала съм и аз прегнакеър, но нямаше никакъв резултат, а и нали не усвоявам вит. от Б групата, а там не са в метилирана форма ги смених.
Сега цикъла ми е на 33 дни, О на 19 ден, а менструацията от 10 дена стана на 7. Малко не ме кефи, че не се скъси цикъла с тия добавки, ама ще видим. Вече 3 месеца пия по 6 капсули на ден и се чудя да продължавам ли още така , ако и този месец не стане нищо... Благодаря ви за пожеланият късмет  :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #823 -: Февруари 11, 2020, 13:44:52 pm »
Аз на Прегнакеър изобщо не съм им фен. При първата бременност само от тях повръщах, а и не обичам изкуствени витамини. Ако взимам, то е само от естествен източник. Само за FH Pro направих изключение и даже не съм проверявала какви са витамините вътре, за да не го мисля като ги пия.

Хелиантус, на опаковката пише, че е най-оптимално да се приемат от 3-6 месеца преди опити, но после какво става не е ясно.
Аз съм решила, че пълната доза ще я пия макс 6 месеца. Два месеца бях на по 3 капсули.

26.09.2019
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #824 -: Февруари 11, 2020, 13:52:09 pm »
А ние все още не работим за второ. Ама като ми закъсня реших да се проверя  :lol: :lol: :lol:. Нека мине малко време и Изабела попорасне малко пък тогава. Не че ако стане нищо че е непланувано ще го върна.
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #825 -: Февруари 11, 2020, 14:42:24 pm »
Лято тихичко честито. Хубав резултат. Дано се удвоя и всичко се развива както трябва.
Хелиантус и за теб много стиснати палци и успех през този месец.
Еличка както доди хахаха
 :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #826 -: Февруари 11, 2020, 14:48:25 pm »
Лято, стискам палци, дано всичко върви перфектно!
Един миг обич може и ще направи света съвършен.
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #827 -: Февруари 11, 2020, 14:50:34 pm »
Ясно е, че няма да го върнеш, Еличка  :lol:
Яничка, за Про-то знам от момичетата тук, че след този курс трябва да се направи почивка. Но каква, не ми е ясно.
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #828 -: Февруари 11, 2020, 16:39:09 pm »
Лято, честити, хайде провлачи крак и след теб всички от групата да те последване.
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #829 -: Февруари 11, 2020, 16:50:54 pm »
Хелиантус, мислех те тази нощ/Вие правихте ли генетични при мъжът ти?Делация на У хромозомата?

*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #830 -: Февруари 11, 2020, 16:52:23 pm »
Благодаря ви, момичета. Аз още не мога да повярвам, а и доста се страхувам. Имам леки болки и ги асоциирам с миналата бременност, която приключи преди да я видим дори. Имах само кръвни на нея. Искам да вярвам, че всичко е в главата ми само. Ще се успокоя като го видим, но то има почти месец до тогава. По всички сметки аз едва съм влязла в седмица 4, тъй че страховете ми надделяват засега. Но ще се пазя, този път поне знам навреме и няма да правя размествания, да вземам лекарства, да катеря планини.

*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #831 -: Февруари 11, 2020, 17:05:08 pm »
Лято, какво ти казах аз > :) За 11 ти ден е напълно нормално, мойте пъти така е било. Пу-пу. То е ясно, че ще се успокоим като ги гушнем, но ..виж аз не съм по ултра позитивните твърдения, но бъди заета (не се претоварвай , но дръж ума си зает)и се пази.
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #832 -: Февруари 11, 2020, 17:19:02 pm »
Хелиантус, мислех те тази нощ/Вие правихте ли генетични при мъжът ти?Делация на У хромозомата?

Маги, благодаря, че ме мислиш. Правихме генетични, но това за У хромозомата не, четох много ( а може и Калчев да питах, вече не помня), при делеции на У хромозомата винаги имало и отклонения в спермограмата, а неговата е перфектна. Даже вторият път като пуснахме беше по- добра от първият път. Като звъня на Калчев пак ще попитам какво мисли и може и да вземем да го направим. Аз нещо не мога да излезна от дупката, в която паднах след последната биохимична, но се опитвам да се събирам и да взема да се задействам по- сериозно.

Слънцемое, благодаря и на теб за палците и прашеца !
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #833 -: Февруари 11, 2020, 23:11:15 pm »
Лято, ех че хубав резултат. Пу-пу.Ти май си от всички ни най-нетърпелива, никоя досега не се е изследвала толкова рано след трансфер като теб. 14 ден от трансфер щяла да чака, то бебето ще е проходило дотогава. Пожелавам ти всичко да е наред и да се удвои другиден.
Хелиантусче, няма да мирясам, докато ти, аз, Хрис и Лейди не напуснем тази тема най-тържествено. Време ни е, много се застояхме. Влязох сега специално заради теб да пиша. Днес разбрах, че едни познати скоро ще имате детенце. Няколко спонтанни аборта (някои в по-напреднала седмица, други не), поне две неуспешни инвитро процедури и скоро ще им се ражда най-сетне детенце, заченато по естествен път. Нищо от формулата не са сменили, проблем не беше намерен, просто пустите звезди са се наредили този път.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #834 -: Февруари 11, 2020, 23:18:25 pm »
Така е, Тери, прекалено много се застояхме, но вярвам, че всички скоро ще се местим в другата тема, от време на време се обезкуражавам, но гледам да не мисля за това. И аз ги чакам тия звезди да се наместят, понякога просто това е нужно, Дай Боже да нямаме други неоткрити проблеми. Да им е живо и здраво детенцето на твоите познати.
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #835 -: Февруари 12, 2020, 00:32:15 am »
Хелиантус, въпрос на време е. Лошото е, че времето е доста вече. След всички години, стимулации и загуби ни се наредиха и нашите звезди. Вярвам го силно и за вас, че ще е скоро!

Тери, за вас знам, че ще е съвсем скоро, ако се оставиш да не правиш нищо различно, от това което ти казва доктора в Турция. Малко предобряш манджите :wink:

Хрис, знае всичко, което мисля.

Лейди, ти също се задържа доста.

Успех на всички!

Само да вметна, че аз съм пращала бременност на 8 ден след О с пиклив. Май бия Лято  :lol: :D
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #836 -: Февруари 12, 2020, 06:09:50 am »
Хахаха, Павла, наистина ме биеш по нетърпение в тоя случай :D .

*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #837 -: Февруари 12, 2020, 07:55:58 am »
Аз смятам още края на март да спирам всичката хомеопатия. Затова отсега се заредих с пробиотици и пия, защото много ме е страх да си докарам отново проблем със стомаха или цистит. Реално бактерията ми вагинално си спи, но стигне ли други органи и там се вихри и трябва антибиотик и искам да избегна това, затова пия разни илачи
Но дойде ли време за стимулация, спирам всичко, не може да пия нещо, за което докторът не знае.
Нали ви казах, че той ми препоръча да спра Бромокриптина, защото по изследвания нямам нужда от него. И отново кошмарите започнаха. Казвала съм ви, че като дете дори на приспивателни съм била,на антидепресанти, защото не беше страх да заспя, страдах от  инсомния също. И само Бромокриптина ме оправи. Сега като ги спрях в началото явно бяха по-леки кошмарите, защото само Мишо забеляза, че съм скимтяла нощем, но последните вечери се будя сама от страх, тази едва заспах след като се събудих и после пак кошмар. Чудя се доколко е добре, че спрях Бромокриптина.
Докато се опитвах да заспя отново тази нощ ми се върна спомен от детството, спомних си, че от доста малка имам тези кошмари, защото вечер сама си разказвах приказки, за да не сънувам пак нещо лошо.

Лина, как ще ме диагностицираш  :D :D
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #838 -: Февруари 12, 2020, 09:11:52 am »
Тери, дано минат тези кошмари. С времето няма ли шанс да затихнат?  Аз също имам понякога такива случаи. Около хормоналните терапии понякога сънувам кошмари, а спя добре по принцип.
Един миг обич може и ще направи света съвършен.
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #839 -: Февруари 12, 2020, 09:15:24 am »
Добро утро, момичета!

Аз имам зелена светлина от нефролога ми. Всичко с бъбреците, кръвното и изследванията е наред. От 12 страници изследвания имам само едно отклонение. Резултатите от хографа са много добри. Тези от кръвното и те са 12 страници. Според доктора са ОК. На горна граница на идеалното кръвно са, но не съм за лекарства. Най-високата ми стойност е 142, но тя е когато излизах от един паркинг във Валенсия, ама за да ме разберете за какво ви говоря, трябва да ги видите всичките им места за паркиране. Даже и мъжът ми не иска да влиза в някои  8 :lol:

Сега малко за тестовете за овулация и секса...
Имам 50 теста, а вече втори месец си хващам овулацията само с 2. Ще ми стигнат за поне 5 живота.
Вчера теста беше тотално отрицателен, а днес светна мигащо личице. Трябва да изчакам немигащо, нали? Тоест още един тест утре.
И после каква е схемата? Знам че щом светне немигащото личице има 24-48 часа до овулация. Но кога и по каква схема се започват опитите?
Аз довечера съм и на доктор и той ще гледа какво е положението с овулацията и лигавицата, ама да си знам, та да не изпусна нещо.
Благодаря!

26.09.2019