0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #340 -: Февруари 06, 2020, 16:15:55 pm »
Стискам палци,но всичко ще е наред този път.Заслужаваш.
Видях в другата тема за семейните проблеми,кажи му на този твой Митко да се взима в ръце и да е плътно до теб,сега имаш нужда от спокойствие.
Ама най-важно е утре да видите  💓💓🤞
*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #341 -: Февруари 06, 2020, 16:19:34 pm »
Ей Джулка. Ти да видиш, нали :) Радвам се, че някой съм усмихнала. И аз се позарадвах като си споделих
*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #342 -: Февруари 06, 2020, 16:30:32 pm »
Лина, прегръщам те!Радвам се, много, много, много !!!!
С теб сме!

*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #343 -: Февруари 06, 2020, 16:34:51 pm »
Гуш, Маги. Да видим какво ще стане този път.
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #344 -: Февруари 06, 2020, 17:18:00 pm »
Страхотна изненада Лина.  :bighug: всичко ще е наред този път. Страхотна новина. Бравооо. И пожелавам утре пак да чуеш най-прекрасните звук, а именно тупкането на <3
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #345 -: Февруари 06, 2020, 17:46:16 pm »
Лина, Лина, Лина.... даааааа..... Много се радвам! Юхуууууууу! Чудесата се случват!
 :band:
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #346 -: Февруари 06, 2020, 19:25:05 pm »
😮😮😮😮 Браво бе Лина !!!! Много се радвам за теб,това е твоето бебче вярвай ! Пожелавам ти най леките 9 месеца ! ❤❤❤ и утре да чуете сърчицето на твоето чудо. 🤗🤗🤗😍😍
*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #347 -: Февруари 06, 2020, 22:04:37 pm »
Слънцемое, Кукапетал, Круела, Маги, Слънчицето, Танче, Павла, Djulka пак се засекохме. Не знам не се вълнувам- не мога да го обясня. Щастлива съм, но не смея да се радвам. Ще видим утре какво ще стане.
*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #348 -: Февруари 07, 2020, 09:52:25 am »
Момичетааааааааа минах! Чух, видях сърце. 6+2 съм по апликация, на апарата отговаря на 6+0, но каза, че е нормално. Вторник пускам НК клетки, края на др седмица съм пак на преглед. Ще се гледаме всяка седмица до 11-12 .Забранен ни е кекса (не че изгарям от желание) ама ептен. Както се държах, само като подкарах колата ревнах от щастие, гледах си небето и просто бях благодарна. Ех, тези коланчета...
Круела, чакай да коригирам, че к'во ще ръся бременните с прашец  :D ами то в 16та седмица имаш и корем вече, въпреки че аз миналия път нали бях със мн стегнат корем, и буквално нямаше как да го щипнеш освен по паласката и късно си пролича. а сега съм като в 3ти месец ама все тая де- мен ми е кеф.
« Последна редакция: Февруари 07, 2020, 09:57:53 am от Lina88 »
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #349 -: Февруари 07, 2020, 09:54:40 am »
Линаааа 🥳🥳🥳 много се радвам 🤗🤗 Честито сърчице,нека бие още 8 месеца ❤❤ Тихичко честито. Аз бях почнала да пиша че аз все още не мога да осъзная че съм бременна. Може би като почне да рита тогава ще разбера хах
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #350 -: Февруари 07, 2020, 10:08:42 am »
Честито <3 Линаа  :bighug: :bighug: :bighug: много се радвам и че си бременна и че се засякохме пак тук. Пази се, по спокойно този път и нещата ще се получат. Радвай се и си отпусни душичката, че миналия път беше много под напрежение.
Крюела аз дето съм в 9 месец имам моменти дето си викам, абе аз вярно съм бременна хаха луда работа, ама като толкова много си го искаш и се е случило накрая и не можеш повярваш. 
*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #351 -: Февруари 07, 2020, 10:22:09 am »
Слънцемое, баш да я отпусна не знам. Но , нали ти казвам така с ебях консервирала, че едва тук като писах се зарадвах с вас....преди това, някак си. Не знам как да го опиша ... ама тук сте ми повече семейство от у дома.
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #352 -: Февруари 07, 2020, 10:40:33 am »
Честито сърчице, Лина!  :bori_020: Вълнението е невероятно! Прегръщам те! Аз съм в 8 г.с., много сме близо. Моят преглед е много далеч, чак на 24.02, почти месец от предишния. Спря да ми става лошо, да ми се гади, което е супер, но не знам дали всичко с бебо е наред, някакви филми ми влизат в главата, колкото и да се старая да не мисля глупости. Ако има нещо нередно, ще разбера ли?
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #353 -: Февруари 07, 2020, 11:19:20 am »
Честито Линаа, страхотна новина  :bighug: Пожелавам ти леко бременеене и всичко да мине по-спокойно този път :).
Кукапетал и да ти казвам да не се притесняваш, знам че няма как да стане, просто се опитвай да си максимално спокойна и каквото Господ е писал това ще стане. Аз съм убедена че всично е наред, че всичко е в нашите глави, защото и аз бях така до 3 месец, после до Биохимичния скрийнинг. Винаги има притеснения, но гледам да съм максимално спокойна :)
Ние вчера бяхме на преглед 2360г е шушулката, слезнала е надолу, лекарката каза че се подготвя за излизане. Да устиска по още 2 седмици, днес влизам в 35 седмица. До никъде не съм обаче с подреждането, гладенето и тем подобни, даже чантата за родилното още не е готова  :lol:
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #354 -: Февруари 07, 2020, 11:26:20 am »
Линаааа, честито сърчице миличка.  :party: Бъди спокойна сега, радвай се на малката точица, която разсте в теб. Ще видиш, че и нещата вкъщи ще се наредят. Ние сме с теб   :grouphug:
Аз вече официално влезнах в 9 месец и днес започнах голямото почистване-прозорци, пердета, каквото се сетите  :D
« Последна редакция: Февруари 07, 2020, 11:27:53 am от djuliq922 »
*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #355 -: Февруари 07, 2020, 12:14:05 pm »
Лина,честито!Това е най-прекрасния звук💓.
Бъди позитивна,всичко ще е наред.
Кукапетъл,търпение му е майката,това със симптомите е вятър работа.Цяла бременност ще си малко или повече неспокойна.И аз съм по веднъж на месеца на преглед,просто си казвах че всичко е наред и това е.Гледай да се разсейваш,филми,книги,каквото ще те отпусне.
Втори ден съм се консервирало в къщи,голям студ.А в неделя пих кафе на пложа и имаше боси деца с кофички и лопатки.Да се оправя това време,че душата ми се стяга .
*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #356 -: Февруари 07, 2020, 13:47:15 pm »
И аз това си мислех Кукапетал, че ще вървим заедно и с Круела. А само как се вълнувах за всичките ти изследвания, паузи... Ти винаги можеш още една консултация да си запазиш, за твое спокойствие. Аз бих. Не бива да те притеснява, че е преминало гаденето- може напълно да е преминало или да е период. Недей да си мислиш лоши неща. Въпреки, че аз онзи ден не драйфах и си викам -ето край, нещо се обърка. Между другото много ми харесва тази картинка, дето си я сложила. magi meи, имаш време, те винаги са по-малки отколкото излизат на ехографа. Другото остави на раята, ама чантата си я приготви ти, че после има да им се изнервяш И ЗА ТОВА.djuliq922, Джулка, какви прозорци зимата , бре буля? Я си почини, и събирай сили.Слънчицето, ами то на тоз студ къде да вървиш. Почивка му е майката
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #357 -: Февруари 07, 2020, 14:27:14 pm »
Лина много се радвам за теб! Мисли положително този път всичко ще е наред и само сшед няколко месеца ще гушкаш едно бузанче! А колкото до Митко и пробшемите може би сега около бременността ще.си седне на Д и ще спте да мисли глупости. Според мен това бебче идва в такъв момент, че да се оправят нещата при вас. Все пак това си е вашето малко чудо!
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #358 -: Февруари 07, 2020, 14:40:45 pm »
Лина, успех и прекрасна бременност ти жерая!
Слънцемое, ти в 9 месец се чудиш вярно ли е, аз гледах бебето в кошрката у нас и се чудех, това мое ли е, ама наистина ли е мое. Но и това минава.
*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #359 -: Февруари 07, 2020, 15:05:02 pm »
Нали, Pesheck. Уникални са тея моменти.  А сега каква е голяма- още повече от ДРЗ!Ай дано , Еличка!