0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #820 -: Юни 29, 2019, 22:24:42 pm »
Дарк, липсваш ниии!!! Как си, мила? Чакаме с теб Джули, нали знаеш. Гушкам ви всички!
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #821 -: Юни 29, 2019, 22:34:41 pm »
Тук съммм, следя ви, макар и не много редовно, и се моля за хубави новини, Лина.

Ох, Джули, кой знае какво ти е с това чакане  :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #822 -: Юни 29, 2019, 23:23:11 pm »
Ами , на този етап, това ни остава. Надявам се да ти е по-спокойно. Джули- посиняват от стискане палците!
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #823 -: Юни 29, 2019, 23:36:52 pm »
Явно няма да е днес момичета. Нищо няма качено. Как може,направо съм потресена. Май няма да правя изследвания е Рамус вече.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #824 -: Юни 29, 2019, 23:49:43 pm »
Джули, все пак е събота. Например Писанец, които работят всеки ден, събота и неделя са до 14 часа. Лягай да спиш, бременна си.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #825 -: Юни 30, 2019, 00:04:02 am »
Маги мей, ПМГ може да предизвика вторична хиперстимулация. Яж извара, но ако не ти стига дъха или изпитваш по друга тежест и подуване- звъниш в клиниката! Да те видят, а сигурно ще ти дадат и протеин.
Прегнилът алфа или бета ЧХГ е? Не знам, но мисля поне 4-5 дена след последния.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #826 -: Юни 30, 2019, 01:38:14 am »
Павла, стискам палци да се задържи.
Както и на всички момичета тук от сърце им желая да сбъднат мечтата си за дете.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #827 -: Юни 30, 2019, 08:56:35 am »
Благодарим, блу :)
Маги мей, както Павла е споменала, хориомон може да подсили хиперстимулация. След моята стимулация, аз бях с лека хиперстимулация. Свежият трансфер беше на кантар. Аз се чувствах добре и заради това решиха да трансферират, но ми казаха, че и дума не може да става за две, защото при повишаване на ЧХГ, хиперстимулацията ще се задълбочи.
Да ти кажа не е като да си яла малко, аз не ядях изобщо. Отслабнах 3 кг по време на инвитрото. Не е храната мерило. По-точно подутия стомах е притеснителен. Следи се, ако започнеш много да се подуваш, започни да се теглиш на кантара. Ако наддаваш всеки ден, значи задържаш водА и това си е хиперстимулация. Чела съм, че в Надежда леко неглежират жените с хиперстимулация и е добре ти да се следиш, за да знаеш какво се случва. Колко извара ядеш? След трансфер трябваше да ям по 500гр извара. И както нямам апетит... Единствено влизаше така: пълня устата с извара и пия вода, така хем се хидратирах, хем не дъвчех изварата .
« Последна редакция: Юни 30, 2019, 10:17:42 am от teri_90 »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #828 -: Юни 30, 2019, 09:44:12 am »
Маги мей,аз бях надута и чувствах тежесх в деня на и след пункцията.Ядях много малко и леки храни-супа,или салата наобед,вечерта като съм си вкъщи извара.Наистина много помага,яж я.Павла ми каза тогава по 500 гр,подправях я малко и се натъпквах с нея.
Наистина,имаш ли болки и тежест се свържи с клиниката.
Джули,излезе ли ти ЧХГ?
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #829 -: Юни 30, 2019, 10:16:42 am »
Прочетох ви!Тези дни нещо ми е лудница и само хвърлях по едно око.

Джули в Плевен на Рамус изследванията за каквото и да е излизат на другия ден чак.Аз за това пускам в местни лаборатории в тях излизат същия ден след обед.Бременна си, няма да се шашкаш.Аз като забременях всичките пъти получих изтръпване в дясно, на слабините и крака чак.Предполагам е от прекъснатата тръба, но доста болеше в началото.

Лина, как се чувстваш?

Маги мей, почивка, много течности и ако не се чувстваш добре звъниш в клиниката.Прегнила е бета ЧХГ и ако се разровиш тук в сайта има хубава табличка за разпада му.Аз изавара я правя с майноеза, чесън и черен пипер като разядка, само така я ям, иначе мие тегаво.

Теринце, ти как си?

Лейди, мисля че вече няма за кога да отлагате.Аз не съм се и залъгвала, че второто ще стане като първото.Вярвам в чудеса, но и вярвам, че трябва да им помагаме да се случат.За това пристъпихме към АРТ.Щем не щем ако искаме второ дете това е начина.А и д-р Станулов е добър, обяснява, не пришпорва, доста е разбран.

На всички други целувки от мен!Слънца, не съм ви забравила :*

Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #830 -: Юни 30, 2019, 10:23:15 am »
Благодаря за съветите момичета, вчера вечерта ходих и си взех извара. Не можах 500гр., сигурно около 200 изядох,но определено се почувствах по-добре, легнах си спокойна.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #831 -: Юни 30, 2019, 10:35:11 am »
Маги мей и водата не забравяй,колкото повече пиеш,толкова повече ще изхвърляш и ще ти е по-леко.
Аз да ви кажа,вчера ми се обадиха от работа да ме питат как вървят нещата,казах че си се връщам ,но ако всичко е наред пак ще има трансфер.Шефката ми,ми каза,че имат много работа,сезон е и всеки върши всичко,дори да не му е задължение.Обаче ми каза,че съм преминала през много и влиза в положение,каза-гледай себе си,аз знам че още малко си тук,насреща съм ако мога да помогна.Мноого добре ми стана,наистина .
Джули,на Рамус съм им звъняла в събота в 23 часа ,бях пускала някакво изследване,забравих какво беше,имат телефон на сайта,постоянно отговарят.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #832 -: Юни 30, 2019, 10:48:42 am »
Маги, аз пускам единствено  в Бодимед, но не знам дали изследвар ЧХГ. При тях резултатите са качени най-късно до 16-17 ч.
Маги мей, аз не разчитам на чудеса единствено.  Старая се да правя, каквото трябва, а ако нещо ме изненада е добре дошло  :D
Знаете ли, какво се чудя. Ц ми беше на 31 дни, О на 16. Пих противозачатъчни за регулиране. Ц стана на 28, а О все още е на 16 (поне така усещам). Това единствено с прогестерон ли се коригира?
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #833 -: Юни 30, 2019, 11:11:59 am »
Момичета няма резултати още. Сигурно ще ги качат в понеделник
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #834 -: Юни 30, 2019, 11:17:32 am »
Ти, че си бременна, бременна си, но в понеделник пак пусни.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #835 -: Юни 30, 2019, 11:39:47 am »
Маги мей, тук добра рецепта дадоха, можеш и мойта да пробваш. На мен майонезата ми е тежка, затова кисело мляко, извара и яйце!! Ммм много вкусно става ако и малко кисели краставички сложиш. Джулка, чакаме понеделник- държиш си се като бременна ;) формалност ще е ЧхГто, сигурна съм.
Маги_ст, ами вчера 2 часа чистих и пълнени чушки правих, май се пресилих, защото ме наболяват яйчниците. Днес ношпа и понеделник ще ида да ми видят аптт стойностите и анти Х във кардиологичната. Ще чакам, защото съм без час. Фраксито го бия в баджака, нямам грам мазно по корема и е по-трудно. Всеки ден е фраксито. Чхг няма да пускам заради хоримона. Минах на кринон, засега тапи няма.
Слънчицето, наистина гледай себе си, казвам го защото много време съм била кажи речи медиатор ( но дори тогава корпорацията е с приоритет) . Аз имам също мн работа. От 13 съм отпуска, ако се е задържало не знам дали ще се върна. Ще видим. Гушкам ви . Павла, поразминаха ли жегите? Пази се и пий вода.
Тери, как изкарвате уикенда с ММ?
« Последна редакция: Юни 30, 2019, 12:09:58 pm от Lina88 »
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #836 -: Юни 30, 2019, 13:01:57 pm »
Момичета най- после излезна- 647.84 Това добре ли е? И друго  гърлото ме наболява може ли да пия чай от липа,четох че липата не е опасна при бременност
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #837 -: Юни 30, 2019, 13:14:50 pm »
Джулия, повече от добре е. Направо е страхотно, да ти е честито 😘
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #838 -: Юни 30, 2019, 13:30:44 pm »
Супер си! Понеделник пак и спираш с ЧХГ, а си записвай час за края на седмицата, началото  на другата.
Разминаха се.  Сега почивните дни кочан, няма и 30С, а до океана се канихме да ходим.
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #839 -: Юни 30, 2019, 13:38:38 pm »
Браво Джулияяя. Страхотен резултат. Заслужаваше си чакането.  :bighug: