0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #780 -: Юни 28, 2019, 11:01:53 am »
Днес не беше ли трансфера на Маги мей?

Лина, добре си решила.

Аз ще пускам ЧХГ. Ще поддържам само докато дойде нов положителен тест :)

Лек ден и късмет!
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #781 -: Юни 28, 2019, 11:39:21 am »
Джулии, страхотна новина, стискам палци утре за тлъсто потвърждение  :)
Павла, май наистина и беше днес трансфера. Дано като си прибере бебоците да си останат при нея 9 месеца.
Момичета аз мисля, че прашеца, с който ви поръсих върши чудесна работа за момента  :D
Слънчице, супер, че не се налага да чакаш и бързичко да забравяш за този трансфер и да се радваш на бременно коремче  :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #782 -: Юни 28, 2019, 11:41:45 am »
Мишее, вълшебен прашеч значи!  :bori_020: :bori_022:
Павла, права си петъка каза,че ще са на 5 ден. Маги_мей стискаме палци.
Всички бременни коремчета  :grouphug:
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #783 -: Юни 28, 2019, 12:19:05 pm »
Много късмет на Маги мей днес. Да си прибира бебоците на топличко и така цели 9 месеца.
Павла ти колко пъти си пускала ЧХГ сега?
Мишееее аз за тов толкова си исках прашец.
Джулия пожелавам ти утре мнооого високо ЧХГ.
 :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #784 -: Юни 28, 2019, 12:53:35 pm »
Джули, пусни утре с ЧХГто и Прогестерон, да знаеш как се движиш и там. Този път всичко ще бъде наред, почакахте бебчето повече време, но ще си е струвало.
Маги мей, много късмет днес ти пожелавам. Дано и двете ембриончета да са пораснали до днес. Бъди спокойна само и спри танците след трансфера.

Гинофилус + Гинофит заедно правят чудеса. По отделно нямат такова действие, но заедно ми секнаха всичкото течение. Казвам ви като чешма бях, никога такова нещо не било. И за един ден и всичко изчезна. Ще ходя вторник на микробиология.
Аз получих много мечтан от мен подарък. За рождения си ден Мишо ми подари инстантен фотоапарат. От тези, които изкарват снимките директно. Един колега ме светна, че тези апарати били за голи снимки за съпруга, че не минавали през мрежата или фотостудиа :D :D
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #785 -: Юни 28, 2019, 13:38:37 pm »
Момичетааа прибрах си една морулка и един бластоцид. Казаха че и двата са добри. Пак ми изписаха това зарзио. Как го мразя, че е с тъпа игла и доста боли и прегнил 100.Благодаря за стиснатите палчета.
Ама май последно Мишето ни е поръсвала. Я спокойните вече бременелки ни поръсят с малко прашец за още късмет на чакащите :)
Танците са официално спряни за поне 2 седмици. Ще ви послушам.
Тери хубав подарък, и аз съм си мислила за такъв, ама не съм се сещала за такова прилоцение хахах
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #786 -: Юни 28, 2019, 13:40:10 pm »
Днес е 4ти. Пуснах си и рубеола, токсоплазмоза и ТСХ. При клинична бременност, ако всичко е наред, а и ако някой благоволи да ми следи бременността ще си пусна всичко останало. След седмица съм на преглед, номоже да не издържа и другата седмица да пусна пак ЧХГ.

Тери, намери им цаката не тези течения. Сега остана чиста МБ. Трансфера как ще го правите- на естествен цикъл ли?

Маги мей, супер. Сега си почивай, прави каквото ти е изписано и скоро положителен тест.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #787 -: Юни 28, 2019, 14:09:47 pm »
Павла, е лекарката, която по принцип посещаваш не следи ли и жени забременяла по естествен път? Ти все пак си ходи на подготвителни прегледи, на ЦС. Дали не ти помогна и цветната снимка, казват, че след нея се продухвали тръбите и ставали бързо бебетата.

За трансфер на ЕЦ се каним. Ще видим микробиологията какво ще покаже. Ние с Мишо наистина седнахме и поговорихме какво ще правим, ако е кофти микробиологията. Съгласихме се 1 месец да се лекувам без антибиотици и ако не помогне и той мисли да се насочваме на юг. Не знам какво ще се случи, къде ще ни излезе късметът, може и вкъщи. Важното е, че за първи път от тези две години сме и двамата на едно мнение, постигнато без да се убеждаваме един друг. Важното е, че се погрижих за брака ни. Той се грижеше за брака ни постоянно, но не и аз. Преродих се на този концерт. И пак сме си каквито бяхме. Пък каквото ни е писано.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #788 -: Юни 28, 2019, 14:32:12 pm »
Не, Тери, тя е репродуктивен специалист. До клинична бременност е нейната работа. Гинекологът ми ми отказа, защото не ѝ се занимава с терапии, а от болницата, където бях с малкия не са ми върнали обаждането. Тоест никой не ме следи. Със Симеон пак беше проблемно.
Щом сте двамата и се обичате, дете ще си имате. Дали ще си го направите в Пловдив, София, вкъщи или Турция- няма никакво значение. Важно е това да не предизвиква търкания и да не ви отдалечава, а напротив- да ставата все повече едно цяло.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #789 -: Юни 28, 2019, 15:29:59 pm »
Тери,първо ти пожелавам чиста микробиология,че ти много се изтормози.И моя ЗЕТ ще е на естествен цикъл.
И друг път съм го казвала,но трябва да се радваме на това,което имаме,докато се борим за това,което искаме.Ти ми даде съвета да се държа за мъжът си,дръж се и ти за твоя,ако не се обичаме защо ни е инвитро и опити и мъки?
Мишо май намек ти прави :D.И моят мъж ми прави ама ...то аз съм в цикъл още,после ще видим доктора какво ще каже.
Маги мей,периода след трансфер е много вълнуващ,грижи се за себе си и си дръж бебоците.
Хелиантус,от няколко дни си мисля,че и ти трябваше да правиш тест май.
Павла,в общи линии явно сама се следиш.Много тъпо,добре че знаеш какво да правиш.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #790 -: Юни 28, 2019, 15:39:26 pm »
А, знам... Нищо не знам. После сама вкъщи ли ще раждам?! Този образ от болницата все ще ме вземе, ама пак ще се правим, че слонът не е в стаята.

Излезе ми ЧХГ- 3600, като събота беше 260. Май няма да го меря другата седмица.


Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #791 -: Юни 28, 2019, 15:45:10 pm »
Павл да не се окаже че сте си направили близначета вкъщи
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #792 -: Юни 28, 2019, 15:51:22 pm »
Павла,мисля че вече може да отдъхнеш.С това ЧХГ работата е ясна,аз не бих го мерила,расте повече от добре.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #793 -: Юни 28, 2019, 15:55:13 pm »
Ха, ти да видиш! Да сме живи и здрави пък каквото дойде.
Няма да меря, че пак 20 евро не ми се дават, че ми свърши рецептата.

ТСХ ми е 0,85. Той и още ще падне сигурно.

Обадиха ми се от болницата. Ще ме приеме докторът ми, който ме следя със Сиимеон. :)
« Последна редакция: Юни 28, 2019, 15:57:00 pm от Pav-la »
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #794 -: Юни 28, 2019, 15:57:41 pm »
Маги мей, стискам палци да се захванат точици те и да не се пускат 9 месеца!

Павла, ама много тъпо с тези лекари... Как така.. ЧХГ-то е супер, браво!

Тери, днао е чиста микробиологията! Кога ще я правиш, че да стискам по- силно палци!

Слънце, аз чак другият петък трябва да правя тест, ама няма да издържа чак до тогава според мен   :D Никога тест не ме е лъгал на 11-12 ден от О, така че мисля да направя един в сряда на 3-и. Нямам търпение да мине времето!
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #795 -: Юни 28, 2019, 18:46:11 pm »
Тери много се радвам за това, че си се успокойла, че сте се разбрали с Мишо. Това е едно от най-важните неща. Аз съм сигурна че ще имаш чиста микробиология и ще успееш да направиш трансфер. Аз силно се и надявам този месец да сте се постарали с Мишо, пък знае ли се... нали виждаш какво се случва.
Хелиантус ще стискаме силно палци и за теб  :bighug:
Павлааа голямо, тлъсто и прекрасно ЧХГ. Какво и да е съм сигурна че много ще го обичате.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #796 -: Юни 28, 2019, 19:20:18 pm »
Супер нови Териии!!! Където и да е, бебе ще има! Знаеш ли че и аз май съм ги мешала гинофита и гинофилиса. Топ комбинация! Павла, супер резултат пу пу!
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #797 -: Юни 28, 2019, 20:29:07 pm »
Момичета, може ли по нивата на ЧХГ да се съди дали бременността е извънматочна. Имам болки ниско долу от лявата страна и тъпа болка в левия крак
« Последна редакция: Юни 28, 2019, 21:08:41 pm от djuliq922 »
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #798 -: Юни 28, 2019, 21:14:27 pm »
Не. Може с нормално увеличаващ се ЧХГ пак да е извънматочна. Болките не са никаква гаранция. Мен ме пробожда също, но просто си мисля, че е страната на О. Не се вкарвай във филми. Пусни утре ЧХГ и в понеделник пак.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #799 -: Юни 28, 2019, 22:45:15 pm »
Ехааааааа! Смаяхте ме! Прекрасна пълна тема 💓 Много се радвам за всички ви :bighug:
Ама попитах  аз скоро Павла, как вървят нещата. Нищо не каза и ме озадачи, а то заек от шапката изкочи 💓😁
Леле, прегръщам ви всички  :bighug: